חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
  הרמת גבות בחוטים

  אצל ד"ר שפירו ובעולם האסתטיקה כולו, קיימים מגוון טיפולים חדשים שמפתיעים את כל תחום האסתטיקה הרפואית.

  עם מגמה מובהקת לטיפולים בעלי אופי ומראה טבעי, אחד מהם הוא הרמת גבות בעזרת חוטים נספגים, טיפול המאפשר לרופא לתת מענה חוטים נספגים לעיניים עייפות, גבות צונחות, יצירת סימטריה עם דיוק מירבי ומניעת ניתוח עפעפיים לטווח הארוך בחלק מהמקרים.

   

  מתיחת פנים בעזרת חוטים

  אופן ביצוע הטיפול?

  הרופא יבצע הרדמה מקומית באזור שמעל העפעפיים ובפעולה פשוטה יחסית יחדיר את החוטים שיהוו הרמה מיידית של הגבות, נציין שאת השינוי נוכל לראות כבר באותו יום אך מכיוון וסביב החוט נבנית רקמה, התוצאה תשתפר מיום ליום.

  האם נוכל לחזור לשגרה באותו יום?

  אכן , החזרה לשגרה היא מיידית.

  לכמה זמן מחזיק הטיפול?

  החוטים הנמסים מחזיקים לשנה לפחות וככל שנחזור על הפעולה מידי שנה נהנה מזמן ארוך .

   

  הרמת גבות בחוטים למראה צעיר ורענן

  הרמת גבות בחוטים מאפשרת להילחם בתופעה של צניחת הגבות עם השנים בשל איבוד האלסטיות של העור.

  במקרים קשים יותר צניחת הגבות אף עלולה להוביל לצורך בניתוח עפעפיים, והרמת גבות בחוטים עשויה אף למנוע בחלק מהמקרים ניתוח זה.

  הרמת גבות בחוטים שייכת לתחום הטיפולים החדשניים יותר בעולם הרפואה האסתטית. הרמת הגבות מטרתה לשפר את המראה של השליש העליון של הפנים ומסגרת העיניים.

  תפקיד החוטים הינם להרים את מיקום הגבות שצנחו ובכך מציגים מראה כבד ועייף, ולהביא למראה רענן וצעיר וכן ליצור סימטריה מדויקת יותר בפנים.

  לקבלת מידע על הטיפול, ניתן לפנות לקליניקה של ד"ר אולג שפירו, רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית ונמנה עם השורה הראשונה של הרופאים המנוסים בתחום זה בישראל.

  כיצד מתבצעת הרמת גבות בחוטים?

  אחרי הרדמה מקומית מעל העפעפיים, הרופא מחדיר אל תוך העור חוטים שסביבם במהלך הזמן, הולכת ונבנית רקמה תומכת לעור הנפול. החוטים למעשה מרימים את הגבות והעור הנפול.

  למרות שבניית הרקמה הינה תהליך, הרי שכבר ביום בו מתבצעת הפרוצדורה, ניתן להבחין בשינוי החיובי שבפנים, וככל שחולפים הימים המראה ישתפר יותר ויותר.

  סביב החוטים נבנית כאמור רקמה שיוצרת בעור גירוי שמביאה לייצור של קולגן כמו גם של אלסטין. החוטים שהוחדרו לעור יישארו שם כ-7 חודשים ולאחר מכן יתמוססו ובמקביל תמשיך בנייה וייצור של קולגן ואלסטין לפחות שנה וחצי נוספים באזור הטיפול.

  מי שימשיך לתחזק את הטיפול, ייהנה לאורך זמן מהשפעה לטווח ארוך יותר של כל טיפול וטיפול. הרמת גבות בחוטים נעשית באמצעות חוטים זמניים. ב

  שיטת זו, החוטים מתכלים, והתוצאה תישמר בין שנה אחת לשנתיים. החוטים הנספגים מוחדרים לעור בעזרת קנולה,  ולאחר מכן ד"ר שפירו מבצע מתיחה של אזור הגבות שלא כרוכה בכאב.

