צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הזעת יתר טיפול

  טיפול להזעת יתר

  הזעת יתר היא תופעה לא נעימה שהקיץ הישראלי רק מעצים ומתברר שמספר הסובלים ממנה, בצורה כזו או אחרת, כולל פלח ניכר מהאוכלוסייה. בדרך כלל הזעת יתר בגוף תבוא לידי ביטוי באזורים מוגדרים כמו בתי השחי, כפות הידיים או כפות הרגליים. הבשורות הטובות הן שבניגוד לעבר, מי שיקיש בגוגל 'הזעת יתר טיפול' יגלה שיש בנמצא פתרון יעיל ואפילו מפתיע שאינו כרוך בניתוח. מה יכול להיות מפתיע בהקלדת – 'הזעת יתר טיפול'? במילה אחת: בוטוקס.

  לא לקמטים בלבד

  אם עד היום שמעתם על בוטוקס רק בהקשר של טיפולים אסתטיים נגד קמטים, תנו לנו לחדש לכם. מסתבר שהזרקות בוטוקס מספקות היום פתרון מצוין גם עבור מי שסובל מהזעת יתר בכפות הרגליים. איך הבוטוקס מונע הזעת יתר? ובכן, הבוטוקס, במקור רעלן שמופרש על ידי חיידק הבוטולוניום, הוא חלבון טבעי שפועל על קצות העצבים ולמעשה 'משתק' אותם. הרעיון בטיפול הוא להזריק מינון קטן של בוטוקס אל קצות העצבים שמפעילים את בלוטות הזעה ולהפסיק את פעולתם. אם העצבים לא יעבירו לבלוטת ההזעה אות חשמלי הבלוטה לא תפריש זעה. זה הרציונל הטיפולי של בוטוקס בהזעת יתר על רגל אחת.

  הזעת יתר בידיים טיפול בטוח

  למרות שהזעת יתר לא נשמעת ברגע הראשון כבעיה רפואית שקשורה באופן מובהק לתחום הרפואה האסתטית, הניסיון העצום של מומחי הרפואה האסתטית בהזרקות בוטוקס הפכו אותם למי שאמונים גם על הנישה הטיפולית הזו. לאור העובדה שעד לאחרונה הטיפול השגור לתופעה היה טיפול כירורגי שמטבעו הוא אגרסיבי יותר ועלול להוביל לסיבוכים, אפשר להבין למה יותר ויותר מומחים ברפואה אסתטית מציעים את הטיפול הזה.

  ד"ר אולג שפירו, מהמומחים המובילים לרפואה אסתטית בישראל מסביר: "מצד אחד טיפולים באמצעות בוטוקס הם טיפולים מאוד בטוחים שכמעט ולא גורמים תופעות לוואי, מצד שני בוטוקס היא תרופת מרשם שדורשת היכרות מעמיקה מהרופא המטפל. בסופו של דבר אנחנו לוקחים רעל ובעזרתו מבצעים מניפולציה על הגוף, והרופאים שמכירים את החומר הזה טוב מכולם הם המומחים ברפואה אסתטית".

  הזעת יתר טיפול יעיל אך זמני

  ד"ר שפירו מוסיף: "החיסרון של הבוטוקס הוא שהשפעתו זמנית, בדרך כלל אחרי חצי שנה השפעת החומר מתחילה לפוג ובסופו של דבר הזעת היתר חוזרת. ועדיין, ביחס לניתוח ולסיבוכים האפשריים, חידוש טיפול של כמה דקות בשבוע זאת בהחלט עסקה טובה למניעת הזעת יתר. כשאני פוגש אנשים שהתביישו לצאת מהבית בקיץ כי שום דבר לא הצליח למנוע הופעה של כתמי זעה בבית השחי ואחרי טיפול אחד קצר האספקט המטריד הזה חולף כלא היה, אני חושב שאין דבר טבעי יותר מכך שמומחה לרפואה אסתטית יטפל בבעיות של הזעת יתר".

  למידע נוסף על 'הזעת יתר טיפול' ותיאום פגישת ייעוץ עם ד"ר שפירו: 03-5445223