צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי פנים

  מילוי פנים הוא שם כולל לכמה טיפולים אסתטיים מתקדמים, בעיקר באמצעות הזרקות, שנותנים מענה טוב לקמטים ותופעות נוספות של עור מתבגר. בין היתר, מדובר על טיפול מילוי שפתיים, מילוי מצח, מילוי עצמות לחיים.

  תודות לטכניקות החדשות למילוי פנים, הרפואה הקוסמטית יודעת היום לחולל פלאים במראה עור הפנים. העיקרון המנחה של רוב הטיפולים הוא הזרקה של חומר מילוי לקמטים באופן שיעלים או יצמצם אותם מאוד.

  חומר מילוי זמני וחומר מילוי קבוע

  קיימים בשוק עשרות חומרים המיועדים למילוי פנים, אבל ניתן להבחין בין שתי גישות עיקריות. שימוש בחומרים שעשויים על בסיס חומצה טבעית או סידן שמספקים פתרון מושלם ומאוד בטוח – הבעיה בחומרים אלה היא שמדובר בפתרון זמני שהשפעתו פגה אחרי שנה וחצי או שנה.

  משפחה אחרת של חומרים, היא משפחת חומרי המילוי הקבועים דוגמת הסיליקון. מומחים מובילים מתחום הרפואה האסתטית, כמו, למשל, ד"ר אולג שפירו שמנהל קליניקה מתקדמת לרפואה אסתטית בצפון תל אביב, לא ממליצים על שימוש בחומרי מיליוי קבועים, כי לאורך זמן חומרים אלו עלולים 'לנדוד' ולייצר עיוותים.

  מילוי פנים עושים אצל רופא

  הנקודה האחרונה שציינו רק ממחישה למה חשוב להקפיד שמבצע הטיפולים ברפואה אסתטית יהיה רופא מוסמך. למרבה הצער, חלק מתחום הרפואה האסתטית פרוץ ולעיתים גם אנשים בעלי הסמכה רפואית חלקית או חסרי הסמכה רפואית בכלל מציעים טיפולי הזרקה ומילוי. חשוב לזכור שהזרקת חומרי מילוי לקמטים היא פרוצדורה רפואית לכל דבר. כאשר מי שמבצע אותה הוא רופא מוסמך ומנוסה מדובר בפרוצדורה מאוד פשוטה ובטוחה שמניבה תוצאות מצוינות. אבל כאשר את אותה פרוצדורה מבצעת קוסמטיקאית חסרת רקע רפואי והכשרה קלינית עלולות להתעורר בעיות, הן ברמת המראה הסופי והן ברמת תופעות לוואי בריאותיות. אל תתפשרי על פחות מרופא מוסמך, מנוסה ובעל מוניטין ברפואה אסתטית. זה כנראה יעלה טיפה יותר, אבל על המראה שלך את לא רוצה להמר.

  הזרקות ללא כאבים

  יש מי שנרתע מאקט ההזרקה בפנים, כאן מומלץ לציין שגם בסוגיה זו בחירה ברופא מנוסה יכולה לפתור כליל את בעיית הכאב. ההזרקה נעשית באמצעות מיקרו מחט דקה, כך שביד מיומנת לא מרגישים יותר מעקצוץ. במקרה של הטיפולים שמבצע ד"ר שפירו ההזרקה כמעט אינה מורגשת משום שהוא פיתח מכשיר מיוחד בשם COOLSENSE, שמאלחש את פעולת ההזרקה והמטופלים לא חשים בשום כאב.

  ד"ר שפירו הוא אחד המומחים המובילים בישראל לרפואה אסתטית, בעל מוניטין מעולים וניסיון של למעלה מחמש-עשרה שנים. הוא התמחה בסט מגוון של טיפולים אסתטיים לעור הפנים ולגוף ומקפיד להשתתף בכנסים מקצועיים ברחבי העולם ולהטמיע בקליניקה המשוכללת שלו שממוקמת ברחוב ארלוזורוב 149 בצפון תל אביב את הטכניקות וחומרי המילוי המתקדמים ביותר. טיפולי מילוי הפנים שהוא מציע למטופלים כוללים טיפולי מילוי שפתיים, מילוי מצח, מילוי עצמות לחיים וטיפולי פילינג ייחודיים.