צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  עיצוב ומילוי שפתיים

  טיפולים לעיצוב ומילוי השפתיים

  לא לחינם השחקנית אנג'לינה ג'ולי מובילה בעשור האחרון ברוב המשאלים שבוחרים את 'האישה הנחשקת בתבל'. שפתיים הן כנראה האיבר הכי חושני בגוף, והשפתיים של אנג'לינה נחשבות לסמל המסחרי שלה.

  בפועל, אף אישה לא נולדה עם שפתיים כמו של אנג'לינה ג'ולי, וזה כמובן, כולל את אנג'לינה ג'ולי בעצמה. עיון בתמונות עבר של הכוכבת מלמד שהמראה הנוכחי והאיקוני שלה אינו רק פועל יוצא של גנטיקה משובחת אלא גם של טיפולי עיצוב ומילוי שפתיים. ובעקבות אנג'לינה הפופולריות של הטיפולים האלה רק עולה.

  אפקט אנג'לינה

  כאמור, על רקע 'אפקט אנג'לינה' לא צריך להתפלא שעיצוב ומילוי שפתיים הפך לטרנדי בכל רחבי הגלובוס. מאות אלפי נשים (ולא מעט גברים) עוברים את הטיפול הזה מדי שנה, שיחד עם מילוי קמטים מתחת לעיניים ומילוי קמטים במצח מוביל את טיפולי ההזרקה של הרפואה האסתטית.

  הרעיון העומד מאחורי טיפולי ההזרקה הוא פשוט: באמצעות מחט דקה מחדירים חומרי מילוי לשפתיים ומעצבים את המראה שלהן באופן יותר מלא ומחמיא.

  הטיפול פשוט וקצר, ההתאוששות ממנו מיידית, התוצאות נראות מיד לעין – בהנחה שמי שמבצע את הטיפול הוא רופא מוסמך  ברפואה אסתטית.

  הזרקת מילוי היא פרוצדורה רפואית

  אי אפשר להגזים בחשיבות הנקודה הזו. הזרקת מילוי היא פרוצדורה רפואית לכל דבר, וכמו כל פרוצדורה רפואית גם היא חייבת להתנהל בפיקוח רפואי של רופא. למרבה הצער קיימת עמימות רבה בתחום האסתטיקה הרפואית ולעיתים גם גורמים ללא הכשרה רפואית מציעים טיפולי הזרקה. ההמלצה הגורפת היא לבצע טיפולי עיצוב ומילוי שפתיים רק אצל רופא מוסמך ברפואה אסתטית.

  מי שיקפיד על הכלל הפשוט הזה ולא יתפתה אחר באנרים קופצים שמציעים: "מילוי קמטים מחירים מפתיעים", יגלה שלרפואה האסתטית יש הרבה פתרונות פשוטים ובטוחים שעשויים לחולל שינוי חיובי דרמטי במראה הפנים. בעשור האחרון תחום הרפואה האסתטית עשה קפיצת דרך. חומרי המילוי החדשים על בסיס חומרים טבעיים כמו, למשל, קלוגן, נספגים בגוף ואינם מעוררים תגובות אלרגיות, ורק במקרים נדירים נרשמים סיבוכים קלים.

  כך זה מתבצע, שלב אחר שלב

  ד"ר אולג שפירו, שמנהל קליניקה מתקדמת לרפואה אסתטית מפרט: "מדובר בתהליך קצר שמסתיים בתוך דקות בודדות. תחילה אבצע אלחוש של אזור ההזרקה באמצעות משחה או הרדמה מקומית. בשלב הבא אזריק את חומר המילוי לכמה אזורים בשפתיים ולסיום אבצע עיסוי של השפתיים כדי שהחומר יתפזר באופן שווה במקומות הרצויים".

  ד"ר שפירו, נחשב לאחד המומחים המובילים בישראל בעיצוב ומילוי שפתיים. כבר יותר מחמש-עשרה שנים שהוא מבצע בקליניקה שלו ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב טיפולים רפואיים אסתטיים מגוונים, הכוללים בנוסף למילוי שפתיים גם טיפולי מילוי כמו מילוי קמטים מתחת לעיניים ומילוי קמטים במצח.