צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  קמטים מסביב לפה

  טיפול בקמטים בצידי הפה

  קמטים מסביב לפה, קמטים במחשוף ולאורך קו הלסת והצוואר נחשבים לאחד האתגרים הבולטים איתם מתמודדת הרפואה האסתטית בהצלחה. עד הופעת הרפואה האסתטית לא היה באמת מענה רפואי טוב לתופעות הזדקנות העור מסוג זה. הבשורות הטובות הן שהרפואה האסתטית שינתה את המצב מהיסוד והיום היא יודעת להציע כמה פתרונות שיכולים לתת פתרון משולב כולל ל'מילוי קמטים' שמטפל בבעיות שהזכרנו.

  הבוטוקס מעלים את הקמטים מסביב לפה

  אחד הכלים האפקטיביים ביותר שיש לרפואה האסתטית להעלמת קמטים הוא הזרקת בוטוקס. מדובר ברעלן טבעי שעובד בדרך מאוד שונה מטכניקות מקובלות ל'מילוי קמטים'. למרות שהחוויה הטיפולית דומה (הזרקות דרך מחט דקה במיוחד) הרציונל הטיפולי שונה. הבוטוקס לא 'ממלא את הקמטים', המנגנון שלו הרבה יותר מתוחכם ואלגנטי. כדי להבין אותו ניקח צעד אחורה ונבין למה נוצרים קמטים סביב הפה. ובכן, הקמטים מסביב לפה שייכים למשפחת 'קמטי ההבעה', קמטים אלו נוצרים בעקבות התקבעות דפוסי הפעולה של המיקרו שרירים בפנים שאחראים על הבעות הפנים. הבוטוקס לא פועל על הקמטים אלא על קצות העצבים במיקרו שרירים ולמעשה 'משתק' את פעולת השריר – כך שכמה ימים אחרי שהבוטוקס מתחיל לעבוד השריר מפסיק לעבוד והקמט, כמעשה פלאים, נעלם. החיסרון של הבוטוקס הוא שהשפעת החומר זמנית ובכל חצי שנה צריך לחזור על הפרוצדורה.

   רק אחרי אבחון ופיקוח של רופא מומחה

  אין ספק שהבוטוקס חולל מהפכה בטיפול בקמטי הבעה. אבל אסור לשכוח, למרות הדימוי השובב והקליל שיצא לו, בוטוקס הוא תרופת מרשם לכל דבר וככזה הוא טיפול שמי שרשאי ומוסמך לתת אותו הוא רק רופא. כשהטיפול מתבצע אחרי אבחון על ידי רופא מומחה מנוסה אז מדובר בפרוצדורה פשוטה, נטולת כאבים וכמעט נטולת סיבוכים. אנחנו ממליצים על ד"ר אולג שפירו מהמרכז לרפואה אסתטית ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב. כבר יותר מחמש-עשרה שנים מבצע ד"ר שפירו הזרקות בוטוקס לצד טיפולים מורכבים אחרים של רפואה אסתטית כמו פילינג בלייזר או גלי רדיו למיצוק העור.  בין היתר מציע ד"ר שפירו מענה טיפולי יעיל גם לבעיות אחרות שהזכרנו כמו קמטים מעל לפה וקמטים במחשוף.

  מילוי קמטים בגישה הוליסטית

  ד"ר שפירו מציע גישות טיפוליות שונות בהתאם למצב הרפואי, סוג הקמטים ושאיפת המטופלת. בזכות העובדה שהוא מרבה להשתתף בכנסים מקצועיים בחו"ל ומטמיע טכניקות טיפוליות חדשות במרפאה שלו, נחשב ד"ר שפירו לסמכות מקצועית מובילה בתחום הרפואה האסתטית. באמצעות הניסיון הקליני האדיר שלו האבחונים שהוא מבצע מאוד מדויקים והוא יודע להציע את המתווה הטיפולי וחומר המילוי האופטימלי לכל קמט אצל כל מטופלת.

  לעיתים ימליץ ד"ר שפירו לשלב כמה גישות טיפוליות כמו מילוי קמטים, מזותורפיה ופילינג בלייזר – תפיסה הוליסטית זו מתאפיינת באפקט סינרגטי ובתוצאות נראות לעין שמעט מאוד מומחים ישראלים ברפואה אסתטית יודעים להציג.

  לפגישת אבחון:  072-33-80-375