צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  עיצוב עצמות לחיים

   

   

  עיצוב עצמות לחיים - עיצוב תווי הפנים מחדש

   עיצוב עצמות לחיים נעשה מבוקש מאוד בשנים האחרונות והוא שייך לעולם "פיסול הפנים". עיצוב הלחיים מייצר במראה הפנים משולש גבוה, הנתפס אצל רבים כמראה של צעירות יפות. מחקרים שונים מלמדים כי עצמות לחיים גבוהות גורמות למשיכה גבוהה יותר בין המינים. ישנו ביקוש רב לניתוח עצמות לחיים הן אצל צעירות והן אצל מבוגרות. עם השנים קיימת הידלדלות של קולגן ואלסטין, עור הפנים הולך ומתדלדל ושוקע כלפי מטה. עיצוב עצמות לחיים נחוץ במצב זה שכן יש להחזיר את הנפחים ללחיים ולשפר את המראה הכללי של הפנים. יש כאלו שאצלם עצמות הלחיים לא התפתחו בצורה מספקת – ועיצוב הלחיים יתרום וישפר את המראה הכללי של הפנים.יש אפשרות לשלב את עיצוב הלחיים ביחד עם מתיחת פנים באמצעות חוטים. על מנת להתאים את הטיפול הנכון, פנו לד"ר אולג שפירו מומחה בעל שם בתחום.

  עיצוב עצמות לחיים – טכניקות מיוחדות

  יש מספר רב של חומרי מילוי שנועדו לטובת עיצוב עצמות לחיים. שימוש בחומרי מילוי איכותיים, בשילוב עם בחירת הסמיכות המדויקת והאינדבידואלית ועם ניסיון ומיומנות נכונים מגיעים לתוצאות מיטביות. כאמור, עיצוב עצמות לחיים עושים באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית, שכן זוהי חומצה שהיא טבעית הקיימת ונמצאת בגוף האדם, וכמות הייצור שלו פוחתת עם הגיל דבר המשפיע על הזדקנות העור.

  שלבי תהליך עיצוב עצמות לחיים

  בתחילה נערכת פגישת ייעוץ עם ד"ר אולג שפירו, על מנת לבצע אבחון מדויק של צורת הטיפול האידיאלית עבורך. חשוב לתאם ציפיות עם הרופא המטפל ולהבין את התוצאה הרצויה של המטופלת. בתום הטיפול השינוי יהיה ניכר בהדגשה של הלחיים, במראה צעיר יותר למכלול של הפנים, ובמראה מהודק וגבוה יותר. חשוב לחדד ולהבהיר כי את התוצאה הסופית ניתן לראות כעבור שבועיים מיום ההזרקה.  פנו עוד היום לד"ר אולג שפירו, להתאמת הטיפול הנכון .