צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מתיחת פנים בחוטים

  הרמת פנים בחוטים - טיפול אנטי-אייג'ינג מהדור החדש

  עם השנים, כחלק מתהליך טבעי של התבגרות, עור הפנים מתחיל לאבד מגמישותו ומקבל מראה עייף ונפול. תהליך זה מתרחש החל מגיל 30, אם כי הוא עדיין לא מורגש במלוא עוצמתו, אלא יותר לקראת שנות ה 40 שלנו. במאה ה 21, עקב אורח החיים הדינאמי, איכות החיים ופלאי הרפואה והטכנולוגיה, אנשים בני 40 ו 50 נמצאים עדיין בשיא פעילותם. רובם מתחזקים קריירה משגשגת  והם רוצים שהמראה החיצוני שלהם יתאים לאופיים ולאורח חייהם הצעיר והדינאמי. הם מחפשים פתרון, שאינו כרוך בניתוח, אשר יקנה להם מראה צעיר ורענן לאורך זמן.
  עולם הרפואה האסתטית מחפש כל הזמן אחר פתרונות, שיצמצמו ככל האפשר את מידת ההתערבות הכירורגית. בשנים האחרונות נכנסה לשוק טיפולי האנטי אייג'ינג שיטת טיפול חדשה, שנקראת "סופט ליפטינג" ומיושמת בשיטת "FINE LIFT" - הרמת פנים בעזרת חוטים. שיטה זו מאפשרת לבצע מתיחת פנים מבלי להשאיר סימנים, מבלי לגרום לכאבים וללא חיתוך סכין. טיפול זה נועד לטשטש קמטים וקמטוטים באזורים נרחבים בפנים ובגוף: קו הלסת, לחיים, סנטר, גבות, צוואר, אזור העיניים, זרועות פנימיות, הרמת ישבן ועוד.
  השיטה פופולארית מאד כבר מספר שנים במזרח הרחוק ולאחרונה, לאור ההצלחה, החלה לצבור ביקוש רב גם בישראל.

  איך מתבצע טיפול הרמת פנים בחוטים?

  במסגרת הטיפול, שאורכו כחצי שעה, מוחדרים אל מתחת לעור באמצעות מחט דקיקה חוטים רפואיים דקיקים עוד יותר. החוטים המוחדרים לעור נתפסים ברקמה. הרופא, המבצע את ההליך, מותח בעדינות את החוטים לכיוון הדרוש, מה שגורם להרמה של העור ולטשטוש הקמטים. החוטים אמנם נמסים לאחר מספר חודשים, אך הקולגן והאלסטין, שנוצרים סביבם, מייצרים את פעולת המתיחה. הם מעבים את העור ומעניקים לו מראה רענן ומתוח.
  הרמת פנים בעזרת  חוטים משפרת את מראה העור, שהופך חלק, זוהר ובריא. התוצאות מיידיות ונשמרות עד  שנתיים.
  הרמת פנים בעזרת חוטים מתאימה גם לנשים בגילאי 30 המתחילות לפתח ריפיון בעור הפנים ומשמשת כטיפול תחזוקתי, שימנע את הזדקנות העור.

  הרמת פנים בחוטים - מה היתרונות של השיטה?

  ● ניתן לטפל בכמה אזורים במקביל כמו פנים ,צוואר ,מחשוף ,ידיים ,רגליים וישבן
  ● קבלת מראה טבעי – פעולת מתיחת העור לכיוונים שונים יוצרת מעין רשת גמישה, באמצעותה ניתן לשלוט על מידת ההרמה של העור, כך שמתקבל מראה טבעי לפנים.
  ● משך ההחלמה קצר
  ● ניתן לחזור על הטיפול בכל עת. במהלך השנים, כאשר אפקט ההרמה ייחלש, ניתן יהיה להחדיר חוטים חדשים, כדי להרים ולמתוח מחדש את העור.
  ● החוטים נמסים לאחר מספר חודשים

  שיטה זו היא בשורה גדולה לכולנו: הטיפול נעשה תחת הרדמה מקומית, זמן ההחלמה קצר במיוחד, הטראומה לעור מינימלית ואין צלקת. לכן אנו עדים במרפאתנו לביקוש הולך ומתגבר להרמת פנים בשיטה זו.
  לנוחותכם ריכזנו עבורכם מספר שאלות ותשובות שעולות בפגישות עם ד"ר שפירו

  לאילו מטרות משתמשים בהרמת פנים בעזרת חוטים?

