צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  טיפול לייזר בפנים

  בשנים האחרונות טכנולוגיית הלייזר התפתחה ונכנסה גם לארסנל הטיפולי של הרפואה האסתטית. טיפול לייזר בפנים מספק נדבך נוסף של פתרונות לבעיות שעד היום לא היה להם מענה טוב כמו כתמי עור בפנים, נימי דם בולטים (קופרוז) ואפילו קמטוטים.

  למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים 'לייזר'?

  המונח לייזר מתייחס לטכנולוגיה רחבה שמשמשת שם קוד להרבה מאוד מכשירים בהרבה מאוד תחומים. גם ברפואה שימוש בלייזר אינו חדש. כבר שנים ארוכות שניתוחי עיניים מתבצעים באמצעות מכשור לייזר וגם בתחומים כירורגיים נוספים ובתחומי הדיאגנוסטיקה הרפואית נרשמה חדירה של טכנולוגיית לייזר. ברפואה האסתטית אימוץ טכנולוגיות של לייזר הוא עניין חדש יחסית. נכון שגם בעולם האסתטיקה מכשיר הלייזר אומץ ככלי יעיל להסרת שיער, אבל רפואה אסתטית היא סיפור הרבה יותר מורכב ומתקדם. המכשיר שמשמש את מומחי הרפואה האסתטית לביצוע טיפול לייזר בפנים לא דומה למכשיר הסרת השיער בלייזר שפוגשים במכון לאפילציה או למכשיר לייזר להסרת קעקועים.

  הכירו את מכשיר הפיקסל לטיפול לייזר בפנים

  בקליניקות המתקדמות לרפואה אסתטית, כמו במרפאה של ד"ר אולג שפירו, מבצעים טיפולים באמצעות טכנולוגיית לייזר חדשה המכונה 'פיקסל'. כמו שהשם מרמז הטכנולוגיה מאפשרת לעשות טיפול לייזר בפנים ברמת דיוק של נקודה (פיקסל). לדיוק הזה יש משמעות רבה הן ברזולוציות אליהן הטיפול יכול לרדת והן באספקט הבטיחות – עבודה באמצעות לייזר פיקסל מונעת היווצרות צלקות כתוצאה מהטיפול.

  ד"ר אולג שפירו, הנחשב לאחד המומחים המובילים לרפואה האסתטית בישראל מבצע בקליניקה שלו טיפולי לייזר בפנים כמו פילניג וטיפולים נוספים במכשור מתקדם כמו מיצוק העור באמצעות גלי רדיו. הרעיון מאחורי פילינג לייזר הוא להסיר את שכבת התאים המתים ולחשוף את שכבת העור המתחדש. באמצעות פילינג נקודתי הוא יכול לתת מענה לבעיות פיגמנטציה כמו כתמי עור, להחליק קמטוטים, לטפל בנקבוביות פתוחות ולהעלים נימי דם בולטים.

  לייזר בפנים - הסבלנות משתלמת

  חשוב לזכור שטיפול בלייזר בפנים אינו עניין של זבנג וגמרנו. בשונה מפתרונות אחרים שהרפואה האסתטית מציעה כמו זריקת בוטוקס לטיפול בקמטים במצח, שעשויה להעלים את הקמטים בתוך כמה ימים, טיפול פנים בלייזר מבשיל באיטיות ודורש ביצוע של סדרת טיפולים שעשויה להימשך כמה שבועות – בהתאם לבעיה הספציפית של המטופלת. מאידך כאשר רופא מיומן מבצע את התהליך תוך תשומת לב, התוצאה הסופית מרשימה והסבלנות משתלמת.

  תודות למכשיר הפיקסל טיפול לייזר בפנים יכול לתת מענה לכתמי עור שבעבר לא היה להם מענה רפואי אמיתי. יתרון נוסף של המכשיר הוא שניתן לטפל באמצעותו בכל סוגי העור כולל בעור כהה.

  הטיפול עצמו יתבצע רק אחרי פגישת אבחון מקיפה שעורך ד"ר שפירו ובחינת המצב הרפואי של המטופלת. לפני הטיפול יימרח אזור הטיפול במשחת אלחוש, כך שבמהלך הטיפול לא חשים שום כאב. מאחר שבימים שלפני ואחרי הטיפול מומלץ להימנע מאור שמש, ד"ר שפירו ממליץ לערוך טיפולי פילינג לייזר לפנים בעיקר בתקופת החורף.

  למידע נוסף: 03-5445223