צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  פיסטייט

  הדרך הבטוחה לעור מתוח - FaceTite - פייס טייט
  שיטת טיפול זו, ״פייס טייט״, הינה שיטה חדשנית ומהפכנית המבוססת גלי רדיו (RF), אשר נועדה לטפל בעור עודף ולהחזיר לו את המיצוק, ההידוק, המתיחה שתמיד רצית, ולקבל מראה צעיר, רענן וזוהר מתמיד.
  מאז שהוצגה השיטה בארה״ב, פייסטייט הפכה במהירות לאחד ההליכים האסתטיים המבוקשים ביותר על ידי גברים ונשים המבקשים מראה צעיר יותר מבלי לעבור את ניתוח הפנים המסורתי.

  מהפכה בתחום הצערת הפנים, הצוואר והגוף -
  אנשים רבים מבקשים לטפל בבעיית רפיון עור וסנטר כפול. FaceTite הוא הליך אסתטי מאוד מומלץ לתוצאות יעילות עבור מתיחת העור, הפחתת צניחת עור ועודף שומן.
  הבעיה של עודף שומן באיזורים שונים בפנים ובגוף, איננה קשורה אך ורק לדיאטה. הגורם העיקרי לבעיה הוא שכבת שומן השוקעת מתחת לסנטר ויוצרת עור רופס ומדולדל. סיבות נוספות להיווצרות העור המדולדל הן שינויים הורמונליים, רפיון שרירים ועור בגיל מבוגר, נטייה גנטית או מבנה עצמות.

  טיפול הפייסטייט מבוסס מכשיר חדשני המפיק חום על ידי גלי רדיו בי פולריים (דו קוטביים). לאחר הרדמה מקומית, מחדירים צינורית מזערית לחתך תת עורי. צינורית זו מעבירה גלי רדיו אשר מחממים ב70 מעלות את שכבות העור העמוקות. חימום זה ממיס את תאי השומן, מכווץ את הרקמות התת עוריות ויוצר אפקט הרמה (שבשאיבת שומן רגילה אינו מתרחש). השומן המומס הופך למים ונפלט החוצה.

  טיפול זה יעיל כשלעצמו, או בשילוב עם טיפולים אחרים, למשל לייזרים.
  ניתן לטפל באיזורים שונים בגוף, בפנים, בצוואר, בקו הלסת, בדקולטה ובאיזורים שונים בגוף כמו בבטן.

  למה טיפול הפייס טייט כה מומלץ? מהם היתרונות?
  1. שלא כמו בניתוח – מדובר בטיפול ללא חתכים וצלקות
  2. הטיפול מביא לתוצאות מוכחות בהידוק ומיצוק העור
  3. מאפשר המסת שומן בפנים ללא ניתוח
  4. כבר בטיפול אחד ניתן להגיע לתוצאות
  5. זמן ההחלמה לאחר הטיפול הינו קצר
  6. טיפול בטוח
  7. גידול בייצור הקולגן נמשך מספר שבועות לאחר הטיפול

  מי מתאים לטיפול פייס טייט?
  אם את/ה חושש מניתוחים, או טיפולים פולשניים, ורוצה לעשות טיפול באיזור מסויים ולקבל תוצאות של מתיחה, מיצוק והרמה, בטיפול נוח, טבעי ובעלות נוחה גם כן, זה בדיוק הטיפול בשבילך!
  דוגמאות לאמירות של אנשים שאנו ממליצים להם לעבור טיפול FaceTite :
  ״הלוואי ויכולתי לעשות מתיחת פנים, אבל אני חושש מהצלקות של אחרי״…
  ״אני מותחת את העור אחורה מול המראה וזה נראה ממש טוב, אולם הרופא אומר שאני עדיין לא מתאימה להליך כזה״…
  ״יש לי עור רפוי ונפול בצוואר אבל אני חושש מכאבים, מצלקות, מהעלות של הטיפול ומזמן ההחלמה״

  איך טיפול פייס טייט עובד?

  הטכנולוגיה מאחורי טיפול הפייס טייט מבוססת על גלי רדיו המוליכים אנרגיה, נסמכת על מחקרים מדעיים המוכיחים יעילות גבוהה ובטיחות. חשוב לציין שהמכשיר כמובן מאושר FDA ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי.

