צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי עצמות לחיים

  מילוי עצמות לחיים: מראה אצילי ומרשים בתוך דקות

  אחד מסימני היופי האוניברסליים, המוסכמים והבולטים ביותר הוא עצמות לחיים גבוהות. יעידו על כך דוגמניות ושחקני קולנוע רבים שניחנו בעצמות לחיים גבוהות ומודגשות. עצמות לחיים מודגשות וגבוהות מעניקות לפנים מראה אצילי היוצר רושם חזק מאד שלא ניתן להתעלם ממנו. נשים רבות אשר הגנטיקה שלהן לא חננה אותן במתנה זו משלימות את החסר באמצעות איפור מודגש מעל עצמות הלחי. אחרות ומפורסמות כמו קמרון דיאז וברברה סטרייסנד עוברות טיפול למילוי עצמות הלחיים כדי לחזק את מה שנתן להן הטבע ושנעלם לאיטו עם השנים, במטרה להחזיר לפנים פרופורציות מושלמות.
  לא כולם נולדים עם עצמות לחיים גבוהות ומלאות. אך הבשורה הטובה היא שכיום ניתן למלא ולהדגיש אותן בטיפול פשוט. אפשר לשלב את הטיפול עם הדגשת ועיצוב קו הלסת והסנטר (תוכלו לקרוא על כך במאמרים נפרדים), כך שבסופו של דבר ייווצר מראה פנים הדומה למשולש הפוך- מאפיין יופי בולט ונפוץ לאורך ההסטוריה.
  ההתבגרות הטבעית אף היא גורמת לשינוי במבנה הפנים. איבוד נפח עצמות הלחיים בעקבות הגיל מטשטש את צורת המשולש הטבעית, מעמיק את קמטי הצחוק ומעצים את הצטברות עודפי העור בחלק הפנים התחתון, כך שנוצר טשטוש קו הלסת והופעת מראה עייף ומבוגר. הזרקה מדויקת ומהירה של חומר מילוי באזור עצמות הלחיים תפתור את הבעיה, תעלים את סימני הגיל הלא רצויים ו"תמתח" את כל הפנים מחדש.

  מילוי עצמות לחיים - פנים חדשות בטיפול של כמה דקות

  לצורך הטיפולים אנו מקפידים להשתמש בחומרי מילוי טבעיים ואיכותיים המאפשרים גמישות מקסימלית לקבלת תוצאות טבעיות ומותאמות לקווי הפנים. ניתן להשתמש גם בשומן עצמי כחומר מילוי טבעי שמקורו מהגוף. לגבי שחזור, מילוי ועיצוב עצמות לחיים באמצעות שתלי סיליקון- ההליך אפשרי אך איננו ממליצים עליו; זו שיטה המערבת זמן החלמה ארוך, עלויות גבוהות, כאבים, צלקות וסיבוכים אפשריים. ברוב המקרים עדיף להשתמש בחומרי מילוי, שהם בטוחים, נטולי תופעות לוואי ואינם דורשים זמן החלמה.

  חומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים בעולם

  איך מתבצע הטיפול? ראשית, מקיימים התייעצות עם ד"ר שפירו אשר במהלכה מאבחנים את מבנה הפנים ואת החומר המתאים ביותר למילוי. בשלב הבא מאלחשים את האזור ובעזרת קירור מקומי מחדירים את חומר המילוי שנבחר לאזור עצמות הלחיים. מדובר בטיפול קצר אשר בסיומו המטופל או המטופלת משוחררים לביתם. תוצאות הטיפול נשמרות כשנה. יצוין שהזרקת חומר מילוי גורמת ,בנוסף להפרשת קולגן אשר מעניק נפח טבעי לעור הנשמר לאורך זמן.  כך שלאחר מספר הזרקות באזור ניתן לראות שתוצאות המילוי נשמרות לתקופה ארוכה הרבה יותר.
  ותופעות לוואי? מעטות. במרפאת ד"ר שפירו משתמשים בחומרי מילוי מהבטוחים והאיכותיים בעולם. התופעות שייתכנו לאחר הטיפול הן נפיחות קלה ביותר שתחלוף אחרי מספר שעות, ושטפי דם תת-עוריים או בליטות קטנות שיחלפו גם הן ללא התערבות לאחר מספר ימים.

  עצמות לחיים יפות משפיעות על כל תווי הפנים, נותנות פרופורציות נכונות ומעניקות לפנים מראה מושך, צעיר ואסתטי. אנחנו במרפאת ד"ר שפירו נשמח לסייע לכם להשיג את המראה שחלמתם עליו ולענות על כל שאלה בקביעת פגישת ייעוץ חינם.