צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי קמטים בפנים

  הגורם המרכזי למראה פנים מבוגר הם הקמטים. אם בעבר לא היו למדע ולרפואה תשובה טובה לבעיה הזו, הרי שהיום, בזכות ההתקדמות הגדולה שעשה תחום הרפואה האסתטית, אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, להעלים את הקמטים ולשוב למראה פנים צעיר. אנחנו מדברים על מילוי קמטים לפנים – סדרה של טיפולים המתבססים על העיקרון של הזרקות למילוי קמטים בפנים והשטחת קמטים בטכניקות אחרות.

  נפגשנו עם ד"ר אולג שפירו, מומחה לרפואה אסתטית בעל מוניטין במילוי קמטים בפנים, וקיבלנו ממנו סקירה על התהליך וכמה תשובות על שאלות נפוצות בעניין מילוי קמטים.

  מילוי קמטים, איך זה עובד?

  העיקרון מאוד פשוט, באמצעות הזרקה של חומר מילוי אנחנו ממלאים את החלל שהקמט יצר, מייצבים את העור והקמט נעלם. כמובן שמעבר למחנה המשותף הרחב שתואר יש המון גוונים וסוגי טיפולים. כאן נכנס הניסיון המקצועי של הרופא המטפל לתמונה. לכל מטופלת יש את המאפיינים הייחודיים שלה והחכמה היא לדעת באיזה אזורים בפנים ההזרקה תהיה אפקטיבית ביותר ואיזה סוג של חומר מילוי מתאים עבורה.

  האם הטיפול כואב ומשאיר צלקות?

  הטיפול אינו כואב וכאשר מבצע אותו רופא שמומחה בפרוצדורה גם אין חשש לצלקות. המחט שמשמשת להזרקות במילוי קמטים לפנים דקה במיוחד ולכן כמעט אינה מורגשת ואינה יכולה לצלק את העור באופן נראה לעין. בנוסף, לפני הטיפול מאלחשים את המקום. אצלי במרפאה אני משתמש במכשיר ייעודי שפיתחתי בשם COOLSENSE, שמאלחש את פעולת ההזרקה והמטופלת לא חשה בשום כאב.

  איזה סוגים של טיפולים למילוי קמטים קיימים?

  היום רוב סוגי הטיפולים למילוי קמטים מתבצעים באמצעות הזרקות למילוי קמטים. בין טיפולים אלו ניתן למנות: העלמת קמטי הבעה עם בוטוקס, מילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי רקות ועוד. טכניקה נוספת שמסייעת להשטחת קמטים היא הרמת פנים בחוטים.

  כמה זמן עורכים הטיפול וההתאוששות?

  לאחר האבחון וקביעת מתווה מדויק, הטיפול עצמו מהיר מאוד ונע בין עשר דקות לעשרים דקות ולא דורש זמן התאוששות במרפאה אחריו. בדרך כלל ההתאוששות מיידית והתוצאות ניכרות לעין מיד. לעיתים יהיה כאב מקומי קל ואדמומיות קלה. תופעות אלו צפויות לחלוף בתוך ימים בודדים מסיום הטיפול.

  מי מוסמך לבצע את הטיפול?

  מילוי קמטים מתחת לעיניים ובפנים זו פרוצדורה רפואית וככזו מי שצריך לבצע אותה הוא רופא מומחה ומוכר – עדיף שהרופא יהיה מומחה בתחום הרפואה האסתטית. שימו לב שפועלים היום במקביל גם גורמים אחרים שמציעים טיפולי הזרקה, אבל בעניין הזה ממש לא כדאי להתפשר – רק רופא. בנוסף, צריך להקפיד שהטיפול יתבצע בקליניקה שמצוידת בציוד הרפואי והתנאים הקליניים הדרושים לביצוע הפרוצדורה.

  למידע נוסף על מילוי קמטים בפנים וטיפולים מתקדמים אחרים מתחום הרפואה האסתטית אתם מוזמנים לפנות לקליניקה של ד"ר אולג שפירו ברחוב ארלוזורוב בתל אביב ובטלפון: 03-5445223