צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הרמת גבות בחוטים

   

   

  הרמת גבות בחוטים למראה צעיר ורענן

  הרמת גבות בחוטים מאפשרת להילחם בתופעה של צניחת הגבות עם השנים בשל איבוד האלסטיות של העור. במקרים קשים יותר צניחת הגבות אף עלולה להוביל לצורך בניתוח עפעפיים, והרמת גבות בחוטים עשויה אף למנוע בחלק מהמקרים ניתוח זה. הרמת גבות בחוטים שייכת לתחום הטיפולים החדשניים יותר בעולם הרפואה האסתטית. הרמת הגבות מטרתה לשפר את המראה של השליש העליון של הפנים ומסגרת העיניים. תפקיד החוטים הינם להרים את מיקום הגבות שצנחו ובכך מציגים מראה כבד ועייף, ולהביא למראה רענן וצעיר וכן ליצור סימטריה מדויקת יותר בפנים. לקבלת מידע על הטיפול, ניתן לפנות לקליניקה של ד"ר אולג שפירו, רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית ונמנה עם השורה הראשונה של הרופאים המנוסים בתחום זה בישראל.

  כיצד מתבצעת הרמת גבות בחוטים ?

  אחרי הרדמה מקומית מעל העפעפיים הרופא מחדיר אל תוך העור חוטים שסביבם במהלך הזמן, הולכת ונבנית רקמה תומכת לעור הנפול. החוטים למעשה מרימים את הגבות והעור הנפול. למרות שבניית הרקמה הינה תהליך, הרי שכבר ביום בו מתבצעת הפרוצדורה, ניתן להבחין בשינוי החיובי שבפנים, וככל שחולפים הימים המראה ישתפר יותר ויותר. סביב החוטים נבנית כאמור רקמה שיוצרת בעור גירוי שמביאה לייצור של קולגן כמו גם של אלסטין. החוטים שהוחדרו לעור יישארו שם כ- 7 חודשים ולאחר מכן יתמוססו ובמקביל תמשיך בנייה וייצור של קולגן ואלסטין לפחות שנה וחצי נוספים באזור הטיפול. מי שימשיך לתחזק את הטיפול, ייהנה לאורך זמן מהשפעה לטווח ארוך יותר של כל טיפול וטיפול. הרמת גבות בחוטים נעשית באמצעות חוטים זמניים. בשיטת זו, החוטים מתכלים, והתוצאה תישמר בין שנה אחת לשנתיים. החוטים הנספגים מוחדרים לעור בעזרת קנולה,  ולאחר מכן ד"ר שפירו מבצע מתיחה של אזור הגבות שלא כרוכה בכאב.

  לשמירה על תוצאות – חשוב לתחזק

  כדי ליהנות מתוצאות לאורך זמן של הרמת גבות בחוטים, "ולנצח" את הגבות שצונחות, יש לחזור על הטיפול כעבור כשנה-שנתיים . באופן כזה האזור ימשיך לייצר קולגן , פחות ייפול וניתן יהיה ליהנות ממראה מהודק וצעיר . יעוץ לטיפול האולטימטיבי תוכלו לקבל בקליניקה של ד"ר אולג שפירו, רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית ונמנה עם השורה הראשונה של הרופאים המנוסים בתחום זה בישראל. יעידו על כך אלפי הנשים והגברים שזכו לטיפול ברמה הגבוהה ביותר מידו המקצועית ב-20 השנים האחרונות.