  הליך הפייס טייט הטיפולי מבוצע על ידי הרופא, לאחר הרדמה מקומית, כאשר צינורית זעירה (קנולה) מוחדרת תחת העור באמצעות דקירה קלה. הטיפול נעשה במרפאה של ד״ר שפירו תחת סטיריליות מקסימלית.

  גלי הרדיו למעשה עוברים בין מוליך חשמלי קטן המצוי מתחת לעור לבין מוליך גדול יותר שנע מעל העור. גלי הרדיו מחממים את הרקמה הרצויה בטמפרטורה קלינית ואחראים על הנעת תהליך של יצור קולגן חדש בשכבות העמוקות של העור וחיזוק סיבים המתחברים בין העור לרקמה התת עורית.
  טיפול זה מעביר אנרגיה של גלי רדיו זעירים לדרמיס, לרקמות תת עוריות והן לשומן תת עורי, וכך מתבצע אפקט משולב של הידוק העור, מיצוק העור, המסת שומן ; וכל זה ללא הליך כירורגי ומסורבל.

  כיצד ההליך יוצר המסת תאי שומן?
  חימום מבוקר של גלי הרדיו על ידי הצינורית, ממיס את תאי השומן, גורם לכיווץ הרקמה התת עורית ואפילו לאפקט הרמה.
  החימום הינו מבוקר, על ידי מכשיר שיש בו צג בקרה דיגיטלי המאפשר בקרה בטוחה בזמן הטיפול, על ידי הרופא המטפל. הרופא בוחן את הטמפרטורה הנדרשת לטיפול ומגיע לחימום הקליני בזמן קצר וכך גם מונע חימום יתר של הרקמה ותופעות של כוויות.

  מהו מספר הטיפולים הנדרש לטובת תוצאות בFaceTite?
  טיפול 1 בלבד וכבר ניתן לראות תוצאות קליניות, ללא צלקות וללא זמן החלמה ממושך.
  מהו זמן ההחלמה לאחר הטיפול?
  ההתאוששות משתנה מאדם לאדם, אולם בדר״כ היא מתרחשת מספר ימים בודדים, לעומת שבועות במקרים של ניתוח, מתיחת פנים או הרמת צוואר. מטופלים לעיתים מדווחים על תחושת נפיחות ושטפי דם ומומלץ לחבוש מסיכת לחץ לתקופה של 3 ימים לאחר הטיפול.
  רוב המטופלים חוזרים לפעילות רגילה תוך ימים ספורים בלבד.

  מתי אראה תוצאות לאחר טיפול פייסטייט?
  היות וטיפול זה מייצר באופן מיידי התכווצות עור וסיבים תת עוריים, כ30% מהתוצאה על מראה העור ניתן להבחין באופן מיידי אחרי הטיפול.
  התוצאות הולכות ומשתפרות במהלך החודשים לאחר הטיפול: שלושה חודשים לאחר הטיפול נראה שיפור, ולמעשה 12 חודש לאחר הטיפול נראית התוצאה הסופית המכסימלית .
  מהו משך זמן ההשפעה של הטיפול?
  מדובר באחד הטיפולים עם משך ההשפעה הגדול ביותר, בדומה למתיחת פנים.
  התוצאות של הטיפול צפויות להימשך לפחות ל5 שנים.

  האם הטיפול בטוח? מהם הסיכונים אם יש?
  הטיפול נחשב בטוח ביותר ביחס לטיפולים כירורגיים פולשניים.
  אחד היתרונות הבולטים הוא שהטיפול דורש הרדמה מקומית בלבד, זמן טיפול קצר ופרוצדורה שאינה כרוכה בסיכונים רבים (למשל, זיהומים). כמו-כן הסיכוי לכוויות נמוך מאוד, שכן המכשיר מצויד בבקרת טמפרטורה מובנית לצורך מעקב ומניעה תוך כדי טיפול.
  ניתן לעיתים לראות תופעות של אי נוחות זמנית, בצקת, נפיחויות ואדמומיות.

  בקליניקה של ד״ר שפירו תוכלו ליהנות משלל טכנולוגיות וטכניקות עבודה חדשניות לשיפור המראה, העור, הסימטריה של הפנים, הצוואר, המחשוף ושאר חלקי הגוף.
  אנו מחוייבים לתוצאות ולשירות יוצא דופן כדי שכל לקוח ולקוחה יצאו מפתח דלתנו מרוצים, עם חיוך ועם ביטחון עצמי גבוה יותר.

  3

  5

  לפני:

  11

  אחרי:

  12