חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
  סקולפטרה / אסטפיל SCULPTRA / AESTHEFILL

  מיצוק וחידוש העור באמצעות חומרים ביוסטימולטורים פורצי דרך  : 

  ככל שאנו מתבגרים, מתחיל העור בתהליך הזדקנות. העור הופך רפוי, מקומט וחסר ברק. אם אתם מבקשים להחזיר לעורכם את המראה הצעיר והמתוח, כדאי שתכירו את הפתרונות והחידושים בתחום מיצוק וחידוש העור.        עם העלייה בגיל יש האצה של סימני התבגרות והזדקנות של העור הכוללים קמטים, יובש, אובדן נפח, פנים נפולות, אובדן בגמישות העור. הלחות בפנים פוחתת, עור הפנים נעשה דק יותר. כול זאת בשל ירידה ברמות החומצה ההיאלרונית הטבעית, וירידה בייצור הקולגן וסיבי האלסטין המיוצרים בגוף באופן טבעי. כדי לעצור את תהליך ההזדקנות של עור הפנים ובכלל, העור זקוק לרמות גבוהות של סיבי קולגן. על כן בשנים האחרונות יש עלייה משמעותית בטיפולים אסתטיים שונים להשבת הנפח לפנים, ליצירת קולגן ואלסטין על ידי הגוף להידוק הרקמות, וליצירת מראה צעיר ורענן יותר.

  חשיבות הקולגן בגופנו :

  קולגן הנו חלבון המקנה יציבות לרקמות רבות בגוף כגון העור, הגידים והעצמות. חלק משמעותי מהעור שלנו 70% מורכב מקולגן המאפשר לשמור על צורתו, מבנה, מוצקות, לחות וגמישות של העור. עם העלייה בגיל, יצירת הקולגן הולכת ופוחתת ומתחילים להופיע קמטים, איבוד נפח, עור נפול וירידה באיכות העור, ופגיעה בגידים ובשלד. ולכן חשוב מאוד להתחיל בטיפולים של ביוסטימולטורים עוד לפניי הגעה למצב של קמטים ממש עמוקים .

   

  סקולפטרה / אסטפיל  [ המטרה ] :

  עיקר הפעולה שלהם היא עידוד ביצירת קולגן וסיבי אלסטין הנמצאים בשכבת העור שלנו, והאחראים על האלסטיות והחיוניות של העור- החומר הינו Biostimulator. הסקולפטרה/ אסטפיל הם חומרים מוכרים שנמצאים שנים רבות ברפואה ובעלי אישור של FDA, לשמחתנו חומרים אלו הגיעו  גם לארץ לאחרונה ובאמת מביאים איתם  בשורה חדשה לתחום טיפולי האנטי אייגינג'. הסקולפטרה/ אסטפיל מתאימים למי שמחפשים מראה טבעי לזמן ארוך, הוא אינו חומר מילוי ולא יוצר נפח, אלא מגרה את העור ליצירת קולגן וסיבי אלסטין חדשים בעור. בדרך כלל בטיפול באמצעות הסקולפטרה יש צורך ב- 3 הזרקות עם תחזוקה שוטפת של פעם בשנה בכדי לשמר את הקיים , כאשר יש מרווח של חודשיים לשלושה  בין הזרקה להזרקה של החומר. האפקט והתוצאה מתחילים להראות כ- 4 חודשים לאחר ההזרקה הראשונה, כאשר התוצאות נשמרות למשך כ- 25 חודש. הטיפול באמצעות סקולפטרה / אסטפיל  נערך על ידי רופא  והם הפכו לפופולארי בקרב נשים/ גברים  ברחבי הארץ העולם.

  כיצד נעשה טיפול סקולפטרה / אסטפיל ?

