צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי שקעים מתחת לעיניים

  פנים צעירות מאופינות במלאות במקומות הנכונים, בנפח מתחת לעיניים ובעור מתוח ומלא ברק. עם השנים הגיל מתחיל לתת אותותיו גם על הפנים שלנו. אחד הסימנים לכך הוא הנפח מתחת לעיניים שהולך ופוחת, ובמקומו נוצרים שקעים אשר הולכים ומעמיקים. שקעים אלה מקנים לפנינו מראה עייף, כבד ועצוב. מכיוון שהעיניים הם הראי של גופנו, לא תמיד נרגיש בנוח עם היווצרות השקעים הללו.

  למה נוצרים שקעים מתחת לעיניים?

  הסיבות להיווצרות שקעים מתחת לעיניים קשורות לרוב בהתבגרות הטבעית של הגוף ועור הפנים. השינויים החיצוניים במראה העיניים קשורים לרוב לסיבות הבאות:

  •  גנטיקה- יש אנשים שזהו מבנה פניהם.
  •  שינויים וניוון ברקמת השומן
  •  איבוד קולגן ואלסטין ברקמה שמתחת לעיניים.
  •  נפילת שרירי הפנים.
  • זרימת דם נמוכה באזור.
  • נסיגת עצמות הלחיים.
  • תזונה לקויה, שמביאה לחוסר בויטמינים/ חוסר משמעותי בשעות שינה.
  • פיגמנטציה, שנובעת מחשיפה מרובה לשמש.

  מה עושים?

  קודם כל נרגיע אתכם שתמיד יש מה לעשות! אם ברצונכם למלא את השקעים הללו, שנוצרו תחת העיניים, מומלץ לגשת לאבחון מקצועי של הזדקנות הפנים אצל רופא מומחה ולקבל חוות דעת מדוייקת. לאחר מכן תופנו לטיפול המתאים ביותר עבור מצבכם, לרוב מדובר בטיפול למילוי מתחת לעיניים.

  טיפול למילוי שקעים בעיניים

  הדרך לטפל בשקעים הללו היא באמצעות חומרי מילוי. במרפאה שלנו, משתמש ד"ר שפירו בחומרי מילוי על בסיס טבעי, לשחזור נפחים מתחת לעיניים. מדובר בחומרים הקיימים בגופנו מלכתחילה, ולכן הזרקתם לגוף אינה גורמת לאלרגיות או לגושים תת-עוריים.

  האזור מתחת לעיניים הוא אזור עדין מאוד, בעל עור דק, ולכן, כאשר רוצים לבצע מילוי שקעים מתחת לעיניים, חשוב מאוד לבחור חומר מילוי איכותי, המתאים למטרה זו בדיוק. על חומר המילוי להיות נוח להזרקה ולהתפזר באזור באופן שווה אחרי הטיפול, כך שאינו יגרום לנפיחות יתר.

  חשוב לבחור ברופא בעל ניסיון בטיפול מסוג זה, בשל רגישות האזור. רופא מנוסה ישחזר את תווי פנים באופן שישווה להם מראה טבעי.

  לפני ואחרי - מילוי שקעי עיניים:

  מילוי שקעים מתחת לעיניים

  מהלך הטיפול

  לאחר בחירת חומר המילוי, מבצע הרופא אלחוש מקומי ולאחריו מוזרק חומר המילוי באמצעות זריקות ב-3-5 נקודות בכל צד. הטיפול נמשך כרבע שעה, אינו כרוך בכאב ואינו מצריך התאוששות אחריו.

  את תוצאות הטיפול נראה מיד בסיומו, אולם את התוצאות המשמעותיות ניתן לראות עד כשבועיים לאחר ביצוע הטיפול למילוי שקעים מתחת לעיניים. התוצאות ישמרו למשך כשנה, אז ניתן לחזור על הטיפול.
  הטיפול מקנה לפנים מראה צעיר ורענן.

  מהן תופעות הלוואי לטיפול למילוי שקעים מתחת לעיניים?

  לאחר טיפול למילוי שקעים מתחת לעיניים עלולים להיווצר שטפי דם קלים, נפיחויות ואדמומיות, שייעלמו תוך מספר שעות עד שבוע ממועד הטיפול.
  חשוב לציין כי ביצוע הזרקות חומרי מילוי בשילוב עם טיפולי מזוטרפיה הם השלמות חשובות לקבלת תוצאות משביעות רצון. התייעצו על כך עם הרופא.

  מחפשים פתרון למילוי מתחת לעיניים? ד"ר אולג שפירו מטפל במגוון טכנולוגיות ושיטות מתקדמות להצערת עור הפנים. צרו קשר עם המרפאה או השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם במציאת הפתרון הנכון עבורכם.