צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מתיחת עפעפיים

  טיפול למתיחת עפעפיים

  הרפואה הפלסטית משתמשת כבר שנים ארוכות בפרקטיקות של מתיחת פנים כדי למצק את העור ולמתוח אותו. אבל מדובר בפרוצדורה יחסית אגרסיבית שכרוכה בביצוע חתכים בעור. היום, הרפואה האסתטית מציעה טיפולי הרמה באמצעות חוטים בגישה הרבה יותר רכה שלא גורמת טראומה לעור ולא דורשת התאוששת אחרי הניתוח. קוראים לזה 'סופט ליפטינג' ומדובר בשיטה שמאפשרת לעשות הרמת פנים בלי סימנים, בלי כאבים ובלי חיתוך של העור.

  אחד הטיפולים הנפוצים והמוצלחים שמתבצעים בשיטה זו הוא טיפול למתיחת עפעפיים. עפעפיים נפולות יוצרות מראה עייף ומבוגר, אבל באמצעות סופט ליפטינג אפשר תוך דקות ל'מתוח' אותן. התוצאה המתקבלת יכולה ל'הצעיר' את מראה הפנים של המטופלת בעשור (!)

  מתיחת העור בלי שימוש בסכין

  כאמור, החידוש המקורי של הסופט ליפטינג נעוץ בעובדה שאין תהליך פולשני של חיתוך העור. בחיתוך העור הסכנה לסיבוכים כמו זיהומים עולה משמעותית והחיתוך עצמו יתיר צלקת. בהרמה באמצעות חוטים הבעיה הזו אינה קיימת והתהליך כולו ידידותי ופשוט הרבה יותר (מה שבא לידי ביטוי גם בעלויות). החוטים עצמם עשויים מחומר מתקדם שמתמוסס בעור מבלי להותיר סימנים וחוסך למטופלת טרטור וחזרה למרפאה להסרת התפרים.

  שיטה זו אינה מוגבלת רק להרמת עפעפיים. באמצעות סופט ליפטינג מבצעות היום מרפאות מתקדמות לרפואה אסתטית – כמו למשל המרפאה של ד"ר אולג שפירו בתל אביב, שמציעה מגוון גדול טיפולי מתיחת עור לפנים ולגוף – מתיחות באמצעות חוטים של קו הלסת, הלחי, הסנטר, הגבות, הזרועות הפנימיות, הצוואר, הרמת ישבן ועוד.

  One stop shop לטיפולי אסתטיקה רפואית

  המרפאה של ד"ר שפירו נחשבת היום למרכז המוביל לאסתטיקה רפואית בישראל. ד"ר שפירו, בעל יותר מחמש-עשרה שנים כמומחה פעיל באסתטיקה רפואית, מספק סל טיפולי נדיר במגוון והיקף. לצד הסופט ליפטינג שהזכרנו, ד"ר שפירו מתמחה במילוי שקעים, פילינג בלייזר, הזרקות בוטוקס, מזותרפיה וטיפוליים ייחודיים כמו מיצוק העור עם גלי רדיו, מילוי סנטר והסרת כתמי עור – השליטה המקיפה של ד"ר שפירו בכמה דיסציפלינות של רפואה אסתטית הופכת את המרפאה שלו ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב למרכז רפואי יוצא דופן שמספק one stop shop לטיפולי אסתטיקה רפואית.

  מתחילים בפגישת אפיון

  היכולת של ד"ר שפירו להציע גישות טיפוליות שונות ומגוונות, יחד עם הניסיון הקליני הנדיר הפכו אותו גם לרופא שמצטיין בתחום הדיאגנוסטיקה (אבחון). ספק אם תמצאו בישראל מרכז לרפואה אסתטית שמציע את השילוב הנדיר הזה. לעיתים ימליץ ד"ר שפירו להתמודד עם בעיות באופן יותר הוליסטי ולשלב כמה טכניקות טיפוליות שמאפשרות להגיע לתוצאה טובה וסינרגטית יותר.

  אבל בשביל שזה יקרה כדאי להתחיל בפגישת אבחון, במהלכה ד"ר שפירו יבדוק ויאבחן פרטנית ויסקור בפניכם את כל האופציות הטיפוליות שעומדות על הפרק.

  למידע נוסף וקביעת פגישת אבחון: 03-5445223