צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  טיפול בפיגמנטציה

  טיפול בכתמי עור

  אחת הבעיות האסתטיות הכי נפוצות מחד והכי מסובכות להתמודדות מאידך היא תופעות הפיגמנטציה. שינויי גוון בעור מתרחשים ממגוון סיבות סביבתיות והורמונליות. הרבה פעמים שילוב של השתיים, לכן מומלץ להימנע מחשיפת עור הפנים לשמש בתקופת היריון. כאשר הפיגמנטציה מופיעה אין תמיד פתרון קסם. טיפול בכתמי עור אינו מושלם אבל הרפואה האסתטית יכולה להציע כמה סוגים של פתרונות שעשויים להוביל לשיפור משמעותי במראה.

  רותמים את הלייזר למלחמה בכתמים

  כלי אחד שהרפואה האסתטית מכירה ונמצא יעיל לטיפול בפיגמנטציה הוא טיפולי לייזר בפנים שעשויים להעלים סוגים מסוימים של כתמי עור ולהבהיר מאוד אחרים. בעזרת הלייזר, הרופא מבצע פילינג ומסיר את השכבות העליונות של העור . השכבות העליונות מכילות תאי עור יבש ומת והסרתו חושפת עור רענן ומעודדת את החידוש שלו. כדי להימנע מצלקות, הטיפולים מתבצעים בהדרגתיות ולרוב דרושים כמה סטים של טיפולים כדי להסיר את הכתם, תלוי בעומק הפיגמנטציה. החדשות הטובות הן שהדור החדש של מכשירי הלייזר הפועלים בטכנולוגיית 'הפיקסל לייזר' אכן נותן מענה יעיל יותר מכל מה שהכרנו בעבר.

  ד"ר אולג שפירו שמנהל מרפאה מתקדמת לרפואה אסתטית מפרט: "כשעה או חצי שעה לפני תחילת הטיפול מקובל למרוח משחת אלחוש על מקום הטיפול, לאחר הטיפול צפויה אדמומיות קלה שחולפת בהמשך. אבל חשוב לזכור שבטיפול פיגמנטציה דרוש אורך רוח, את התוצאות מתחילים לראות רק אחרי כמה מחזורי טיפול ומדובר לעיתים במסע שנמשך שבועות. התוצאה הסופית משתלמת".

  כאן כדאי להוסיף כי טכנולוגיית הפיקסל לייזר נמצאה יעילה גם בטיפול בקמטים בפנים ושבמרפאה שלו ד"ר שפירו מבצע טיפולי לייזר גם במטרה להעלים את הקמטים.

  מזותרפיה הצעקה האחרונה בתחום הרפואה האסתטית

  כלי אחר שהרפואה האסתטית יודעת להציע לטיפול בפיגמנטציה הוא המזותרפיה, שיטת טיפול רפואית שפותחה כבר בראשית שנות החמישים, אבל אומצה בהצלחה רבה על ידי הרפואה האסתטית רק בעשור האחרון.

  שיטת המזותרפיה שפיתח הרופא הצרפתי מישל פיסטור מתבססת על הזרקה תת עורית לשכבת השומן או לרקמת חיבור תת עורי. באמצעות ההזרקה מוחדרים לרקמות תרופות, חומרים פעילים טבעיים, אנטי אוקסידנטים, ויטמינים ומינרלים.

  ד"ר שפירו משתמש בחומרי מילוי איכותיים מהסוג שקיים בגוף באופן טבעי ושאחראים לשמירת לחות העור. באמצעות סדרת הזרקות (לא מורגשות) במקום בו רוצים לטפל אפשר בעזרת שיטה זו להעלים קמטוטים ולתת מענה מצוין לחלק מבעיות הפיגמנטציה.

  אין תחליף לייעוץ מקצועי אצל רופא מומחה

  לסיכום נציין שטיפול בפיגמנטציה דורש מעורבות והכוונה של רופא מומחה. הניסיון המצטבר מהשנים האחרונות מלמד שהפרקטיקות של הרפואה האסתטית יעילות יותר בהתמודדות עם כתמי עור ופיגמנטציה מאלו שמציעה רפואת העור המסורתית. ההמלצה שלנו היא לקבוע פגישת אבחון עם ד"ר אולג שפירו שנחשב למומחה מוביל בטיפול בפיגמנטציה. ד"ר שפירו יעבור על ההיסטוריה הרפואית, יבחן את העור מקרוב וימליץ על מתווה טיפולי אופטימלי.  למידע נוסף: 03-5445223