  ● לכיווץ העור
  ● לשיפור מרקם העור
  ● למתיחת העור

  ממה עשויים החוטים?

  החוטים עשויים מחומר הנקרא פולדיאוקסינון מדובר בחומר המוכר לעולם הרפואה ומשמש למעלה מ-30 שנה לתחומי כירורגיית הלב ומיקרו- כירורגיה של העיניים. החוטים הם בעלי תו תקן אירופאי  EC - ומשרד הבריאות הישראלי.
  חלק מהחוטים בנויים כך, שיש להם שיניים דו-כיווניות חדות, מה שמאפשר להם להיתפס על הרקמות וכך יכול הרופא המבצע לעצב ולקבע את המבנה החדש.

  מהם הסיכונים הצפויים לנו?

  קיים סיכוי נמוך לנפיחות ולשטפי דם קלים, שחולפים מעצמם תוך מספר ימים מבלי להשאיר סימן. כמו כן ישנו סיכוי קטן לזיהום, שיצריך מתן אנטיביוטיקה.

  לקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו  03-544-5223

  12

   

  מתיחת פנים בחוטים למראה צעיר ורענן

  עם השנים קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך כך יצרו חוטים רפואיים , שהם מאד איכותיים וחזקים  - להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. זאת בעצם פרוצדורה למתיחת הפנים והעור ללא ניתוח. החוט בעצם אוסף את הרקמות הרכות ובכך הוא גם מותח את העור וגם מעודד יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור.  בחוטים יש חומר שנקרא פולידיאקסנון (החומר שיש בחוטים רפואיים שגורם להם להיספג ברקמה באופן טבעי אחרי כשבעה חודשים מיום הטיפול ) .

  תהליך של מתיחת פנים בחוטים אינו חדש בנוף של האסתטיקה הרפואית ומקורו באירופה באזור רוסיה. טיפול כזה חשוב והכרחי לעשותו רק אצל המומחים בתחום, ד"ר אולג שפירו רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית ונמנה עם השורה הראשונה של הרופאים המנוסים בתחום זה בישראל, ישמח לייעץ לכם בנושא.

  מתיחת פנים בחוטים - יתרונות

  מתיחת פנים בחוטים הינה פרוצדורה מאוד פופולרית אודות לכך שלצורך המענה שהוא נותן חוסכים את פרוצדורת הניתוח , תהליך ההחלמה הינו קצר יחסית, בהשוואה לתהליך ההחלמה הכרוך בפרוצדורה ניתוחית. בנוסף, עלות הטיפול של מתיחת פנים בחוטים נמוך בהרבה לעומת ניתוח, ולאלו הסובלות מסכרת, ממחלות לב ריאה או אלו שנוטלות אספירין, קיים סיכון מוגבר כאשר מדובר בניתוח ולכן מתיחת פנים בחוטים היא פעמים רבות אופציה הכרחית לאלו שסובלות ממחלות רקע או ממגבלות רפואיות אחרות . אחרי הטיפול מראה הפנים יהיה רענן , מתוח וצעיר יותר. בנוסף הקמטים בפנים יפחתו, יהיה שיפור ברפיון של קו הלסת ושל קו הצוואר, הגבות יהיו פחות נפולות ומראה הפנים פחות עייף.

  מתיחת פנים בחוטים - השפעת הטיפול

  הטיפול כאמור מהיר, ללא תופעות לוואי כמעט וניכר שיפור באופן מיידי כבר ביום הטיפול. שימוש נוסף של מתיחה בחוטים, הוא לצורך ביצוע שינויים במבנים אנטומיים בפנים. קו לסת או זווית של הגבות הם ברי שינוי בטיפול מתיחה בחוטים . פנו עוד היום לד"ר אולג שפירו שישמח לקבוע עבורכם תוכנית טיפול מתאימה.

   

  הרמת פנים בחוטים

  הרמת פנים בחוטים הינה פרוצדורה למתיחת הפנים והעור ללא ניתוח. הטיפול בחוטים המוחדרים לעור הפנים משמש להרמת הפנים, כמו גם למתיחה של העור, ולהרמה של אזור הגבות. החוטים מסייעים במשיכה כלפי מעלה של נפילות העור ומשפרים נפילות של הצוואר ושל הגבות, כמו גם נפילות של קו הלסת ושל השקעים שלצד האף לכיוון הפה. ד"ר אולג שפירו, מומחה במתיחת פנים בחוטים ישמח לייעץ לכם בנושא.