  לשמירה על תוצאות – חשוב לתחזק

  כדי ליהנות מתוצאות לאורך זמן של הרמת גבות בחוטים, "ולנצח" את הגבות שצונחות, יש לחזור על הטיפול כעבור כשנה-שנתיים.

  באופן כזה, האזור ימשיך לייצר קולגן , פחות ייפול וניתן יהיה ליהנות ממראה מהודק וצעיר. יעוץ לטיפול האולטימטיבי תוכלו לקבל בקליניקה של ד"ר אולג שפירו, רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית ונמנה עם השורה הראשונה של הרופאים המנוסים בתחום זה בישראל.

  יעידו על כך אלפי הנשים והגברים שזכו לטיפול ברמה הגבוהה ביותר מידו המקצועית ב-20 השנים האחרונות.

   

  לקוחות ממליצות :

  שתף

  חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
   היופי הוא במראה הטבעי

   ד"ר שפירו הינו רופא עם מעל 20 שנות עבודה בתחום. במרפאה אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים הדוקטור עונה

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום?

   פגישת ייעוץ הינה ללא כל התחייבות ואינה כרוכה בתשלום.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   באילו חומרי מילוי אתם משתמשים?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ובהם: סטילאז' , רבנאס, אלנסה, לומינרה, ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס ועוד.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ד"ר שפירו מבצע הרמת פנים באמצעות חוטים?

    ד"ר שפירו נמנה בין חלוצי הרפואה בתחום הרמת הפנים באמצעות חוטים.

   עם השנים, קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך זה ד"ר שפירו מטפל בעור הפנים באמצעות חוטים קוריאניים של אנקור שנחשבים למאד איכותיים וחזקים – להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. החוטים למעשה מותחים את הרקמות הרכות והעור ובעזרת החומר שממנו החוטים מורכבים, (פולי קפרו לקטון) מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   מתי ניתן לראות את התוצאות אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית?

   חומצה היאלורונית נועדה לטפל באזורי הפנים בהם איבדנו נפחים עם השנים. החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי שקיים בגוף ועם הגיל והזמן אנחנו מאבדים ומייצרים פחות קולגן ואלסטין וזה מה שמשפיע על הדלדלות העור וההתרוקנות בנפחי הפנים אותם ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית. מילוי הקמטים, ופיזור אחיד וחלק של החומצה נראה לרוב כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   איך מתבצעת פרוצדורת מילוי שקעי עיניים?

   אזור שקעי העיניים הינו אזור עדין ורגיש מאד , ולצורך טיפול באזור זה נדרשת מיומנות גבוהה . ד"ר שפירו מטפל באזור זה באמצעות קנולה (צינורית דקה שאינה חודרת כלי דם ולמניעת הופעת שטפי דם באזור ההזרקה).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם הטיפול כרוך בכאב?

   טיפולי הזרקות אינן כרוכות בכאב אך במקרים מסויימים יכולה לעורר תחושת אי נוחות קלה וזאת מכמה סיבות: ראשית במרבית החומרים שבהם משתמש ד"ר שפירו קיים חומר אלחוש , שנית ד"ר שפירו מבצע את ההזרקות באמצעות מחט דקה ועדינה מאד, ושלישית , בלעדי לקליניקה של ד"ר שפירו! מתוך רצון להציע למטופלות הקליניקה חוויה טיפולית נעימה ונטולת כאבים, פיתח ד"ר שפירו טכנולוגיה ייחודית בשם המותג COOLSENSE המאפשרת הקפאה נקודתית במקום ההזרקה, פעולה המאלחשת באופן טבעי את המקום ומציעה טיפול יופי שטרם חווית!

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ניתן לבצע את הטיפול במעמד הייעוץ?

   בוודאי , למעמד הייעוץ ניתן זמן מספיק ארוך המאפשר למטופל לבצע הזרקות כבר במעמד זה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   לכמה זמן מחזיקים חומרי המילוי ?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים והאיכותיים בעולם , ישנם חומרים שמחזיקים כ-שנה וישנם חומרים שמחזיקים אפילו שנתיים ויותר.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   ניתן לשלם בתשלומים?

   קיימת פריסת תשלומים רחבה ונוחה ללא ריבית.