  הטיפול באמצעות סקולפטרה / אסטפיל  נעשה בהזרקה באמצעות מחט או קנולה, על ידי רופא מומחה , היתרון של הזרקה באמצעות קנולה שהיא מפחיתה משמעותית את הכאב ומונעת שטפי דם ודימומים כתוצאה מההזרקה. הטיפול בסקולפטרה / אסטפיל אורך כרבע שעה, תחת אלחוש. עוד ביום הטיפול בסקולפטרה, המטופלת יכולה לחזור לשגרת החיים והעבודה. לאחר קבלת הטיפול בהזרקה החומר נספג בעור והוא מתחיל לחדש את העור באזור ההזרקה ומעודד ייצור סיבי קולגן, המשווים לעור מראה חלק ויציב באופן טבעי והדרגתי .

  מי מתאים לטיפול ?

  טיפול הסקולפטרה  מיועד לנשים וגברים  כאחד הרוצים לשפר את מראה עור הפנים בגילאים 30 פלוס, כאשר חומרי הסקולפטרה / אסטפיל  מיועד לאזור הפנים, צוואר,מחשוף , זרועות, גב, ידיים, ברכיים ,סביב אזור הטבור, והישבן . כך שנותן באמת מענה לא רק לפנים אלה לשאר חלקי הגוף שלא פחות חשובים  .

  חשיבות בחירת הרופא :

  לד"ר שפירו ניסיון של למעלה מ23 שנים בתחום הרופאה האסתטית המשלימה ,  ולכן מכיר את אנטומיית הפנים על בוריה , כמובן משתתף קבוע בכנסים חשובים בארץ ובעולם בכדי להביא תמיד את החומרים/ הטיפולים והשטיות  המתקדמות ביותר  ולהישאר תמיד מעודכן ! . טיפול באמצעות סקולפטרה /אסטפיל , הינו טיפול אסתטי רפואי. ושוב נציין טיפול זה דורש הבנה באנטומיה של הפנים, מבנה הפנים, הרקמות, העור ומיומנות רפואית ומקצועית רבה בהזרקה למקומות הנכונים והמתאימים באמצעות מחט או קנולה, כדי לייצר את התוצאות האסתטיות והרפואיות המקסימליות שניתן להשיג .

  מתי נראה תוצאה ? ולכמה זמן היא מחזיקה ?

  בדרך כלל נערכים בין 2-3 טיפולים באמצעות סקולפטרה / אסטפיל  תלוי במצב העור, בהפרש של חודשים לשלוש . בדרך כלל ישנו שיפור משמעותי 4 חודשים מההזרקה הראשונית, במראה הכללי של עור הפנים הבא לידי ביטוי באיכות העור, נפח ומבנה הפנים. מצריך גם תחזוקה נוספת לאחר מכן של פעם בשנה לבצע טיפול אחד בכדי לשמר את התוצאות .

  בדיקה שנערכה על ידי החברות המייצרות את החומר הסקולפטרה/ אסטפיל  לאחר שנתיים מההזרקה, התוצאות הראו רמות קולגן מותאמות לטיפול.  75% מהמטופלות שיתפו על רמות שביעות גבוהות ביחס לקמטים ונפח הפנים. ושוב אציין בכדי לתחזק את טיפול הסקולפטרה מומלץ לחזור על הטיפול לאחר כשנה , על מנת לשמור על עור צעיר וחלק לאורך זמן רב.

  תופעות לוואי צפויות :

  לאחר טיפול באמצעות סקולפטרה לעיתים רחוקות תתכן  נפיחות ושטפי דם, שנעלמים מספר ימים לאחר הטיפול. אפשר לחזור לשגרה לאחר ההזרקה באופן מידי, יש לשמור ולהגן על העור לאחר הטיפול מפני חשיפה לשמש.

