צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  פיסול אף

   

  פיסול אף ללא ניתוח

  האף הינו אזור מאוד רגיש ובולט בפנים, ואנשים רבים מכל המגדרים, מעוניינים בעידון ושינוי מראה האף. קיימות כיום חלופות לניתוח, מה שהופך את הטיפול של פיסול אף למבוקש מאוד. שימוש בחומרי מילוי ובחומרי הזרקה שונים מהווה חלופה לניתוחי האף הכירורגיים הדורשים תהליך החלמה ארוך ולא פשוט. פיסול אף מתאים למי שמעוניינים בפתרון מהיר, איכותי וללא זמן החלמה ארוך. כמו גם למי שמעוניינים בטיפול שעלותו נמוכה יותר לעומת הפרוצדורה הניתוחית,  למי שגילו צעיר מדי לניתוח אף, למי שעשו ניתוח אף ולא מרוצים מהתוצאה, ולמי שיש מחלות רקע שונות או חשש מפרוצדורה כירורגית. פיסול אף מבוצע אך ורק על ידי רופא מומחה. לקבלת ייעוץ מומלץ לפנות לד"ר אולג שפירו מומחה בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנות ניסיון, על מנת לקבוע את אופי הטיפול המתאים לכם.

  פיסול אף – כיצד עושים זאת

  ישנן מספר דרכים לבצע פיסול אף, אחת מהן הינה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, הבטוחה לשימוש ומשמשת לביצוע של תיקונים שונים באף כמו עקומות, בליטות ושיפור הפרופורציה של האף עצמו. ההזרקה גם מסייעת במילוי שקעים באף, החלקה של זווית חדות, ובהרמה של קצה האף. זאת לצד שיפור המראה הכללי של האף. בניגוד להחלמה ממושכת מניתוח אף, הרי שכאן מדובר בטיפול ללא זמן החלמה וללא תופעות לוואי. מסיבה זו יש כאלו המבצעים פיסול אף כפתרון אולטימטיבי במקום ניתוח אף. בבואכם לבצע פיסול אף, עליכם לבחור ברופא עם ניסיון ומיומנות בפיסול אף. יש לכך השפעה רבה מאוד על התוצאה והדיוק הפרופורציונלי.

  פיסול אף – חשוב לשמר

  תהליך ההזרקה עצמו אורך כעשרים דקות. התוצאה הינה מיידית כאשר התוצאה הסופית תראה אחרי כשבועיים ואכן במעמד זה יש להגיע לפגישת ביקורת אצל ד"ר אולג שפירו על מנת לבחון את התמזגות החומר, הפרופורציה והדיוק. ההשפעה החיובית של החומצה וחומרי המילוי לרוב מחזיקים כשנה פלוס. לפרטים פנו עוד היום לאחד מהמומחים בתחום, ד"ר אולג שפירו, בעל ותק של מעל 20 שנה בתחום האסתטיקה הרפואית .