צור קשר ונחזור אליך מיידית:




  פילינג לייזר

  פילינג לייזר: לחשוף עור חדש ובריא

  אם תשאלו את הישראלי הממוצע מה הדבר הכי טוב במדינה, תשמעו בסבירות גבוהה את התשובה "שמש וים". ישראל אכן נהנית מאקלים נוח יחסית, שהופך בילויים בים לכיף אמיתי ודואג לנו לשיזוף טוב בקיץ, אבל במקביל צריך לקחת בחשבון גם את נזקי העור שחשיפה ממושכת לשמש יכולה לגרום, ביניהם -  פיגמנטציה, נקבוביות פתוחות, קמטוטים וקופרוז (נימי דם בולטים). כיום, בניגוד לעבר ניתן לטפל ברב הפגמים הללו בעזרת פילינג לייזר בינוני.
  הביטוי פילינג מקורו בשפה האנגלית "קילוף" (peeling) ואכן התהליך כשמו כן הוא: מבצע פעולה עדינה של קילוף העור, על מנת להסיר את השכבות העליונות של העור המכילות ברובם תאים מתים ולחשוף את השכבות שמתחת לתאים. השיטה טובה גם להעלמת צלקות אקנה או כוויות מינוריות, כך שהעור הנחשף הוא חדש, רענן זוהר ובריא יותר.

  כמה טיפולי פילינג מומלץ לעבור?

  מספר טיפולי הפילינג שיש לעבור על מנת להגיע לתוצאות הרצויות תלויה במספר גורמים כמו עומק הפיגמנט, עומק הצלקות ועוצמת פגיעת השמש. היקף סדרת הטיפולים ייקבע לאחר פגישת אבחון עם ד"ר שפירו.  לרב  סדרת טיפולי פילינג  כוללת 3 – 5 טיפולים אחת לחודש.
  בזמן הטיפול עצמו נדרשת הרדמה מקומית קלה בעזרת מריחת קרם אלחוש בן חצי שעה לשעה לפני ביצוע הטיפול. לאחר הטיפול יש לצפות לאדמומיות  וקילוף עור קלים החולפים כעבור מספר ימים. בנקודה זו נדגיש כי למרות ההצלחות הגדולות של הרפואה האסתטית כדאי להישאר ריאליים לגבי תוצאות טיפולי הפילינג ומהירות שיפור מצב העור- לא משנה מה הדרך הנבחרת לטיפול, ברוב המקרים מטופלים זקוקים למגוון טיפולים שנמשכים זמן רב. עם זאת, תוצאות הלייזר ניכרות לעין בסופו של דבר והשיפור המורגש באחוזים גדולים הופך את הפילינג לכדאי.

  פיקסל לייזר- טכנולוגיה חדישה לטיפול בטוח

  לייזר ה"פיקסל", המילה האחרונה בטיפולי הלייזר, מאפשר לבצע טיפולים ברמת הצלחה גבוהה מאד ובאופן מדויק תוך בקרה קפדנית. שמו של הטיפול ניתן לו מאחר והוא מתמקד בנקודות זעירות באזורים ספציפיים בעור כך שממש ניתן לראות לאחר הטיפול רשת נקודות (Pixels) ואלו האזורים אשר מתחדשים. שימוש בטכנולוגיה זו הפך את הסיבוכים לנדירים מאד. כמו עם טיפולי לייזר אחרים קיים סיכוי לשינוי צבע וצלקות אך עם פיקסל לייזר הסיכוי להופעתם נמוך ביותר. הלייזר ניתן לשימוש בכל סוגי העור, אם כי נדרשת זהירות יתר אצל מטופלים עם סוג עור כהה. לאחר הטיפול עור הפנים נשאר אדום מספר ימים ובסוף תהליך הריפוי מקבלים תוצאות רצויות של מחיקת נזקי השמש וגיל.

  טיפים נוספים להכנת העור לטיפול פילינג:

  • מומלץ להימנע משיזוף וחשיפה לשמש  וכן להימנע משימוש בקרמים המכילים רטין שבועיים לפני טיפול פילינג. למטופלים הסובלים מפצעי קור ניתן טיפול אנטי וירלי כמו ZOVIRAX יום לפני הטיפול.
  • כדאי מאוד לבצע פילינג לייזר בעונת החורף עקב סכנת חשיפה לשמש אחרי הטיפול (למטופל אסור להיחשף לשמש במשך כשבוע).
  • לפני הטיפול בפילינג לייזר יש להיוועץ ברופא, מאחר ובמצבים רפואיים מסוימים אסור לבצע את הטיפול (לדוגמה אפילפסיה).
  • בנוסף לפילינג הלייזר ניתן לעבור טיפולים עם גלי רדיו, חידוש עור על ידי קרן אור, הזרקות חומרי מילוי שונים לטיפול מילוי קמטים - פעולות אלו יחזקו את תוצאות הפילינג וישלימו אותן.

  בסך הכל מדובר בטיפול פשוט יחסית שאינו מכאיב וברוב המקרים יכול להביא לשינוי חיובי גדול. נגעים שונים בפנים עלולים לפגום קשות בביטחון העצמי שלנו ועדיף לטפל בהם בידיים מנוסות. אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ חינם במרפאת ד"ר שפירו ונשמח לענות על כל שאלה.