צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  המסת שומן בקור CoolSculpting

  המסת שומן בקור, מה זה ולמי זה מתאים?

  הקפאת שומן או המסת שומן בקור הקרויה באנגלית CoolSculpting היא טיפול אסתטי חדשני המסייע להצרת היקפים באזורים קשים לטיפול ולעיצוב כגון: ירכיים, עכוז, בטן, ידיים תחתונות ועוד. המסת השומן באזורים אלו נעשית בדרך שאיננה פולשנית, כאשר הפעולה ניתנת לביצוע במסגרת המרפאה ללא צורך בהרדמה כללית או מקומית, איננה דורשת שימוש במחוך לחץ, ומחזירה את המטופלים לשגרה במהירות. חשוב לציין: הטיפול נותן מענה של עיצוב וחיטוב למצב קיים תקין של ריכוז שומנים במקומות הבעייתיים לכל אדם במשקל נורמלי ולא לבעיות משקל יתר ומשקל בלתי תקין (למשל: במקרים רבים נשים סובלות מהצטברות שומנים באזורים אלו לאחר ירידה משמעותית במשקל, לאחר לידות וכיו"ב, כאשר פעילות ספורטיבית אינה מספקת מענה לבעיה).

  איך מתבצע טיפול המסת שומן בקור?

  העיקרון העומד מאחורי הטיפול הוא מתבסס על העובדה כי תאי השומן הם מטבעם פגיעים יותר לקור מאשר רקמת העור אשר סביבם. כאשר מתבצע תהליך קירור מבוקר באזורים בהם קיימים מצבורי השומן, תאי השומן נפגעים, "נשברים" ומוזרמים אל מחזור הדם והחוצה מהגוף כפסולת מיותרת. בדרך זאת ניתן להאיץ את היעלמותם של התאים לאורך זמן. הטיפול נעשה באזורים הידועים כבעייתיים ולעיצוב ולחיטוב (כאמור, גם לעוסקים בספורט ולמקפידים על תזונה מאוזנת ובריאה):

  • >> מותניים
  • >> בטן עליונה/תחתונה
  • >> ירכיים פנימיות וחיצוניות
  • >> גב
  • >> ברכיים פנימיות וחיצוניות
  • >> אזור ירך אחורי מתחת לעכוזים
  • >> זרועות

  הטכנולוגיה שמאחורי הטיפול

  הטיפול מתבצע ע"י מכשיר מיוחד המעביר קור לתאי השומן תחת העור באופן סלקטיבי - מבלי לפגוע בתאים אחרים בגוף. הקור מבודד את תאי השומן ומקפיא אותם ובכך גורם למותם. בפרק הזמן שלאחר הטיפול הגוף מעבד באופן טבעי את תאי השומן המתים ומסלק אותם לצמיתות. באופן זה מתקבל מראה מעוצב ומחוטב באזור שטופל.


  שלבי הטיפול

  רוב הטיפולים בהמסת שומן בקור אורכים כשעה. במהלך הטיפול יכולים המטופלים לנוח או לקרוא, כאשר לאחריו רובם ממשיכים את סדר היום הרגיל. תכנית הטיפול מותאמת לכל מטופל באופן אישי בפגישות הייעוץ ותלויה במספר האזורים המטופלים ובמטרותיו של המטופל.

  לגבי הטיפול עצמו, במהלך הטיפול הגוף עובר 2 שלבים עיקריים והם:

  שלב ראשון

  מטרת שלב זה היא הפחתת השומן על ידי הקפאתו ודחיסתו למינימום עד סילוקו המוחלט. ידית הטיפול הייעודית עוברת על פני האזור הרצוי ומבצעת הקפאה מבוקרת תוך שליטה מלאה בפעילות המכשיר.

  שלב שני

  לאחר טיפול בהפחתת השומן נעשה טיפול של 10 דקות נוספות לעיצוב ומיצוק העור.

  לאחר הטיפול

  לאחר טיפול של כשעה נטו עם המכשיר ניתן לראות אדמומית ניכרת במקום הטיפול. בהמשך, האדמומיות חולפת בעוד שפעולת ההקפאה נמשכת ברמה התאית ונמצאת בעיצומה. בשבועות שלאחר ביצוע הטיפול אפשר להבחין בירידה מתמדת של כמות השומן באזור.

  סיכום:

   

  1. קריוליפוליזיס, המסת שומן בקור הוא הליך לא פולשני, אשר לא דורש החלמה או שימוש במשככי כאבים.
  2. הטיפול מומלץ לכל מי שמעוניינים לחטב ולמצק אזורי גוף קשים לעיצוב כאשר התוצאה הסופית נראית לאחר כחודשיים עד שלושה – ורמת שביעות הרצון מהטיפול מצוינת.
  3. הטכנולוגיה מבוססת על קירור סלקטיבי הנעזר בווקום, הווקום מושך את רקמת השומן והקור מקפיא את השומן וגורם להרס של תאים.
  4. תאי השומן באזור המטופל נהרסים בהדרגה ומופרשים מהגוף בתהליך חילוף החומרים הרגיל באמצעות מערכת הלימפה.
  5. ברוב המקרים ניתן לראות את תוצאותיה המשמעותיות של המסת השומן בהקפאה החל משלושה שבועות לאחר הטיפול ועד ל-8 שבועות לאחר הטיפול.
  6. תהליך סילוק תאי השומן מהגוף ממשיך לפעול גם במשך חצי שנה לאחר הטיפול, תופעה המעצימה את האפקט הטיפולי.