חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
  הסוד שבצוואר הברבור – מתיחת צוואר ללא ניתוח

  עוד משחר ההיסטוריה, אישה יפה תוארה כאישה אצילית עם צוואר יפה.

  אידיאל היופי שהוגדר כבר ב1340 – לפנה״ס, הייתה אשתו של מלך מצרים: ׳נפרטיטי׳.

  נפרטיטי הייתה אחת הנשים היפות בעולם אשר משמעות שמה הינו: ״האישה היפה הגיעה״.

  נפרטיטי תוארה בכתובים כאישה אצילית בעלת צוואר ברבור. ❤

  חלק ניכר ממראה פנינו והצוואר מושפע ממרקם העור, מצב הכתמים, הקמטים ורפיון העור. כיום ניתן להינות מצוואר ברבור יפה ואצילי ללא צורך בניתוח. בשורות הבאות נדבר על מתיחת צוואר ללא ניתוח, למי מתאים הטיפול ועל מה חשוב להקפיד.

  מתיחת צוואר ללא ניתוח

  את אורכו של הצוואר לא נוכל לשנות, אך באמצעות טיפול נכון וממוקד, ניתן להגיע לתוצאות ניכרות לעין באסתטיקה של אזור הצוואר והמחשוף.

  מתיחת צוואר ללא ניתוח – כל מה שחשוב לדעת

   בעבר רוב טיפולי היופי והאסתטיקה התמקדו בפנים, בעצמות הלחיים ובשפתיים, אולם היום יותר ויותר מטופלים מבקשים לשים דגש על טיפולים באזור הצוואר והמחשוף.

  בעבר טיפולי צוואר היו מחוץ לתחום של האסתטיקה שאינה פולשנית משום העדינות ומורכבות האזור, וכן משום שהטיפולים לרוב לא היו מספיק יעילים.

  אולם, כיום עם התפתחות הטכנולוגיה הרפואית, החידושים והידע הנרחב בתחום, התגלו מגוון רחב של טיפולים לאזור הצוואר שיצרו מהפכה בקרב רופאי האסתטיקה בעולם.

  להתדלדלות העור בצוואר ישנם מספר גורמים:

  1. דקיקות העור באזור הצוואר.
  2. יכולת חידוש העור מופחתת באזור הצוואר.
  3. אנשים רבים לא מקפידים על הגנה מהשמש באזור הצוואר החשוף.
  4. מחסור בטיפולים אנטי אייג׳ינג לאזור זה.
  מתיחת צוואר ללא ניתוח - הסוד שבצוואר הברבור

  מתיחת צוואר ללא ניתוח – הסוד שבצוואר הברבור

  מתיחת צוואר ללא ניתוח – מבחר טיפולים מומלצים

  טיפולי לייזר לצוואר:

  כדי לקבל טיפול אולטימטיבי של חידוש העור באזור הצוואר, רופאים רבים ממליצים על שילוב של טיפולי לייזר באזור הצוואר, מכיוון שצדדי הצוואר נשארים חשופים תמידית לקרינה ישירה מהשמש, וכתוצאה מכך ישנה תופעה שכיחה של פיגמנטציה ומראה מוכתם ומנומר של העור.

  תופעה זו שכיחה מאוד בקרב ישראלים בשל החשיפה הרבה לשמש והאקלים הים תיכוני באזורנו.

  פגיעת השמש אינה רק באפידרמיס, אלא אף חודרת לשכבת הדרמיס (השכבה העמוקה יותר) ועל כן נדרשים טיפולים כגון לייזר המגיעים לעומק העור.

  טיפולי הלייזר הללו מעודדים בניית קולגן מחדש ובכך יוצרים מראה עור חלק יותר לטווח ארוך. חשוב להזכיר כי טיפול זה , הן בשל עוצמת המכשיר והן בשל אזור הטיפול העדין מחייב טיפול מסור של רופא מנוסה ובעל ידע נרחב בתחום.

  טיפולי צוואר באמצעות הזרקות:

  אחת מהשיטות המוצלחות ביותר כיום לטיפולי מיצוק הצוואר, הינה – הזרקות. חומר המילוי דומה מאוד למינרלים המצויים בגופנו, ועל כן נספג בגופנו ביעילות וללא תגובות אלרגיות. ההזרקה מבוצעת על ידי קנולה – מחט ללא חוד, המונעת דימום ולא פוגעת בכלי דם.

