צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  קמטים מתחת לעיניים

  העיניים נחשבות כ'חלון לנשמה' ומרכזות אליהן את מלוא הפוקוס של הסביבה, לכן גם שינויים מזעריים בסביבות העיניים משפיעים מאוד על המראה שלנו בעיני הסביבה וכשהשנים חולפות השינויים האלה בלתי נמנעים. קמטים מתחת לעיניים ושקעים באזור העיניים הם שתיים מהתופעות הנפוצות שמביאות את הציבור למרפאות הרפואה האסתטית.

  טיפול בקמטים בעיניים

  אכן, היום תודות לרפואה האסתטית יש פתרונות טובים לטיפול בקמטים מסביב לעיניים ובעיות נוספות כמו שקעים מתחת לעיניים. כשמדובר בהעלמה של קמטים מסביב לעיניים הזרקות בוטוקס מסתמנות כפתרון שנותן מענה מצוין לבעיה.

  חיידק הבוטולוניום נלחם בהופעת קמטים מתחת לעיניים

  למעשה בוטוקס הוא רעלן טבעי שמפריש חיידק הבוטולוניום. בנסיבות אחרות המפגש עם החיידק עלול להיות פחות סימפטי, אבל כשמינונים זעירים של הרעלן מוזרקים לאזור הקמטים הוא מחולל קסם של ממש ומעלים אותם.

  איך הוא עושה את זה? הוא בעצם משתק ומשבש את פעולתם של מיקרו שרירים באזור הפנים. שרירים אלו, הם שאחראים להבעות שלנו ועם השנים יוצרים את 'קמטי ההבעה', בדיוק אותם קמטים מסביב לעיניים שאנחנו רוצים לסלק.

  הבוטוקס הוא חומר טבעי שבשימוש נכון כמעט ולא גורם סיבוכים, הטיפול עצמו לא שונה מבחינת חוויית המטופל לטיפולי מילוי אחרים, הוא אינו כואב ועורך דקות ספורות. החיסרון העיקרי שלו הוא שהשפעתו פגה אחרי כמה חודשים ולכן במרבית המקרים מומלץ לחזור הטיפול בכל חצי שנה. חשוב לציין שלמרות פשטות הטיפול, בוטוקס מוגדר כתרופת מרשם ולכן רק רופאים מוסמכים ברפואה אסתטית יכולים לבצע הזרקות בוטוקס. כמו למשל, ד"ר אולג שפירו.

  ד"ר שפירו מהמומחים המובילים בישראל

  ד"ר אולג שפירו שמנהל מרפאה לרפואה אסתטית בתל אביב נחשב לאחד המומחים הגדולים בישראל לרפואה אסתטית, לצד הזרקות בוטוקס וטיפולים לקמטים מתחת לעיניים, הוא מבצע עוד מגוון רחב של טיפולי רפואה אסתטיים כמו פילינג בלייזר, החלקת קמטים, מזותרפיה ומתיחת פנים באמצעות חוטים. מאחר שהתחלנו בקמטים מסביב העיניים נזכיר שד"ר שפירו מתמחה גם בטיפול בשקעים בעיניים, שכמו הקמטים בעיניים תורמים להיווצרות 'המראה המבוגר'.

  ד"ר שפירו מתמודד עם הבעיה הזו באמצעות שילוב של כמה גישות טיפוליות. המאמץ העיקרי מתבצע באמצעות הזרקות של חומרי מילוי איכותיים על בסיס טבעי כמו קולגן. הרעיון הוא להחזיר לעור מתחת לעיניים את הנפח המקורי והברק שלו. כטיפול משלים מבצע ד"ר שפירו טיפולים בגישת המזותרפיה. גם שיטה זו מתבצעת באמצעות הזרקה תת עורית במחט דקה במיוחד, אבל המטרה של המזותרפיה אינה מילוי אלא שיקום והזנה של העור במינרלים ונוגדי חמצון (אנטי אוקסידנטים) שיחזירו לעור את המראה הרענן והברק הטבעי.

  סובלים מקמטים בעיניים? בואו לפגישת אבחון 

  המענה שמציע ד"ר אולג שפירו בקליניקה שלו לרפואה אסתטית רחב ומקיף, ההמלצה שלנו אינה ל'הינעל' על טיפול ספציפי אלא לקבוע פגישת אבחון במהלכה ד"ר שפירו יבצע דיאגנוזה מקיפה ויפרוש בפניכם את האופציות השונות על כל ההיבטים שלהן. לפגישת אבחון: 03-5445223

   

  קמטים מתחת לעיניים - סיבות להיווצרותם 

  קמטים מתחת לעיניים הם תופעה רווחת מאוד ככל שאנחנו מתבגרים. העיניים הן מוקד הפנים ולכן נשים רבות מעוניינות בהעלמת הקמטים. אזור העיניים מרכז אליו מגוון רחב של טיפולים, לא רק טיפול בהעלמת קמטים אלא גם טיפול בשקעים מתחת לעיניים. אומנם הסיבה העיקרית להופעת הקמטים היא התבגרותו של העור, אבל גם עישון, חשיפה לשמש, הימנעות מהרכבת משקפיים תנוחות שינה מסוימות, כל אלו הם גורמים המגבירים עם השנים את הופעת הקמטים. רוצים להעלים את הקמטים? ד"ר אולג שפירו, רופא מומחה בתחום ישמח לייעץ לכם על כל החידושים בתחום.

  קמטים מתחת לעיניים טיפול

  הטכנולוגיות הקיימות בשירות הרפואה האסתטית, מאפשרות כיום להשיג תוצאות טובות בכל הקשור להעלמת קמטים. כך גם, העלמת קמטים מתחת לעיניים מתאפשרת באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית באמצעות קנולה , מחט זעירה שאינה חודרת כלי דם. החומצה ההיאלורונית צריכה להיות בסמיכות הרצויה על מנת להגיע לתוצאת מראה מלא ואחיד.

  השליש העליון של הפנים ובכללם הקמטים שמתחת לעיניים מקנים לפנים מראה עייף ומבוגר. מילוי השקעים מתחת לעיניים מתבצע באמצעות טכניקה מתקדמת, תוך שימוש בחומרי מילוי המתאימים לאזור העיניים. התהליך הוא מהיר ותוצאת הטיפול תתחיל להראות כבר בתום הטיפול כאשר את התוצאה הסופית נראה כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

  קמטים מסביב לעיניים מעלימים רק אצל מומחה בתחום

  ישנם טיפולים נוספים להעלמת וטיפול בקמטים מתחת לעיניים כמו טיפולים בגישת המורפיוס, גלי רדיו שמסייעות במיצוק והידוק העור הרפוי ועוד. הזרקת חומצה היאלורונית הינו טיפול מאד פופולארי ונפוץ לאור הפשטות שלו והתוצאות הטובות שמשיגים באמצעותו. על מנת לבדוק מה הטיפול המתאים ביותר עבורך, ניתן לפנות לד"ר אולג שפירו, מומחה ותיק בתחום הטיפולים האסתטיים.