   כיצד מתבצע תהליך הרמת פנים בחוטים

  הרמת פנים בחוטים נעשית באמצעות סימון שהרופא המטפל מבצע בעור הפנים, אליו מוחדרים החוטים באמצעות קנולה אל תוך העור, בהרדמה מקומית ובאופן סטרילי. הרופא מותח את החוטים בהתאם לזוויות ולכיוונים שצריך והחוטים למעשה מתקבעים בעור. סביב החוטים נוצרת רקמה שבמהלך הזמן גורמת לייצור של קולגן. הקולגן הוא חומר חשוב מאוד שתורם למראה אלסטי צעיר ובריא של העור. יש להתייעץ עם רופא מומחה שימליץ על הטיפול המתאים ביותר בהתאם לגיל, מצבו של העור ואבחון ספציפי של המטופל. החוטים נשארים בתוך העור לתקופה ממושכת של כשנתיים בממוצע , ולאחר מכן מומלץ לחזור על הפעולה ולבצע שוב הרמת פנים בחוטים היכן שצריך.

  טיפול ב"נפילה" של העור

  חומרי מילוי איכותיים ככל שיהיו כמו גם טיפולי לייזר , הם אינם יכולים לסייע בשיפור נפילה וצניחה כלפי מטה של העור ושומן הפנים, זו פרצדורה שחוטים או ניתוח הם המענה לבעיה זו . לחוט יש זיזים , אותו מכניסים מתחת לעור לשכבת הדרמיס , ושם הוא בעצם אוסף את הרקמות הרכות ובכך הוא גם מותח את העור הנפול ובעזרת החומר שממנו הוא עשוי (פולי קפרו לקטון) הוא מעודד יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור. לקבלת ייעוץ פנו עוד היום לד"ר אולג שפירו, מומחה בתחום הרמת פנים בחוטים.

   

  חוטים לפנים

  לצד הזרקה ישירה של חומרים כגון חומצה היאלורונית אשר נועדה למלא נפחים שהתדלדלו עם השנים, קיימת טכניקה ותיקה יחסית של החדרת חוטים לפנים. החוטים גורמים במהלך הזמן להיווצרותה של רקמה ואף מעודדים ייצור של קולגן ושל אלסטין. כיום מוחדרים לעור חוטים העשויים מחומרים נספגים, מה שמאפשר להימנע מבעיות שקורות כאשר החוטים המוחדרים הם קבועים. היתרון הבולט בחוטים לפנים, הוא היכולת להחדיר לעור הפנים כמות רבה של חוטים מבלי לסבול מהתנפחות של אזורים בפנים המתרחשת כתוצאה מהזרקה של חומצה היאלורונית. החוטים גם מאפשרים לטפל בקווים שהם רוחביים כמו קמט רוחבי בצוואר. ד"ר אולג שפירו הוא רופא מומחה ובעל ניסיון רב בתחום. לקבלת ייעוץ פנו עוד היום.

  חוטים לפנים – למתיחה ומיצוק

  לאלו הסובלות מצניחה קלה של קווי מתאר הפנים הטיפול בחוטים הוא אידיאלי. באופן כזה אין צורך לבצע חתכים בעור הפנים והחוטים מוחדרים באמצעות קנולה, מחט זעירה שלא חודרת כלי דם. עם השנים העור מגלה חולשה וצונח. מיתרי העור מתרופפים ולכן נוצרות תופעות כמו נפילה של אזור הפה כלפי מטה, לחיים שנראות חסרות חיים וריקות, ונפילה של האף ושל הלסת. החדרת חוטים לפנים מסייעת לשיפור גלישת השומן. ישנם כמה סוגים של חוטים, חוטים חלקים או חוטים בעלי קרסים המחוברים אליהם, דוקטור אולג שפירו משתמש באמצעות חוטים עם זיזים, אשר נועדו להרים ולאסוף את הרקמות הרכות ושילוב נכון של יד קלה בביצוע הליך זה, מיומנות וניסיון וההבחנה לגבי הכמות הנדרשת לתוצאה מיטבית, תביא לתוצאה הרצויה.

  האם צפויים סיבוכים?

  מכיוון שהחוטים מתכלים הרי שלא צפויות תופעות לוואי וכעבור כ-7 חודשים החוטים העשויים מפולי קפרו לקטון נמסים מעצמם . על מנת לבדוק את מידת ההתאמה שלך לטיפול, מומלץ לפנות למרפאה של ד"ר אולג שפירו, בעל 20 שנות ניסיון בתחום הרפואה האסתטית.