חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
  מילוי מצח

  טיפול בצניחת גבות וקמטי המצח:

  אחד מהאזורים המבוקשים ביותר לטיפולי אנטי אייג׳ינג והדאגה העיקרית של מטופלים הינו איזור המצח והגבות.

  התכווצות שריר המצח, פעולה שמתבצעת רבות על ידי כולנו, גורמת לשבירת העור ויוצרת קמטים, איבוד נפח ואף צניחת גבות ועור עודף באיזור העפעפיים.

  אנשים רבים מבקשים להגיע לטיפולים כדי לטפל באיזור זה על מנת ליישר ולהחליק קמטים במצע, להרים את איזור הגבות שצנח או להגדיל נפח באזור זה.

  הרפואה האסתטית כיום, מביאה פיתרונות יעילים ומוצלחים במיוחד לטשטוש קמטים אלו ולהחלקת העור באיזור המצח, הרמת הגבות ומילוי נפח באזור זה.

  60 שניות על קמטי המצח – הידעתם?

  קווי הזעף, אשר יוצרים מבט מעט ״זעוף״, הינם קווים אנכיים הנוצרים בין העיניים ומתמשכים לאיזור המצח התחתון. בג׳רגון הרפואי הם נקראים לעיתים ״ה-11״ (the 11‘s) משום הדמיון של המראה שהם יוצרים למספר 11.

  קווי המצח האופקיים: הם אותם קמטים אופקיים המודגשים כאשר אנו מרימים את הגבות.

  • כבר בשנות ה-30, רובנו מתחילים להבחין בקמטי המצח האופקיים והאנכיים. הם נובעים מהבעות פנים שחוזרות על עצמן שוב ושוב במשך שנים אשר יוצרות את אותם קמטוטים. בקרב אנשים מסויים, קמטי הזעף עשויים לגרום לאיבוד נפח והופעת שקעים בעור.
  • קמטים במצח נוצרים בעקבות פעילות שריר הנקרא ״פרונטאליס״, אשר אחראי גם על הרמת הגבות. שריר זה הוא מקור ההבעה העיקרי בפנים, כך שהתכווצותו גורמת להופעת קמטים אופקיים במצח.
  • פעילות שריר הפרונטאליס נועדה להרים גבה ועפעף עליון וכך לשפר שדות ראיה ו״לפתוח את העיניים״. משום כך, לעיתים כאשר שריר זה פועל יתר על המידה אצל אנשים מסויימים, עם עודף עור בעפעף העליון , נוצרת לעיתים חסימה חלקית של שדות הראייה.
  • במקרים כאלו , כאשר נוצרת חסימה משמעותית של שדות הראיה, שריר הפרונטאליס מתכווץ באופן קבוע כדי להרים את העפעף ולהשאיר את העין פתוחה, וכך נוכחותם של קמטים אופקיים אף מתחזקת.
  • ניתן לטפל בקמטוטים שנוצרו במצח ביעילות על ידי הזרקת בוטוקס (בוטוליניום) בתוך שריר המצח, תוך זהירות רבה, כדי לא לגרום לצניחת גבות והעפעף העליון. משום כך, נדרשת יד מיומנת ומנסה של רופא מהשורה הראשונה לביצוע פרוצדורה של הפחתת קמטי המצח.
  • טיפול של שחזור נפח המצח והרמת הרקות באמצעות בוטוקס במצח מאפשר החלקת העור, מילוי שקעים, הרמת גבות, כדי להגיע למראה עור בריא, רענן, מחודש וצעיר יותר.
  • ניתן לטפל גם בעור פגום באיזור המצח, לא רק באמצעות הזרקות , אלא באמצעות מכשור רפואי אסתטי כגון, לייזר, גלי רדיו, אולטראסאונד ותכשירים קוסמטיים.

  עור המצח ונזקי השמש –

  כמו כל אזור בגופינו, כמובן גם המצח חשוף מאוד לקרינת השמש, אולם עור המצח חשוף בדר״כ יותר משאר האיזורים בפנינו וגופינו בשל מיקומו. כתוצאה מכך, המצח נפגע בדר״כ ראשון מכתמי שמש ופגמנטציה, אלסטוזיס ואף סרטן העור.

