חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
  מילוי סנטר

  האם ידעתם, כי לסנטר השפעה גדולה על המראה הכללי של הפנים? הסנטר יוצר את פרופיל הפנים ואת קווי המתאר שלהם, ולכן ישנה החשיבות רבה למבנה שלו.התרבות המערבית מאפיינת קווי אישיות לאנשים, על פי מראה הסנטר שלהם, למשל, גבר בעל סנטר רחב ובולט יחשב לגברי ודומיננטי, ואילו אישה בעלת סנטר רחב תיתפס כגברית וחזקה.

  בעודנו צעירים, לסנטר ולאזור קו הלסת יש נפח נכבד עם קוים בולטים, מעוגלים ורציפים. עם השנים, כשאנו מתבגרים, הפנים מאבדות מהנפח שלהן, בשל העלמות שומן הפנים התת עורי, הצטמקות הרקמות הרכות והתקדמות אוסטיאופורוזיס (אובדן סידן) שפוגע במבנה עצמות הגולגולת. בנוסף, העור כבר אינו מתוח כבעבר. מאפייני הגיל הללו מקנים לעור הסנטר מראה מכווץ, מעין עור תפוז, וגורמים להופעת שקעים בפנים, בין השאר גם באזור הסנטר.

  בתחילה, מופיעים השקעים רק בזמן הדיבור ובהמשך בכל תנועת השרירים. כמו כן, משנות הפנים את המבנה שלהן, שהיה עד כה בצורת משולש הפוך עם סנטר בולט, שהוא המקנה לפנים מראה צעיר. הפנים הופכות להיראות כבדות, עד שלעתים הן מזכירות פנים של בולדוג.

  כאשר ניגשים לטיפולים להצערת מראה הפנים, לא ניתן להתעלם מהסנטר. עד לאחרונה הטיפול במבנה הסנטר היה באמצעות ניתוח סנטר. כיום, ניתן לבצע טיפול מילוי סנטר, ובכך להימנע מניתוח.

   

  מהו מילוי סנטר?

  מילוי סנטר הינו תהליך פשוט ומהיר יחסית. תוצאותיו מרשימות ומצליחות להביא לשחזור תווי הפנים, שהיו מוכרים לנו בצעירותנו. באמצעות מילוי סנטר, ניתן להשיג מראה אסתטי וטבעי.

  לפני הטיפול, מחליטים ביחד הרופא והמטופל על המראה הרצוי של הסנטר, ולפי החלטה זו יקבע הרופא מהי כמות חומר המילוי הנדרשת והיכן הוא יוזרק.

  בתהליך מילוי סנטר, משתמש ד"ר שפירו בעיקר בחומרי מילוי טבעיים, הקיימים בגופנו ממילא, חומרים על בסיס סידן ועוד. ניתן למלא את הסנטר גם עם שומן עצמי. חשוב מאוד להשתמש בחומרי מילוי איכותיים וזמניים, משום שהם מאפשרים תוספות ותיקונים כדי להשיג את המראה הרצוי. לאחר שחומרי המילוי מוזרקים לאזור הסנטר, "מפסל" הרופא את הסנטר, כך שיתאים לשאר חלקי הפנים.

  ניתן לבצע שיחזור  סנטר גם עם שתלי סיליקון, אך עושים בהם שימוש רק במקרים של חוסר משמעותי בנפחים באזור. השתלת סיליקון דורשת התערבות כירורגית וכרוכה בעלויות גבוהות, כאבים ומשך החלמה ארוך.

  ברוב המקרים, הזרקת חומר מילוי לשחזור נפח בסנטר עדיפה בשל היכולת לקבל תוצאות טובות ללא זמני החלמה.

  חומרי המילוי המוזרקים לאזור הסנטר נותנים לסנטר מראה בולט עם קווים ישרים, המאפיינים פנים צעירות.

  חומרי המילוי הטבעיים אינם נדחים על ידי הגוף ובמשך הזמן הם מתמזגים אל תוך הפנים. זו הסיבה לכך שהאפקט שלהם מתפוגג. ניתן לחזור על טיפול מילוי סנטר כל זמן קצוב, כל אחד לפי נתוניו האישיים, מבלי לחשוש מתופעות לוואי כלשהן.

