צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי קמטים בין הגבות

  זה לא מקרי שטיפול הבוטוקס האסתטי הראשון שקיבל אישור מטעם ה-FDA היה טיפול בוטוקס להעלמת קמטים בין הגבות. מדובר בקמט שמכעיס הרבה מאוד אנשים, תרתי משמע – יש המכנים אותו "קמט הפרצוף הכועס".

  קמט בין הגבות הוא כנראה המטריד ביותר מבין קמטי ההבעה. אם חלק מקמטי ההבעה נתפסים כמוסיפים 'אופי' ואפילו חינניים, אז כאשר מדובר בקמט הזה קיים קונצנזוס – אף אחד לא רוצה להסתובב עם פרצוף כועס.

  פתרון אלגנטי לקמטי הבעה

  קמטי הבעה הם קמטים שנוצרים כתוצאה של דפוסים קבועים בשרירי הפנים. בפנים שלנו עשרות מיקרו שרירים שאחראים לשינויי הבעות הפנים. כשהשנים חולפות מגוון התנועות שלנו מצטמצם וההתכווצות האוטומטית של שריר הפנים בדפוס קבוע מותיר את חותמו בפנים באמצעות 'קמט הבעה'. תודות לרפואה האסתטית יש היום פתרון פשוט ואלגנטי שיכול להעלים את קמטי ההבעה ובכללם את 'קמט בין הגבות' הידוע לשמצה. אנחנו מדברים על הזרקות בבוטוקס.

  הבוטוקס, הוא חלבון רעלן שמופרש על ידי חיידק הבוטולוניום. כשחלבון הבוטוקס מגיע לקצות העצבים הוא 'משתק' אותם ומוציא אותם מכלל פעולה. הרפואה האסתטית לקחה את התכונה הזו של חלבון הבוטוקס והפכה אותו לטיל מונחה שמשתק באופן ממוקד (שנקבע על ידי הרופא בזמן ההזרקה) את המיקרו שרירים בפנים ש'כולאים' את הקמט. השרירים משתחררים ובדרך פלא הקמט בין הגבות נעלם.

  רק רופא רשאי לבצע הזרקות בוטוקס

  כדאי לציין שבוטוקס מוגדר כתרופת מרשם ולכן בניגוד לטיפולי הזרקה אחרים שמציעים גם גורמים מחוץ לממסד הרפואי, טיפולי הזרקה בבוטוקס (חוקיים ומגובים ביטוחית) תוכלו לקבל רק בקליניקות רפואיות מוכרות, בהן הפרוצדורה מבוצעת על ידי רופא מומחה ברפואה אסתטית. כמו, למשל, ד"ר אולג שפירו.

  ד"ר שפירו, מהמומחים הגדולים ברפואה אסתטית בישראל, מבצע הזרקות בוטוקס כבר יותר מחמש-עשרה שנים. שמענו ממנו על תהליך הטיפול: "במקרה של קמטי הבעה כמו קמט בין הגבות הזרקת בוטוקס יכולה להעלים את הקמט לחלוטין בתוך שבועיים מיום ההזרקה. הטיפול בטוח לחלוטין, ההזרקה נטולת כאב ומסתכמת בעקצוץ קל וכל הפרוצדורה אורכת בערך עשר דקות".

  אבל לבוטוקס יש גם מגבלות. ד"ר שפירו ממשיך: "צריך לזכור שטיפול בבוטוקס זה לא פתרון שמחזיק לנצח. אחרי כמה חודשים השפעת החומר על קצות העצבים פגה, השרירים חוזרים לעבוד והקמט שב בהדרגה. לכן מומלץ לחזור על הזרקת בוטוקס בכל שנה. בנוסף, בוטוקס אינו פתרון לכל סוגי הקמטים אלא רק לקמטי הבעה, במקרה של קמטים אחרים הגישה הטיפולית אחרת ומתבססת על פתרונות כמו מילוי קמטים בחומצה היאלורונית".

  חומר מילוי טבעיים

  כשרוצים להעלים קמטים שאינם קמטי הבעה נהוג להשתמש בהזרקות של חומרי מילוי טבעיים כמו קולגן וחומצה היאלורונית. במרפאה שלו ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב מבצע ד"ר שפירו הזרקות של חומרי מילוי טבעיים למילוי קמטים בצדי הפה, חללים מתחת לעיניים וברקות ואפילו במילוי ידיים. למידע נוסף 03-5445223