צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הרמת פנים באמצעות חוטים

  הרמת פנים בעזרת חוטים - טיפול אנטי-אייג'ינג מהדור החדש

  עם השנים, כחלק מתהליך טבעי של התבגרות, עור הפנים מתחיל לאבד מגמישותו ומקבל מראה עייף ונפול. תהליך זה מתרחש החל מגיל 30, אם כי הוא עדיין לא מורגש במלוא עוצמתו, אלא יותר לקראת שנות ה 40 שלנו. במאה ה 21, עקב אורח החיים הדינאמי, איכות החיים ופלאי הרפואה והטכנולוגיה, אנשים בני 40 ו 50 נמצאים עדיין בשיא פעילותם. רובם מתחזקים קריירה משגשגת  והם רוצים שהמראה החיצוני שלהם יתאים לאופיים ולאורח חייהם הצעיר והדינאמי. הם מחפשים פתרון, שאינו כרוך בניתוח, אשר יקנה להם מראה צעיר ורענן לאורך זמן.
  עולם הרפואה האסתטית מחפש כל הזמן אחר פתרונות, שיצמצמו ככל האפשר את מידת ההתערבות הכירורגית. בשנים האחרונות נכנסה לשוק טיפולי האנטי אייג'ינג שיטת טיפול חדשה, שנקראת "סופט ליפטינג" ומיושמת בשיטת "FINE LIFT" - הרמת פנים בעזרת חוטים. שיטה זו מאפשרת לבצע מתיחת פנים מבלי להשאיר סימנים, מבלי לגרום לכאבים וללא חיתוך סכין. טיפול זה נועד לטשטש קמטים וקמטוטים באזורים נרחבים בפנים ובגוף: קו הלסת, לחיים, סנטר, גבות, צוואר, אזור העיניים, זרועות פנימיות, הרמת ישבן ועוד.
  השיטה פופולארית מאד כבר מספר שנים במזרח הרחוק ולאחרונה, לאור ההצלחה, החלה לצבור ביקוש רב גם בישראל.
  איך מתבצע טיפול הרמת פנים בעזרת חוטים?
  במסגרת הטיפול, שאורכו כחצי שעה, מוחדרים אל מתחת לעור באמצעות מחט דקיקה חוטים רפואיים דקיקים עוד יותר. החוטים המוחדרים לעור נתפסים ברקמה. הרופא, המבצע את ההליך, מותח בעדינות את החוטים לכיוון הדרוש, מה שגורם להרמה של העור ולטשטוש הקמטים. החוטים אמנם נמסים לאחר מספר חודשים, אך הקולגן והאלסטין, שנוצרים סביבם, מייצרים את פעולת המתיחה. הם מעבים את העור ומעניקים לו מראה רענן ומתוח.
  הרמת פנים בעזרת  חוטים משפרת את מראה העור, שהופך חלק, זוהר ובריא. התוצאות מיידיות ונשמרות עד  שנתיים.
  הרמת פנים בעזרת חוטים מתאימה גם לנשים בגילאי 30 המתחילות לפתח ריפיון בעור הפנים ומשמשת כטיפול תחזוקתי, שימנע את הזדקנות העור.
  מה היתרונות של השיטה?
  ● ניתן לטפל בכמה אזורים במקביל כמו פנים ,צוואר ,מחשוף ,ידיים ,רגליים וישבן
  ● קבלת מראה טבעי – פעולת מתיחת העור לכיוונים שונים יוצרת מעין רשת גמישה, באמצעותה ניתן לשלוט על מידת ההרמה של העור, כך שמתקבל מראה טבעי לפנים.
  ● משך ההחלמה קצר
  ● ניתן לחזור על הטיפול בכל עת. במהלך השנים, כאשר אפקט ההרמה ייחלש, ניתן יהיה להחדיר חוטים חדשים, כדי להרים ולמתוח מחדש את העור.
  ● החוטים נמסים לאחר מספר חודשים
  שיטה זו היא בשורה גדולה לכולנו: הטיפול נעשה תחת הרדמה מקומית, זמן ההחלמה קצר במיוחד, הטראומה לעור מינימלית ואין צלקת. לכן אנו עדים במרפאתנו לביקוש הולך ומתגבר להרמת פנים בשיטה זו.
  לנוחותכם ריכזנו עבורכם מספר שאלות ותשובות שעולות בפגישות עם ד"ר שפירו
  לאילו מטרות משתמשים בהרמת פנים בעזרת חוטים?
  ● לכיווץ העור
  ● לשיפור מרקם העור
  ● למתיחת העור
  ממה עשויים החוטים?
  החוטים עשויים מחומר הנקרא פולדיאוקסינון מדובר בחומר המוכר לעולם הרפואה ומשמש למעלה מ-30 שנה לתחומי כירורגיית הלב ומיקרו- כירורגיה של העיניים. החוטים הם בעלי תו תקן אירופאי  EC - ומשרד הבריאות הישראלי.
  חלק מהחוטים בנויים כך, שיש להם שיניים דו-כיווניות חדות, מה שמאפשר להם להיתפס על הרקמות וכך יכול הרופא המבצע לעצב ולקבע את המבנה החדש.
  מהם הסיכונים הצפויים לנו?
  קיים סיכוי נמוך לנפיחות ולשטפי דם קלים, שחולפים מעצמם תוך מספר ימים מבלי להשאיר סימן. כמו כן ישנו סיכוי קטן לזיהום, שיצריך מתן אנטיביוטיקה.

  לקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו  03-544-5223

  12