  תמונה להמחשה לפניי ואחריי :

   

                                          

   

   

   

   

  יתרונות טיפול מילוי סנטר

  1. הליך פשוט וקצר, נמשך מספר דקות.
  2. טיפול בטוח לגמרי, שאינו מצריך זמן התאוששות והחלמה.
  3. אינו כרוך בכאבים.
  4. תוצאותיו נראות מיד בתום הטיפול או כמה ימים אחריו, בהתאם לסוג חומרי המילוי שנבחרו.

   

  למי מיועד טיפול מילוי סנטר?

  הטיפול מיועד לנשים וגברים המעוניינים להחזיר לפניהם את המראה הצעיר והרענן.

  כמו כן, מתאים הטיפול גם לבעלי פגמים אסתטיים באזור הסנטר וקו הלסת, שנגרמו כתוצאה מעיוותים מולדים, אסימטריה באזור, פציעה או תאונה, ירידה דרסטית במשקל ועוד.
  תופעות לוואי של טיפול מילוי פנים

  בחלק מהמקרים, נותרת נפיחות באזור, שעשויה להימשך מספר שעות עד מספר ימים.  במידה וישנם כאבים באזור במטופל, ניתן להשתמש במשככי כאבים קלים לצורך הקלה.

  שתף

  חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
   היופי הוא במראה הטבעי

   ד"ר שפירו הינו רופא עם מעל 20 שנות עבודה בתחום. במרפאה אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים הדוקטור עונה

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום?

   פגישת ייעוץ הינה ללא כל התחייבות ואינה כרוכה בתשלום.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   באילו חומרי מילוי אתם משתמשים?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ובהם: סטילאז' , רבנאס, אלנסה, לומינרה, ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס ועוד.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ד"ר שפירו מבצע הרמת פנים באמצעות חוטים?

    ד"ר שפירו נמנה בין חלוצי הרפואה בתחום הרמת הפנים באמצעות חוטים.

   עם השנים, קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך זה ד"ר שפירו מטפל בעור הפנים באמצעות חוטים קוריאניים של אנקור שנחשבים למאד איכותיים וחזקים – להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. החוטים למעשה מותחים את הרקמות הרכות והעור ובעזרת החומר שממנו החוטים מורכבים, (פולי קפרו לקטון) מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   מתי ניתן לראות את התוצאות אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית?

   חומצה היאלורונית נועדה לטפל באזורי הפנים בהם איבדנו נפחים עם השנים. החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי שקיים בגוף ועם הגיל והזמן אנחנו מאבדים ומייצרים פחות קולגן ואלסטין וזה מה שמשפיע על הדלדלות העור וההתרוקנות בנפחי הפנים אותם ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית. מילוי הקמטים, ופיזור אחיד וחלק של החומצה נראה לרוב כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   איך מתבצעת פרוצדורת מילוי שקעי עיניים?

   אזור שקעי העיניים הינו אזור עדין ורגיש מאד , ולצורך טיפול באזור זה נדרשת מיומנות גבוהה . ד"ר שפירו מטפל באזור זה באמצעות קנולה (צינורית דקה שאינה חודרת כלי דם ולמניעת הופעת שטפי דם באזור ההזרקה).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם הטיפול כרוך בכאב?

   טיפולי הזרקות אינן כרוכות בכאב אך במקרים מסויימים יכולה לעורר תחושת אי נוחות קלה וזאת מכמה סיבות: ראשית במרבית החומרים שבהם משתמש ד"ר שפירו קיים חומר אלחוש , שנית ד"ר שפירו מבצע את ההזרקות באמצעות מחט דקה ועדינה מאד, ושלישית , בלעדי לקליניקה של ד"ר שפירו! מתוך רצון להציע למטופלות הקליניקה חוויה טיפולית נעימה ונטולת כאבים, פיתח ד"ר שפירו טכנולוגיה ייחודית בשם המותג COOLSENSE המאפשרת הקפאה נקודתית במקום ההזרקה, פעולה המאלחשת באופן טבעי את המקום ומציעה טיפול יופי שטרם חווית!

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ניתן לבצע את הטיפול במעמד הייעוץ?

   בוודאי , למעמד הייעוץ ניתן זמן מספיק ארוך המאפשר למטופל לבצע הזרקות כבר במעמד זה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   לכמה זמן מחזיקים חומרי המילוי ?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים והאיכותיים בעולם , ישנם חומרים שמחזיקים כ-שנה וישנם חומרים שמחזיקים אפילו שנתיים ויותר.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   ניתן לשלם בתשלומים?

   קיימת פריסת תשלומים רחבה ונוחה ללא ריבית.