צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  פייס טייט – Facetite

  מה זה פייס טייט ?

  פייס טייט זאת שיטה חדשה ומהפכנית הנעזרת בקנולה ( צינורית) דקה כדי להחדיר אנרגיית גלי רדיו מתחת לעור ובכך גורמת להמסת שומן מבוקרת , שבעזרתה ניתן להגיע לתוצאות הטיפול שעד היום אפשר היה לקבל רק בעזרת ניתוחים פלסטיים
  במהלך הטיפול שהוא בדרך כלל מתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד ,צינורית דקה שמוחדרת מתחת לעור ומשחררת אנרגיית גלי רדיו שגורמים לחימום מדוד של רקמת השומן והעור וכך מגיעים להמסת שומן ,מתיחת העור והידוק סיבים פיברוטיים כדי להפחית את צניחת העור באזור המטופל ולקבל מראה צעיר ורענן

  מה היתרונות של פייס טייט?

  אין חתכים וכתוצאה מכך גם אין צלקות
  הידוק עור משמעותי (עד 40% התכווצות העור שנצפתה במחקרים קליניים)
  טיפול בודד
  תוצאות עקביות
  שטפי דם, נפיחות וכאבים מינימליים
  זמן החלמה קצר
  בטיחות הטיפול

  מי הם מועמדים לטיפול?

  כל אדם ששוקל לעשות מתיחת פנים או הרמת צוואר נפול אך נרתע עכב כאבים, עלות, צלקות וזמן החלמה
  זה מתאים כאשר אנחנו שומעים:
  "יש לי עור נפול בצוואר ואני רוצה למתוח אותו אבל אינני רוצה להפסיד הרבה ימי עבודה"
  "בא לי לעשות מתיחת פנים אבל מפחד מצלקות אחרי"
  "זה נראה ממש טוב כאשר אני מותח עור אחורה אבל הרופא שלי אומר שאני עדיין לא מתאימה למתיחת פנים"

  האם זה כואב ?

  בגלל שהטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית אין שום כאב במהלך הטיפול , לאזורים גדולים או משולבים או אם הטיפול מתבצע כחלק מתהליך כירורגי הפרוצדורה נעשית תחת הרדמה כללית.
  לאחר הליך רוב מוחלט מהמטופלים לא מתלוננים על כאבים ובמקרה הצורך הכאב נשלט בצורה טובה על ידי מתן משככי כאבים

  איך זה עובד?

  צינורית דקה מוחדרת מתחת לעור דרך חור קטן שנוצר על ידי דקירת מחט ואנרגיה שרצה בין מוליך חשמלי קטן שנמצא מתחת לעור ומוליך נוסף גדול יותר שנע מעל העור . גלי רדיו שהמוליכים משחררים מחממים את הרקמה ביניהם עד טמפרטורות מוגדרות ואחראים על הנעת תהליך יצור קולגן חדש בשכבה עמוקה של העור וחיזוק סיבים שמחברים בן העור לרקמה התת עורית . בדרך האנרגיה גם ממיסה שומן שנמצא במקום . הטמפרטורה מבוקרת בקפדנות וקיימים סנסורים שמפסיקים זרימת גלי רדיו כאשר טמפרטורה מגיעה לרף עליון כדי למנוע חימום יתר של הרקמה.

  מה תהליך התאוששות? כמה זמן נמשכת החלמה ?

  התאוששות נמשכת ימים בודדים לעומת שבועות במקרה של מתיחת פנים או הרמת צוואר. קיימת תחושה מסוימת של חוסר נוחות ,נפיחות ושטפי דם . נדרש לחבוש מסיכת לחץ לתקופה של 3 ימים
  הריפוי נמדד בימים ולא בשבועות כמו לאחר מתיחת פנים, מתיחת צוואר או בטן. יש מידה מסוימת של אי-נוחות, נפיחות וחבורות קלות.
  רוב המטופלים חוזרים לפעילות רגילה תוך מספר ימים.

  כמה טיפולים נדרשים?

  אחד!
  בטיפול אחד בלבד אתה יכול להשיג תוצאות כירורגיות ללא צלקות וללא זמן החלמה ממושך.

  באילו אזורים בגוף ניתן לטפל ?

  הטיפול מיועד לפנים, צוואר, קו הלסת והבטן. ניתן לטפל גם באזורים נוספים
  .
  כמה מהר ניתן לראות את התוצאות ?

  כ -30% מהתוצאה הסופית ניתן לראות מיד במהלך ההליך בגלל התכווצות עור וסיבים תת עוריים. שלושה חודשים אחרי הטיפול התוצאה הולכת ומשתפרת , עם זאת העור גם אחרי הטיפול ימשיך להתכווץ ואת התוצאות הטובות ביותר נראה ב 12 חודשים לאחר הליך.

  איך הטיפול מתבצע ?

  הטיפול הוא פולשני מינימלי, אך עדיין פולשני , עקב כך נדרשת סטריליות במהלך הטיפול. זה מבוצע תחת הרדמה. אזור קטן מאוד יכול להיות מטופל עם הרדמה מקומית בלב.

  כמה זמן נמשכות התוצאות ?

  התוצאות צפויות להימשך לפחות חמש שנים. לשם השוואה, מתיחת פנים התוצאה נמשכת מ 7 עד 10 שנים.

  מהם הסיכונים ?

  ניתן לצפות אי-נוחות זמנית, נפיחות וחבורות . לעיתים קיימת אדמומיות ובמקרים נדירים מאוד כוויות בעור אשר ניתן למנוע עם טכניקה מדויקת. הטיפול בצוואר הגברי עלול לגרום לאובדן זקן באזור המטופל.

  האם זה בטוח ?

  אחד מהיתרונות הבולטים של הטיפול שנדרשת הרדמה מקומית בלבד, זמן הטיפול קצר יחסית . בגלל שהפרוצדורה מינימלית חודרנית סיכון לזיהומים נמוך מאוד. המכונה מצוידת בחיישני טמפרטורה פנימי וחיצוני לצרכי מעקב ומניעה יעילה של כוויות העור.

  בקליניקה של ד"ר שפירו קיימות מגוון טכנולוגיות חדשניות ביותר לשיפור מראה אסתטי של פנים , צוואר מחשוף ושאר חלקי הגוף . אנחנו מאמינים ועושים מאמץ מקסימלי להביא ערך מוסף לכל מטופל שמבקש לשפר את המראה האסתטי שלו .