  אנשים עם עור בהיר במיוחד הינם בעלי סיכון גבוה יותר לנזקי השמש, ועל כן חשוב מאוד להיות מודעים, להימנע ככל הניתן מחשיפה ממושכת לשמש ולהגן על הפנים באמצעות כובע רחב שוליים ותכשירי הגנה.

  הטיפולים היעילים ביותר בקמטי המצח ובצניחת הגבות –

  הבעת רגשות וקמטי הבעה הם דבר נהדר, אולם כאשר הם מתהווים בפנינו בצורה של קמטים עמוקים הם מקור לדאגה מצד נשים וגברים.

  קיימים טיפולים שונים בתחום הרפואה האסתטית, וכל אחד מתאים לפרופיל שונה של מטופלים.

  במרפאה של ד״ר שפירו, אנחנו מייעצים למטופל, על פי פרמטרים שונים, מהי תכנית הטיפול האישית המתאימה ביותר לסוג העור, התוצאה הרצויה, ההליך הרצוי של המטופל וכיוב׳.

  1. טיפול מיידי בקמטי מצח על ידי בוטוקוס –

  אחד הטיפולים הנפוצים והיעילים ביותר, הינו הזרקת בוטוליניום, אשר מחליש את השריר ויוצר הרמה של שריר הפרונטאליס. הזרקת בוטוקס במצח זו מפחיתה את התכווצות השריר, על ידי חסימת מעבר אות עצבי לשריר. הזרקה זו מחלישה את השריר באופן זמני, של עד 6 חודשים.

  הטיפול מתבצע על ידי הזרקות עדינות לתוך השריר. פעילות הבוטוקס מתחילה למעשה 3 ימים אחרי הטיפול , כאשר ניתן לראות שיפור הדרגתי במשך שבוע לאחר ההזרקה.

  הרופא המטפל מתחשב במספר פרמטרים ולוקח בחשבון שמצד אחד יש להחליש את פעילות השריר, ומנגד יש להשאיר מספיק כוח לשריר כדי שתהיה הרמה של הגבות.

  חשוב לציין כי עבור אנשים בעלי עפעף עליון כבד ועודף עור משמעותי באיזור (אשר מפצים על ידי כיווץ שריר הפרונטאליס באופן קבוע), הזרקת בוטוקס גורמת לקריסת המנגנון המחזיק את העין פתוחה ועל כן במקרים כאלו ניזהר עם כמות ההזרקה או שלא נעשה בכלל. ישנה חשיבות מרובה של הערכה רפואית מדוייקת על ידי הרופא המטפל כדי שיקבע תוכנית טיפול עם המיקום והמינון הנכון ביותר עבור המטופל.

  ד״ר שפירו הינו רופא מוערך ובעל נסיון וידע של שנים, עם אלפי הזרקות ברזומה, אשר מבצע אבחון מקצועי כדי לקבוע את סוג הטיפול המתאים ביותר למצב המטופל.

  נתון חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר מזריקים בוטוקס לאיזור המצח היא כמובן התוצאה הרצויה של כל מטופל. במקרים רבים, המטופלים מבקשים ביחד עם העלמת קמטי הבעה במצח, גם הרמת גבות.

  במרפאה שלנו, אנו ממליצים לבצע את הטיפולים בשילוב עם טיפולים נוספים אותם נפרט בהמשך. טיפולים משולבים גם הם דורשים נסיון וידע מעמיק של שנים , ביחד עם שימוש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר ברפואה האסתטית.

  שאלות נפוצות על טיפולי אנטי אייג׳ינג במצח:

  האם הזרקת בוטוקס במצח מתאימה לכל מצב של קמטי הבעה?

  חשוב להבין, כי כאשר מדובר על קמטים במצח, הזרקת בוטוליניום יוצרת רק טשטוש של קמטי ההבעה; אותם קמטים שנוצרו מהפעלת שרירי ההבעה. אם ישנם קמטים במנוחה ללא הפעלת שריר, הזרקה לבד לא תשפר את המצב.

  האם הזרקה של בוטוליניום מאפשרת טיפול באיבוד נפח במצח?

  עם הגיל, למצח ישנה נטייה לאבד נפח, כתוצאה מהעלמות שומן תת עורי, פירוק עצם ואיבוד עובי של השריר. מצד אחד, המצב גורם להשטחת המצח ובליטת העצם בעפעפים העליונים. מצד שני, ירידת הנפח מיצרת מאמץ של שרירי המצח וכך נטייה לייצר יותר קמטים.

