צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מיצוק העור

  מיצוק וחידוש העור

  ככל שאנו מתבגרים, מתחיל העור בתהליך הזדקנות. העור הופך רפוי, מקומט וחסר ברק. אם אתם מבקשים להחזיר לעורכם את המראה הצעיר והמתוח, כדאי שתכירו את הפתרונות והחידושים בתחום מיצוק וחידוש העור.
  הרפואה האסתטית משתמשת בשתי שיטות מרכזיות למתיחת עור: מתיחה באמצעות לייזר ומתיחה באמצעות גלי רדיו. שיטות אלו משתמשות באנרגית חום, הגורמת לחידוש הקולגן שהוא החומר שתורם למיצוק העור. טיפולי מיצוק וחידוש העור ניתן לבצע באזור הפנים, כולל קו הלסת, בידיים, בישבן, בבטן וברגליים.

  טכנולוגית הלייזר נמצאת בשימוש כבר שני עשורים ומיושמת בהצלחה רבה. הלייזר נספג על ידי המלנין המצוי בעור ומזרז את ייצור סיבי הקולגן המחדשים את העור ומטשטשים את הקמטוטים.

  גלי הרדיו יכולים לחדור לעומקו של העור ואף מתחת לפני העור, מבלי לפגוע בשכבה החיצונית של העור. בחדירתם לעומק העור, מחממים גלי הרדיו את האזור המטופל ומביאים אותו לטמפרטורות גבוהות, המזרזות את תהליכי התחדשות העור, על ידי הפרשה מחודשת של קולגן ואלסטין. הטמפרטורות הגבוהות אף מגדילות את זרימת הדם לאזור, אשר מעביר את החומרים החיוניים לתהליכי בניית רקמות חדשות.

  ישראל היא אחת המדינות המובילות בעולם בתחום החידושים הטכנולוגיים ברפואה האסתטית. חברה ישראלית בשם "אלמה לייזרס" פיתחה את שיטת  Accent- שיטה ייחודית למיצוק וחידוש העור על ידי גלי רדיו. השיטה מביאה למתיחת העור ללא ניתוח וללא כאב. לשיטה יש אישור FDA.

  כמה זמן נשמרת תוצאת טיפולי מיצוק וחידוש העור בשיטת Accent?

  הטיפול, המגדיל את זרימת הדם ומזרז את הפרשת הקולגן והאלסטין באזור המטופל, מביא להפרשת קולגן צעיר וחזק. לכן תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן רב. אולם יש לקחת בחשבון, כי גורמים חיצוניים, כגון: חשיפה לשמש, צריכת אלכוהול וסיגריות, דיאטה, תורשה וכדומה, עשויים להשפיע על משך עמידות הטיפול ולפגוע בתוצאותיו. לכן הקפידו על תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית למקסום תוצאות הטיפול.

  למי מתאים טיפול מיצוק וחידוש העור בשיטת Accent?

  הטיפול מתאים לנשים וגברים מכל שכבות הגיל, הסובלים מעור רפוי, בעל קמטים וקמטוטים. המטופל האידיאלי לטיפול זה הוא אדם בריא, המנהל אורח חיים בריא, שומר על איכות העור ועל משקל גוף קבוע.

  מומלץ לבצע את הטיפול בגיל מוקדם ככל הניתן, שכן עם השנים העור ממשיך להתדלדל ולהזדקן והופך רפוי יותר. טיפול המתבצע בשלב מוקדם בחייו של המטופל, ישיג תוצאות טובות יותר וישמור על העור. לעומת זאת, כאשר מבצעים את הטיפול בגיל מבוגר, כאשר העור הרבה יותר רפוי ומקומט, משך הטיפול יהיה ארוך יותר והטיפולים יהיו עמוקים יותר.

  הטיפול אינו מתאים לבעלי קוצב לב, למטופלים שיש בגופם שתל מפלטינה או מתכת ולמטופלים שעברו תאונה או הליך כירורגי שהותיר צלקות קשות.

  מה משך הטיפול למיצוק וחידוש העור בשיטת Accent?

  לרוב המטופלים יספיקו 5 טיפולים בלבד, המתרחשים אחת לשבועיים.
  משך כל טיפול הוא כ- 25-30 דקות.
  לאחר סיום טיפולי מיצוק וחידוש העור משתחרר המטופל לביתו, ללא כל מגבלות על תפקודו.

  מהן תופעות הלוואי האפשריות בעקבות הטיפול?

  הטיפול אינו גורר אחריו תופעות לוואי.
  לקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו  03-544-5223