  הזרקת חומר המילוי לצוואר הינה בטוחה ביותר, ומאפשרת מילוי קמטים, הוספת נפח וטשטוש סימני הגיל באופן מידי. ההזרקה אף יוצרת תהליך טבעי של עידוד ייצור קולגן וכך בהכרח נראה שיפור נוסף במצב העור לאחר מספר חודשים מרגע ההזרקה.

  טיפולי בוטוקס בצוואר: 

  הזרקת בוטוקס (בוטולינום טוקסין) הינו הליך קוסמטי מוכר מאוד בשנים האחרונות, אשר מתאים לשיפור מראה הצוואר על ידי החלשה וצמצום של שרירי הצוואר. האפקט שנראה לעין לאחר הזרקת בוטוקס הינו הרמה של כל אזור קו הלסת והצוואר.

   

   

   

   

   

   

   

  טיפולי מיצוק הצוואר באמצעות HIFU:

  טיפול ה-HIFU הינו טיפול שאינו פולשני, ללא ניתוח ועל כן מהווה טיפול אלטרנטיבי יעיל ביותר וידוע בקרב מטופלים רבים. טיפול זה מבוסס אולטרסאונד ממוקד , אשר מגיע לעומק העור בעוצמה גבוהה כדי לגרום לחימום קליני היוצר קולגן ואלסטין.

  טיפול ההיפו נועד למיצוק וחיטוב העור ומתאים מאוד לעור הצוואר והדקולטה (המחשוף).

  טיפול ההיפו ידוע גם בשמו אולטרפי (Ultherapy), כאמור מבוסס אולטרסאונד, והוא שונה מטכנולוגיות אחרות כגון גלי רדיו ו IPL כיוון שהוא מגיע לשכבות עמוקות יותר מהדרמיס (השכבה העליונה). הטיפול מבוצע תוך חדירה מדויקת וטמפרטורות גבוהות יותר מהטכנולוגיות האחרות (כ-65-70 מעלות).

  הטיפול מבוסס על שחרור גלי רדיו ממוקדים ועוצמתיים אשר מחממים את הרקמה עד 70 מעלות צלזיוס, ובכך מפרקים קולגן ואלסטין ישנים, חלשים ופגומים. כתוצאה מתהליך פירוק זה, נוצר מנגנון חדש לבניית קולגן ואלסטין והתוצאה המיידית היא מראה מתוח, חלק, זוהר וקורן יותר של העור סביב הצוואר או האזור המטופל.

  הטיפול הינו טיפול של כשעה , והוא נשמר לאורך מספר חודשים. את התוצאה הטובה ביותר ניתן לראות 3 חודשים לאחר הטיפול.

  אין תופעות לוואי לטיפול זה, אולם לעיתים נראית אדמומיות שחולפת מעצמה תוך ימים ספורים.

  טיפול הרמת צוואר באמצעות חוטים – מתיחת צוואר ללא ניתוח:

  מתחזקת מאד ברפואה האסתטית שיטת אנטי אייג׳ינג להרמת הצוואר באמצעות חוטים.

  השיטה נקראת "Lifting Soft" ומאפשרת לבצע מתיחה, הידוק ושיפור מרקם הצוואר על ידי מתיחה ומבלי להשאיר סימנים וללא הליך כירורגי.

  הטיפול המתוחכם של מתיחה באמצעות חוטים הינו הרבה פחות רדיקלי מהאופציה הכירורגית, עם תוצאות משמעותיות של הרמה ומתיחה והגברת ייצור הקולגן.

  שיטת מתיחת העור באמצעות חוטים תפסה תאוצה גדולה במזרח, ובשנים האחרונות החלה לצבור ביקוש רב גם בישראל. כמו שיטות רבות אחרות, גם שיטת הטיפול בחוטים באזור הצוואר, דורשת מיומנות גבוהה, ולכן בחירת הרופא המטפל היא חשובה ביותר כאשר מחליטים לבצע את הטיפול.

  >> קראו על מתיחת פנים בחוטים

  טיפולי צוואר באמצעות גלי רדיו:

  טיפול בגלי רדיו זוהי פרוצדורה מוכרת ואפקטיבית מאוד בטיפולי צוואר.

