צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הזרקות בוטוקס למילוי קמטים

  אנו משתמשים בהבעות פנים בכל יום, כשאנו מחייכים, מזעיפים פנים או צוחקים, אנו מכווצים את שרירי הפנים שלנו. עם השנים, כיווצים אלו מתחילים ליצור סימני גיל וקמטים עמוקים בעור הפנים, בעיקר סביב העיניים, הגבות ועל המצח. סימנים אלו לרוב יוצרים מראה עייף, בוגר או כעוס. כיצד ניתן להעלים את הקמטים ולהחזיר את העור למראה צעיר? הכירו את הבוטוקס.

  מהו בוטוקס?

  בוטוקס הינו השם המסחרי של רעלן הבוטלניום, חומר המכיל חלבונים המופקים באופן סינטטי מחיידקים. החומר הופק לראשונה בשנות השמונים של המאה העשרים.
  כיום אנו מכירים את הבוטוקס כחומר מילוי להחלקת הפנים, אך במקור, רעלן הבוטלניום שימש לטיפול בבעיות פזילה ועין עצלה, טיקים ובעוויתות לא רצוניות בחלקי גוף השונים ולבסוף אף נוסה כטיפול במיגרנות.
  במהלך השנים נמצא כי הטיפול בבוטוקס יעיל בטשטוש קמטים והחלקת הפנים והחל משנות ה-2000 אושר החומר לטיפול קוסמטי, ובזמן קצר הפך לאחת השיטות הנפוצות ביותר לטשטוש קימטי הבעה.

  למי מתאימות הזרקות הבוטוקס?

  הבוטוקס מתאים לטיפול בגברים ונשים ונמצא יעיל בייחוד בקרב אנשים צעירים יחסית (40-50), שאינם זקוקים עדיין למתיחת פנים.
  כ-5% מאוכלוסיית האנשים מפתחים עמידות (פיתוח נוגדנים) להזרקות הבוטוקס והן אינן משפיעות עליהן.
  בוטוקס נמצא כיעיל במיוחד במילוי קמטי הבעה מסביב לעיניים, במצח ובין הגבות, בחריצים שמסביב לשפתיים האופייניים בייחוד בקרב מעשנים ובהפחתת קמטוטים בצוואר.

  האם בוטוקס מסוכן?

  השימוש הקוסמטי בטוקסין הבוטלניום (בוטוקס) אינו מסוכן והחומר עבר מחקרים רבים ובדיקות שהוכיחו את יעילותו ובטיחותו, והוא מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ביותר משבעים מדינות בעולם.

  הסיכויים להופעת תופעות לוואי במינונים הנמוכים של הטיפול האסתטי בבוטוקס נמוכים ורובם נעלמים עם הזמן. תופעות לוואי אפשריות הן:

  • תגובה אלרגית לחומר ההרדמה
  • אדמומיות או נפיחות
  • פזילה (נדיר במיוחד)
  • שטפי דם/ סימנים כחולים

  כמובן, חשוב מאוד לבצע את הטיפולים אצל רופא מנוסה בשביל להימנע ככל שניתן מסיכונים ולקבל תוצאות מקסימליות.

  האם בוטוקס כואב?

  ניתן לבצע טיפולי הזרקות עם וללא אלחוש. היותר ומדובר בהליך קצר יחסית הנמשיך לרוב מספר דקות בודדות, לרוב הטיפולים יהיו קלים, ללא הרדמה ויאפשרו חזרה מיידית לשגרת החיים ללא צורך בהחלמה והתאוששות.