צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הדגשת ושחזור קו הלסת

  חשבתם פעם על כך, שקו הלסת תוחם את הפנים שלנו ומגדיר את המבנה שלהן? ישנה חשיבות גדולה למבנה קו הלסת. כאשר הוא ישר ומשורטט והעור הדוק, קו הלסת משווה לפנים מראה צעיר ורענן. אנשים רבים, שקו הלסת שלהם טושטש עם השנים, מרגישים שלא בנוח עם מראה הפנים שלהם. הם מבחינים בשוני בקו הלסת וחלקם מתביישים, בשל כך, להצטלם בתמונות פרופיל.
  מכיוון שבעידן הנוכחי קיימת "סגידה" למראה הצעיר, שמור למראה קו הלסת מקום של כבוד ברפואה האסטטית.
  אולם אין דרך להתחמק מהגיל וככל שעוברות השנים, הגיל נותן אותותיו גם במבנה קו הלסת. הלחיים מתרוקנות וצונחות, עצמות הפנים מצטמקות ונפחן יורד. מה בעצם מתרחש שם? עם השנים נוצר רפיון ברקמות הרכות בפנים, וכן ירידה דרסטית בטונוס שרירי הפנים. ישנה ירידה בריכוז המים ברקמות ודלילות בשומן הנמצא באזור הלחיים. בנוסף, חלה ירידה חדה בריכוזי החומרים האחראים על גמישות העור ומיצוקו.
  כל אלה גורמים לטשטוש קו הלסת ולנפילת הפנים, מה שמקנה להם מראה, המכונה "פני בולדוג".
  הפתרון שמציגה הרפואה האסתטית לכך, הוא הדגשת ושחזור קו הלסת, המאפשר לעצב את הפנים מחדש, כולל מתיחת צוואר, ללא ניתוח!

  במרפאתו של ד"ר שפירו אנו עושים שימוש בחומרי מילוי המאפשרים לרופא המטפל למלא ולהרים באמצעותם את עצמות הלחיים, למלא את שקעי הפנים, וכן לשחזר ולהדגיש את קו הלסת.

  איך מתבצע טיפול הדגשת ושחזור קו הלסת?
  לפני תחילת הטיפול, מאפיין הרופא המטפל את מבנה הפנים של המטופל/ת ומזהה את נקודות החולשה באזור קו הלסת. לאחר מכן, בהתייעצות משותפת מחליטים הרופא והמטופל/ת אילו אלמנטים ברצונו/ה לשפר ולשנות. חומרי המילוי מוזרקים לאזורים שציינו למעלה: עצמות הלחיים, שקעי הפנים וקו הלסת.
  החומר המוזרק לעצמות הלחיים מרים את עצם הלחי והופך אותה למודגשת. פעולה זו בעצם מרימה ומותחת את עור הפנים הנפול והופכת את העור למתוח וצעיר.
  החומר המוזרק לשקעי הפנים, ממלא אותם ונותן להם נפח, מה שמעלים את המראה המבוגר שנוצר בעקבותיהם.
  האתגר הגדול בטיפול הוא קו הלסת. הזרקת החומרים לקו הלסת מפסלת אותו והופכת אותו למודגש. זו עבודה עדינה, ולכן היא מצריכה רופא מיומן ומאוד מקצועי.
  לנוחיותכם ריכזנו עבורכם מספר שאלות ותשובות, שחוזרות ועולות בפגישות עם ד"ר שפירו:
  למי מתאים הטיפול?
  הטיפול מתאים לטווח גילאים רחב, החל מצעירים בשנות ה-20 לחייהם וכלה במבוגרים בגיל השלישי.
  האם הטיפול זהה לכל המטופלים?
  בהחלט לא. יש שוני בין מבנה קו לסת אחד למשנהו. ישנם מטופלים שיזדקקו להזרקת חומרי מילוי לאזורים נרחבים יותר, וישנם כאלה שמעט חומרי מילוי יעשו אצלם את העבודה.
  מהם היתרונות של טיפול הדגשת ושחזור קו הלסת?
  ● הטיפול אורך רק מספר דקות בודדות
  ● הטיפול נעשה ללא הרדמה או תחת אילחוש מקומי קל .
  ● הטיפול מחזיק למשך תקופה ארוכה, כאשר בעתיד יהיה צורך רק בתחזוק ולא בביצוע כל ההליך מחדש.
  מהם הסיכונים הצפויים לנו?
  חומרי המילוי בהם אנו משתמשים הם חומרים טבעיים המאושרים לשימוש ע"י ה-FDA. הם נחשבים לבטוחים ויעילים בתהליך הדגשת ושחזור קו הלסת. לא ידוע על תופעות לוואי הנגרמות כתוצאה מהטיפול.

  לקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו  03-544-5223