צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הסרת שומן בקור

  טיפול הסרת שומן באמצעות קור

  אחד הטיפולים המסקרנים  ביותר שהרפואה האסתטית מציעה היום הוא הסרת שומן בקור, המכונה גם הצרת היקפים בהקפאה, או בשמה המקצועי - CoolSculpiting. לאור העניין הרב שהוא מעורר ביקשנו מד"ר אולג שפירו, מהמומחים המובילים את תחום הרפואה האסתטית בישראל שיענה עבורנו על כמה שאלות נפוצות שעולות בהקשר של המסת שומנים בקור.

  למה נועד הטיפול?

  הטיפול נועד לסייע בהצרת היקפים באזורים בהן קיימת נטייה להצטברות רקמה שומנית שקשה להיפטר ממנה באמצעות פעילות גופנית או שינוי הרגלי תזונה. אנחנו מדברים על איברים כמו הירכיים, המותניים, הבטן והעכוז. הטיפול מאיץ ומתניע את התהליך הטבעי של סילוק רקמת השומן מהגוף.

  מה הרציונל המדעי מאחורי השיטה?

  תאי שומן רגישים יותר לקור ביחס לרקמת העור שמסביבם, ההקפאה הורגת אותם והגוף מסלק אותם באופן טבעי. מכאן, שאם נקרר באופן ממוקד רקמות עתירות בשומן, תאי השומן הקפואים יידחסו ו'יישברו', הגוף יפנה את תאי השומן המתים והרקמה השומנית תצטמצם ובסוף גם תיעלם. אגב, הרציונל הזה עומד גם מאחורי הרעיון של שאיבת שומן בקור.

  האם הסרת שומן בקור היא תחליף לדיאטה?

  ממש לא. הסרת שומן בקור אינה שיטה לירידה במשקל והיא אינה מיועדת לאנשים בעלי משקל עודף. זו שיטה שנועדה לאנשים בעלי משקל תקין לפתור בעיה נקודתית של רקמת שומן עקשנית שהם לא מצליחים להיפטר ממנה. למשל, נשים אחרי לידה שלא מצליחות להיפטר משומן שהצטבר באזור הבטן. טיפול בהקפאה יסייע בהמסת שומן בבטן וכעבור כמה טיפולים יעלים את הרקמה השומנית.

  איך מתנהל הטיפול?

  הטיפול אורך כשעה, במהלכו יעבור המטפל על האיבר המטופל באמצעות מכשיר שמחדיר קור באופן סלקטיבי לתוך רקמת השומן. במהלך הטיפול המטופל יהיה במצב מנוחה ולא יחוש שום כאב. עשר הדקות האחרונות בכל טיפול יוקדשו למיצוק וחיטוב איבר המטרה. אחרי הטיפול עשויה להיות אדמומיות קלה על העור, אבל אין מניעה להמשיך בשגרת היום הרגילה.

  מתי רואים תוצאות?

  הסרת שומן בקור הוא טיפול הדרגתי שמתבצע בסדרות של כשמונה טיפולים. אפשר להתחיל לראות תוצאות החל מהשבוע השלישי. בדרך כלל בשבוע השמיני השינוי ניכר מאוד. בנוסף, התהליך הטבעי שהטיפול מתניע ממשיך לעבוד באופן מואץ עוד חצי שנה. בשילוב עם פעילות גופנית אפשר להגיע לאיבר מחוטב תוך כמה חודשים.

  האם יש כאבים או תופעות לוואי?

  ממש לא. תהליך הסרת השומן בקור אינו פולשני והוא נטול כאבים או סיבוכים מיוחדים. אחרי הטיפול נותרת מעט אדמומיות שחולפת לאחר כמה שעות והטיפול אינו מגביל את המטופל בשום צורה.

  כאמור, ד"ר אולג שפירו מבצע טיפולי הסרת שומן בקור, כמו גם טיפולים נוספים מתחום הרפואה האסתטית, בקליניקה שלו ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב.

  למידע נוסף ותיאם פגישת ייעוץ עם ד"ר שפירו: 03-5445223