  בדיוק בשביל זה נועד שחזור הנפח , הנעשה על ידי הזרקת חומר מילוי או שומן עצמי. מילוי הנפח במצח יוצר הצערה משמעותית בפנים, משפר פרופורציות וגורם למתיחה של כל איזור המצח.

  מהם התכשירים המומלצים כדי למנוע קמטים באיזור המצח?

  בשלב ראשון, אנו ממליצים להתחיל עם תכשירים קוסמטיים שניתן לרכוש בקליניקה רפואית או אצל קוסמטיקאיות מורשות, הכוללים תכשירים פעילים על בסיס חומצות או רטינואידים.

  בנוסף, לא לשכוח קרם הגנה עם SPF גבוה למניעת נזקי השמש באופן יומיומי, לכל אדם שרוצה לשמור על בריאותו ועורו.

  2. טיפולי לייזר באיזור המצח –

  כאשר מדובר על קמטים במצח, כיום, מכשור המבוסס על קרני לייזר נפוץ מאוד ומהווה פיתרון עם תוצאות נפלאות בתחום הרפואה האסתטית. טיפולי הלייזר מתאימים במיוחד למקרים שמטרת הטיפול היא טשטוש סמני פיגמנטציה, קופרוז ושיפור הטקסטורה של העור.

  הטכנולוגיה המהפכנית של היום, לדוגמא ה״פיקסל לייזר״ החדשני, מאפשר לטפל בעור באופן יעיל ועם תוצאות משמעותיות, מבלי זמן השבתה ארוך לאחר הטיפול.

  חברות טכנולוגיות שונות פיתחו מגוון סוגי לייזר אשר מתמקדים ומתבייתים על מטרה ספציפית כגון פיגמנטציה או כלי דם, וכך יוצרים טיפול נקודתי בבעיה מבלי לפגוע ברקמות העור שמסביב. באופן זה, הן הטיפול יעיל יותר משמעותית, וכן הסבירות לתופעות הלוואי קטנה יותר.

  CO2 לייזר וארביום לייזר; הינם לייזרים מסוג שונה שגם כן פועלים לחידוש העור. מתאימים במיוחד לטיפול בנקבוביות פעורות, קמטוטים ועור עייף.

  לייזרים מסוג זה גורמים לקילוף מבוקר של העור וכך יוצרים תהליכים ריפוי של העור, כדי להצמיח עור חדש, חלק, אחיד וחזק יותר.

  3. טיפולי גלי רדיו וטיפולי אולטראסאונד למיצוק וחידוש עור הפנים והמצח –

  טכנולוגיות אלו יוצרות כיווץ של מולקולות העור ועל ידי כך, נבנית רשת חדשה של קולגן ואלסטין.

  טכנולוגית גלי הרדיו – RF, כמו גם הטכנולוגיה של האולטראסאונד, יוצרות חימום מבוקר של הרקמה וכך מזרזות תהליך בניית רשת תומכת של העור, תהליך אשר נעלם עם הזדקנותנו.

  טכנולוגיות גלי רדיו ואולטראסאונד נמצאות בשימוש ברפואה מזה שנים רבות ומאפשרות שחרור אנרגיה מרוכז ולפי עומק מוגדר המאפשר לרופא להגיע לתוצאה מדוייקת באיזור המבוקש.

  התוצאה המתקבלת לאחר טיפולים אלו היא טשטוש קמטים ואף הרמה של איזור המצח והגבות. זהו טיפול מאוד מומלץ למי שרוצה להמנע מניתוח או פרוצדורות פולשניות אחרות.

  את הטיפול מבצע רק מי שמוסמך על ידי חברת המכשור ומכיר היטב את שיטות העבודה.

  4. טיפול בצניחת גבות –

  כבר בשנות ה-40 לחיינו, אנשים רבים מתחילים להרגיש צניחת עור ונפילה באיזור המצח, מצב שגורם למבט כבד ונפול.

  מילוי מצח על ידי חומצה היאלרונית / סידן:

  זהו טיפול שנעשה מתחת לגבות והרקות, אשר נחשב טיפול יעיל ביותר אשר מקנה נפח באיזור, תוך טיפול קצר יחסית.

