צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  קמטים מתחת לעיניים

  העיניים נחשבות כ'חלון לנשמה' ומרכזות אליהן את מלוא הפוקוס של הסביבה, לכן גם שינויים מזעריים בסביבות העיניים משפיעים מאוד על המראה שלנו בעיני הסביבה וכשהשנים חולפות השינויים האלה בלתי נמנעים. קמטים מתחת לעיניים ושקעים באזור העיניים הם שתיים מהתופעות הנפוצות שמביאות את הציבור למרפאות הרפואה האסתטית.

  טיפול בקמטים בעיניים

  אכן, היום תודות לרפואה האסתטית יש פתרונות טובים לטיפול בקמטים מסביב לעיניים ובעיות נוספות כמו שקעים מתחת לעיניים. כשמדובר בהעלמה של קמטים מסביב לעיניים הזרקות בוטוקס מסתמנות כפתרון שנותן מענה מצוין לבעיה.

  חיידק הבוטולוניום נלחם בקמטים מתחת לעיניים

  למעשה בוטוקס הוא רעלן טבעי שמפריש חיידק הבוטולוניום. בנסיבות אחרות המפגש עם החיידק עלול להיות פחות סימפטי, אבל כשמינונים זעירים של הרעלן מוזרקים לאזור הקמטים הוא מחולל קסם של ממש ומעלים אותם.

  איך הוא עושה את זה? הוא בעצם משתק ומשבש את פעולתם של מיקרו שרירים באזור הפנים. שרירים אלו, הם שאחראים להבעות שלנו ועם השנים יוצרים את 'קמטי ההבעה', בדיוק אותם קמטים מסביב לעיניים שאנחנו רוצים לסלק.

  הבוטוקס הוא חומר טבעי שבשימוש נכון כמעט ולא גורם סיבוכים, הטיפול עצמו לא שונה מבחינת חוויית המטופל לטיפולי מילוי אחרים, הוא אינו כואב ועורך דקות ספורות. החיסרון העיקרי שלו הוא שהשפעתו פגה אחרי כמה חודשים ולכן במרבית המקרים מומלץ לחזור הטיפול בכל חצי שנה. חשוב לציין שלמרות פשטות הטיפול, בוטוקס מוגדר כתרופת מרשם ולכן רק רופאים מוסמכים ברפואה אסתטית יכולים לבצע הזרקות בוטוקס. כמו למשל, ד"ר אולג שפירו.

  מהמומחים המובילים בישראל

  ד"ר אולג שפירו שמנהל מרפאה לרפואה אסתטית בתל אביב נחשב לאחד המומחים הגדולים בישראל לרפואה אסתטית, לצד הזרקות בוטוקס וטיפולים לקמטים מתחת לעיניים, הוא מבצע עוד מגוון רחב של טיפולי רפואה אסתטיים כמו פילינג בלייזר, החלקת קמטים, מזותרפיה ומתיחת פנים באמצעות חוטים. מאחר שהתחלנו בקמטים מסביב העיניים נזכיר שד"ר שפירו מתמחה גם בטיפול בשקעים בעיניים, שכמו הקמטים בעיניים תורמים להיווצרות 'המראה המבוגר'.

  ד"ר שפירו מתמודד עם הבעיה הזו באמצעות שילוב של כמה גישות טיפוליות. המאמץ העיקרי מתבצע באמצעות הזרקות של חומרי מילוי איכותיים על בסיס טבעי כמו קולגן. הרעיון הוא להחזיר לעור מתחת לעיניים את הנפח המקורי והברק שלו. כטיפול משלים מבצע ד"ר שפירו טיפולים בגישת המזותרפיה. גם שיטה זו מתבצעת באמצעות הזרקה תת עורית במחט דקה במיוחד, אבל המטרה של המזותרפיה אינה מילוי אלא שיקום והזנה של העור במינרלים ונוגדי חמצון (אנטי אוקסידנטים) שיחזירו לעור את המראה הרענן והברק הטבעי.

  סובלים מקמטים בעיניים? בואו לפגישת אבחון 

  המענה שמציע ד"ר אולג שפירו בקליניקה שלו לרפואה אסתטית רחב ומקיף, ההמלצה שלנו אינה ל'הינעל' על טיפול ספציפי אלא לקבוע פגישת אבחון במהלכה ד"ר שפירו יבצע דיאגנוזה מקיפה ויפרוש בפניכם את האופציות השונות על כל ההיבטים שלהן. לפגישת אבחון: 03-5445223