צור קשר ונחזור אליך מיידית:
הזרקות בשפתיים

טיפולי הזרקות בשפתיים

מה ההבדל בין שנות האלפיים לשנות השישים? בשנות השישים נשים חלמו על שפתיים של מרלין מונרו, בשנות האלפיים נשים הולכות אל המומחה לרפואה אסתטית ומגשימות לעצמן את החלום באמצעות הזרקות בשפתיים.

הזרקות בשפתיים הן שם כולל לטיפולים למילוי ועיצוב שפתיים באמצעות הזרקות של חומרים מיוחדים שמעבים ומעצבים את השפתיים ומקנים להן מראה חושני.

איזה סוגים של חומרי מילוי קיימים?

ד"ר אולג שפירו מבצע במרפאה שלו בתל אביב מאות טיפולים של הזרקות בשפתיים בכל שנה, הוא מסביר שקיימים בשוק עשרות סוגים של חומרי מילוי, שמתחלקים לשתי קבוצות-על: חומרים טבעיים וחומרים סינתטיים. עמדתו המקצועית של ד"ר שפירו גורסת שצריך להעדיף את החומרים הטבעיים דוגמת חומצה היאלרונית או קולגן ושכדאי להימנע מהזרקת סיליקון בשפתיים.

חומרי מילוי סינתטיים כמו סיליקון אינם מתפרקים ועלולים 'לנדוד' עם השנים. מאידך, מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית הוא תהליך שעושה שימוש בחומר טבעי וידידותי לגוף שגם מעורר תהליכי חידוש פנימיים.

הזרקות בשפתיים - לפני ואחרי:

 הזרקות בשפתיים לפני ואחרי

לעצור את תהליך ההזדקנות של הפנים

במרבית המקרים מי שפונות למרפאה של ד"ר שפירו לטיפול מילוי שפתיים אינן נשים שמעוניינות בשפתיים כמו של אנג'לינה ג'ולי, אלא פשוט נשים שרוצות לשמור על המראה הטבעי שלהן שעלול להיפגם ככל שאנו מתבגרים. אובדן הקולגן, הופעת קמטים ואפילו נסיגת חניכיים יכולים לגרום לשינוי או הצרה במראה השפתיים.  באמצעות הזרקות של חומרי מילוי ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ולהשיב לשפתיים את המראה המלא והחושני. הטיפול עצמו פשוט וכאשר הוא מבוצע על ידי רופא מומחה כמו ד"ר שפירו הוא בטוח מאוד ונטול כאבים.

תחילה יאלחש ד"ר שפירו את אזור הטיפול ואז יזריק בעדינות באמצעות מחט דקה במיוחד את חומר המילוי (למשל, חומצה היאלורונית) בנקודה בה הוא רוצה לחולל את אפקט העיבוי. לאחר ההזרקה יעסה ד"ר שפירו את האזור כדי לוודא פיזור נכון של החומר ללא בליטות, ובזה זה מסתכם. כעבור עשר דקות ובלי שום צורך בהתאוששות, יש לך חיוך חדש.

הזרקות מילוי – לא רק בשפתיים

כדאי לציין ששיטת ההזרקות של חומרי מילוי מתקדמים משמשת לא רק להזרקות בשפתיים אלא גם למילוי קמטים ובטיפולים ייעודיים כמו מילוי לחיים או מילוי רקות.

ד"ר שפירו מבצע מגוון גדול של טיפולי מילוי בהזרקה, כמו גם טיפולים נוספים של רפואה אסתטית. בשונה מרופאים רבים ד"ר שפירו התמחה בכמה דיסציפלינות טיפוליות שמאפשרות להרכיב מתווי טיפול משולבים לכל מטופל ולהציע פתרונות הוליסטיים.


תמונות לפני ואחרי הזרקות בשפתיים:

volume_lips_apres copy     volume_lips_avant copy

עיצוב ועיבוי השפתיים למראה עדין וטבעי:

אחרי     לפני

בין היתר מבצע ד"ר שפירו טיפולים מורכבים של פילינג בלייזר להסרת כתמים ונימי דם בולטים, הצרת היקפים בהקפאה והצרת היקפים באמצעות גלי קול, מתיחות פנים וגוף, טיפולי בוטוקס בקמטי הבעה והזרקות בוטוקס למניעה של הזעת יתר ועוד.
למידע נוסף ותיאם פגישת ייעוץ עם ד"ר שפירו: 03-5445223