  Fractura שיטה המבוססת על גלי רדיו, מתקדמת מאד ופועלת באמצעות מחטים זעירות החודרות לעור ומשחררות אנרגיית גלי רדיו לרקמת העור. מחטים אלו יוצרים חום מקומי ונקודתי ברקמה התת עורית, ובכך מתבצע חידוש הקולגן והאלסטין באזור הממוקד . התהליך יוצר קולגן ואלסטין חדשים, צעירים, חזקים, גמישים וצפופים המעניקים לעור הפנים מראה רענן, מופחת קמטוטים ומחודש.

  תהליך זה של מתיחת צוואר ללא ניתוח מטפל גם בהפחתת פיגמנטציה, צלקות וגוון העור.

  עור הצוואר, אשר סובל רבות מקמטים וכתמים מנזקי השמש, חוזר למראה רענן ואחיד באמצעות טיפול זה.

  טיפולי מתיחת צוואר ללא ניתוח

  טיפולי מתיחת צוואר ללא ניתוח

  שתף

  חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
   היופי הוא במראה הטבעי

   ד"ר שפירו הינו רופא עם מעל 20 שנות עבודה בתחום. במרפאה אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים הדוקטור עונה

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום?

   פגישת ייעוץ הינה ללא כל התחייבות ואינה כרוכה בתשלום.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   באילו חומרי מילוי אתם משתמשים?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ובהם: סטילאז' , רבנאס, אלנסה, לומינרה, ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס ועוד.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ד"ר שפירו מבצע הרמת פנים באמצעות חוטים?

    ד"ר שפירו נמנה בין חלוצי הרפואה בתחום הרמת הפנים באמצעות חוטים.

   עם השנים, קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך זה ד"ר שפירו מטפל בעור הפנים באמצעות חוטים קוריאניים של אנקור שנחשבים למאד איכותיים וחזקים – להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. החוטים למעשה מותחים את הרקמות הרכות והעור ובעזרת החומר שממנו החוטים מורכבים, (פולי קפרו לקטון) מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   מתי ניתן לראות את התוצאות אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית?

   חומצה היאלורונית נועדה לטפל באזורי הפנים בהם איבדנו נפחים עם השנים. החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי שקיים בגוף ועם הגיל והזמן אנחנו מאבדים ומייצרים פחות קולגן ואלסטין וזה מה שמשפיע על הדלדלות העור וההתרוקנות בנפחי הפנים אותם ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית. מילוי הקמטים, ופיזור אחיד וחלק של החומצה נראה לרוב כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   איך מתבצעת פרוצדורת מילוי שקעי עיניים?

   אזור שקעי העיניים הינו אזור עדין ורגיש מאד , ולצורך טיפול באזור זה נדרשת מיומנות גבוהה . ד"ר שפירו מטפל באזור זה באמצעות קנולה (צינורית דקה שאינה חודרת כלי דם ולמניעת הופעת שטפי דם באזור ההזרקה).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם הטיפול כרוך בכאב?

   טיפולי הזרקות אינן כרוכות בכאב אך במקרים מסויימים יכולה לעורר תחושת אי נוחות קלה וזאת מכמה סיבות: ראשית במרבית החומרים שבהם משתמש ד"ר שפירו קיים חומר אלחוש , שנית ד"ר שפירו מבצע את ההזרקות באמצעות מחט דקה ועדינה מאד, ושלישית , בלעדי לקליניקה של ד"ר שפירו! מתוך רצון להציע למטופלות הקליניקה חוויה טיפולית נעימה ונטולת כאבים, פיתח ד"ר שפירו טכנולוגיה ייחודית בשם המותג COOLSENSE המאפשרת הקפאה נקודתית במקום ההזרקה, פעולה המאלחשת באופן טבעי את המקום ומציעה טיפול יופי שטרם חווית!

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ניתן לבצע את הטיפול במעמד הייעוץ?

   בוודאי , למעמד הייעוץ ניתן זמן מספיק ארוך המאפשר למטופל לבצע הזרקות כבר במעמד זה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   לכמה זמן מחזיקים חומרי המילוי ?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים והאיכותיים בעולם , ישנם חומרים שמחזיקים כ-שנה וישנם חומרים שמחזיקים אפילו שנתיים ויותר.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   ניתן לשלם בתשלומים?

   קיימת פריסת תשלומים רחבה ונוחה ללא ריבית.