  הטיפול מתבצע על ידי הזרקת חומרים טבעיים על בסיס חומצה היאלרונית או סידן, באמצעות רופא מנוסה ומיומן.

  עולם הרפואה האסתטית אינו נח לרגע. שיטות, טכנולוגיות, מחקרים חדשים מתבצעים כל יום ומביאים עימם בשורה אמיתית למגוון רחב של בעיות עור ובמיוחד בתחום האנטי אייג׳ינג אשר מטריד את רוב האוכולוסייה.

  במרפאה של ד״ר שפירו, אנחנו מבטיחים להביא את החידושים האחרונים ולהתעדכן באופן שוטף ברזי המקצוע. ד״ר שפירו ייעץ לך על פי המטרה הרצויה, מהו הטיפול האופטימלי עבורך.

   

  שתף

  חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
   היופי הוא במראה הטבעי

   ד"ר שפירו הינו רופא עם מעל 20 שנות עבודה בתחום. במרפאה אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים הדוקטור עונה

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום?

   פגישת ייעוץ הינה ללא כל התחייבות ואינה כרוכה בתשלום.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   באילו חומרי מילוי אתם משתמשים?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ובהם: סטילאז' , רבנאס, אלנסה, לומינרה, ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס ועוד.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ד"ר שפירו מבצע הרמת פנים באמצעות חוטים?

    ד"ר שפירו נמנה בין חלוצי הרפואה בתחום הרמת הפנים באמצעות חוטים.

   עם השנים, קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך זה ד"ר שפירו מטפל בעור הפנים באמצעות חוטים קוריאניים של אנקור שנחשבים למאד איכותיים וחזקים – להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. החוטים למעשה מותחים את הרקמות הרכות והעור ובעזרת החומר שממנו החוטים מורכבים, (פולי קפרו לקטון) מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   מתי ניתן לראות את התוצאות אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית?

   חומצה היאלורונית נועדה לטפל באזורי הפנים בהם איבדנו נפחים עם השנים. החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי שקיים בגוף ועם הגיל והזמן אנחנו מאבדים ומייצרים פחות קולגן ואלסטין וזה מה שמשפיע על הדלדלות העור וההתרוקנות בנפחי הפנים אותם ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית. מילוי הקמטים, ופיזור אחיד וחלק של החומצה נראה לרוב כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   איך מתבצעת פרוצדורת מילוי שקעי עיניים?

   אזור שקעי העיניים הינו אזור עדין ורגיש מאד , ולצורך טיפול באזור זה נדרשת מיומנות גבוהה . ד"ר שפירו מטפל באזור זה באמצעות קנולה (צינורית דקה שאינה חודרת כלי דם ולמניעת הופעת שטפי דם באזור ההזרקה).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם הטיפול כרוך בכאב?

   טיפולי הזרקות אינן כרוכות בכאב אך במקרים מסויימים יכולה לעורר תחושת אי נוחות קלה וזאת מכמה סיבות: ראשית במרבית החומרים שבהם משתמש ד"ר שפירו קיים חומר אלחוש , שנית ד"ר שפירו מבצע את ההזרקות באמצעות מחט דקה ועדינה מאד, ושלישית , בלעדי לקליניקה של ד"ר שפירו! מתוך רצון להציע למטופלות הקליניקה חוויה טיפולית נעימה ונטולת כאבים, פיתח ד"ר שפירו טכנולוגיה ייחודית בשם המותג COOLSENSE המאפשרת הקפאה נקודתית במקום ההזרקה, פעולה המאלחשת באופן טבעי את המקום ומציעה טיפול יופי שטרם חווית!

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ניתן לבצע את הטיפול במעמד הייעוץ?

   בוודאי , למעמד הייעוץ ניתן זמן מספיק ארוך המאפשר למטופל לבצע הזרקות כבר במעמד זה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   לכמה זמן מחזיקים חומרי המילוי ?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים והאיכותיים בעולם , ישנם חומרים שמחזיקים כ-שנה וישנם חומרים שמחזיקים אפילו שנתיים ויותר.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   ניתן לשלם בתשלומים?

   קיימת פריסת תשלומים רחבה ונוחה ללא ריבית.