צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הזעת יתר

  הזעת יתר: פתרון פשוט, בלי להזיע
  הקיץ הישראלי הלוהט לא פשוט עבור אף אחד, ומחוץ לסביבת מאוורר או מזגן רובנו מוצאים את עצמנו דביקים ומזיעים, אך עבור מי שסובל מהזעת יתר מדובר בבעיה רצינית שאינה מושפעת ממזג האוויר או תנאי הסביבה. שלא כמו הזעה רגילה באזור בתי השחי, עליה ניתן להתגבר בעזרת שימוש בדאודורנט, במקרים המוגדרים כהזעה מוגברת לא יועילו פתרונות סטנדרטיים. מדובר בבעיה שיכולה לא רק להציק ברמה האסתטית אלא גם לגרום לסובלים ממנה להפרעה משמעותית בתפקוד היום-יומי, כמו חשש מסיטואציות חברתיות או ממקומות בלתי מאווררים. אנשים הסובלים מהזעת יתר מאוד רגישים לנושאי ביגוד (מה לקנות, מה ללבוש), ובנוסף סובלים מפחד קבוע מהופעת כתמי זיעה על הבגדים באזור בתי השחי ועקב כך נמנעים מלהוריד בגד מיותר ולהרגיש נוח. כל העיסוק התכוף בנושא גורם, בסופו של דבר, לחרדות ולפגיעה משמעותית באיכות החיים.

  חושבים על ניתוח? שקלו שנית
  ממה נגרמת הבעיה? לעתים הזעת יתר היא ביטוי של מחלות אחרות אך ברוב המקרים היא תוצאה ישירה של פעילות יתר של בלוטות הזיעה או מערכת העצבים הסימפתטית. ניתוח לטיפול בתופעה הוא שיטה ותיקה, ועם זאת כדאי לזכור שברוב המקרים ניתוח הגורם להפסקת הזעת היתר באזורים כמו בתי השחי וכפות ידיים גורם לאזורים חדשים להתחיל להזיע בצורה מוגברת - בדרך כלל אזורי פנים, גב או חזה. יש לזכור גם שאחרי ניתוח נגד הזעת יתר נותרות תמיד בעור צלקות לכל החיים. באופן כללי- ניתוח אינו הליך נעים וכל עוד ישנן אלטרנטיבות פשוטות יותר מומלץ מאוד להימנע ממנו.

  הזרקת חומרי מילוי - פתרון בטוח ויעיל
  שיטה יעילה שלא גורמת לנדידת אזורי הזעת היתר היא הזרקת של חומר מבוסס בוטוליניום באזור הבעייתי. במינונים הקטנים בהם אנו משתמשים זוהי תרופה בטוחה ביותר, הנמצאת בשימוש רחב ברפואה המודרנית. הטיפול הוא קצר ועם תחושת כאב מינימלית בלבד, ולמטופל מתאפשר לחזור לתפקוד יום-יומי מיד בתום ההזרקה. את השפעת הטיפול ניתן להרגיש כעבור יומיים-שלושה, במשך עד תשעה חודשים.
  לאחר ניסיון של ביצוע מאות הזרקות לטיפול בהזעת יתר, נוכל לומר בוודאות שקשה למצוא מטופל שיסכים לעבור ניתוח נגד הזעת יתר אחרי שחווה תחושת הקלה וביטחון שנתן לו הטיפול בבעיה באמצעות הזרקה. אל תתנו לבעיה של הזעת יתר לפגוע באיכות חייכם - קבעו איתנו פגישת ייעוץ חינם ותראו כמה פשוט להשאיר את הבעיה מאחוריכם, ולזכות מחדש בביטחון עצמי ובתפקוד משוחרר ומלא.