  סקולפטרה : כך הוא נראה ומגיע בבקבון [ פלקון 150 MG ] :

   

   

  תוצאות של לפניי ואחרי טיפול סקולפטרה/ אסטפיל [ מטעם החברה ] :

   

   

   

   

  טיפול מיצוק הבטן באמצעות ביוסטימולטור מותאם גוף :

  מיצוק והרמת פנים באמצעות אלנסה :

   

  מילוי ידיים באמצעות ביוסטימולטור מותאם לגוף :

  מילוי באמצעות אלנסה ביוסטימולטור , הפעם לגברים :

   מילוי ברכיים באמצעות ביוסטימולטור מותאם גוף :

   

  להלן החומרים הקיימים אצלנו בקליניקה מתחום הביוסטימולטורים : סקולפטרה / אלנסה / אסטפיל / גאנא איקס :

  לקוחות ממליצות :

  לקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו 03-544-5223 ו-03-544-5223

  שתף

  חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
   היופי הוא במראה הטבעי

   ד"ר שפירו הינו רופא עם מעל 20 שנות עבודה בתחום. במרפאה אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים הדוקטור עונה

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום?

   פגישת ייעוץ הינה ללא כל התחייבות ואינה כרוכה בתשלום.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   באילו חומרי מילוי אתם משתמשים?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ובהם: סטילאז' , רבנאס, אלנסה, לומינרה, ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס ועוד.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ד"ר שפירו מבצע הרמת פנים באמצעות חוטים?

    ד"ר שפירו נמנה בין חלוצי הרפואה בתחום הרמת הפנים באמצעות חוטים.

   עם השנים, קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך זה ד"ר שפירו מטפל בעור הפנים באמצעות חוטים קוריאניים של אנקור שנחשבים למאד איכותיים וחזקים – להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. החוטים למעשה מותחים את הרקמות הרכות והעור ובעזרת החומר שממנו החוטים מורכבים, (פולי קפרו לקטון) מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   מתי ניתן לראות את התוצאות אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית?

   חומצה היאלורונית נועדה לטפל באזורי הפנים בהם איבדנו נפחים עם השנים. החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי שקיים בגוף ועם הגיל והזמן אנחנו מאבדים ומייצרים פחות קולגן ואלסטין וזה מה שמשפיע על הדלדלות העור וההתרוקנות בנפחי הפנים אותם ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית. מילוי הקמטים, ופיזור אחיד וחלק של החומצה נראה לרוב כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   איך מתבצעת פרוצדורת מילוי שקעי עיניים?

   אזור שקעי העיניים הינו אזור עדין ורגיש מאד , ולצורך טיפול באזור זה נדרשת מיומנות גבוהה . ד"ר שפירו מטפל באזור זה באמצעות קנולה (צינורית דקה שאינה חודרת כלי דם ולמניעת הופעת שטפי דם באזור ההזרקה).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם הטיפול כרוך בכאב?

   טיפולי הזרקות אינן כרוכות בכאב אך במקרים מסויימים יכולה לעורר תחושת אי נוחות קלה וזאת מכמה סיבות: ראשית במרבית החומרים שבהם משתמש ד"ר שפירו קיים חומר אלחוש , שנית ד"ר שפירו מבצע את ההזרקות באמצעות מחט דקה ועדינה מאד, ושלישית , בלעדי לקליניקה של ד"ר שפירו! מתוך רצון להציע למטופלות הקליניקה חוויה טיפולית נעימה ונטולת כאבים, פיתח ד"ר שפירו טכנולוגיה ייחודית בשם המותג COOLSENSE המאפשרת הקפאה נקודתית במקום ההזרקה, פעולה המאלחשת באופן טבעי את המקום ומציעה טיפול יופי שטרם חווית!

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ניתן לבצע את הטיפול במעמד הייעוץ?

   בוודאי , למעמד הייעוץ ניתן זמן מספיק ארוך המאפשר למטופל לבצע הזרקות כבר במעמד זה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   לכמה זמן מחזיקים חומרי המילוי ?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים והאיכותיים בעולם , ישנם חומרים שמחזיקים כ-שנה וישנם חומרים שמחזיקים אפילו שנתיים ויותר.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   ניתן לשלם בתשלומים?

   קיימת פריסת תשלומים רחבה ונוחה ללא ריבית.