צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  לייזר בפנים – התחדשות העור על ידי לייזר 1550

  מה זה חידוש עור על ידי לייזר 1550?

  1550 פיקסל לייזר פותח לאחרונה למטרות חידוש עור בפרט ולטיפול במצבים שונים כמו:

  • צלקות וצלקות אקנה
  • היפר פיגמנטציה
  • הזדקנות העור
  • נזקי שמש
  • סימני מתיחה

  1550 לייזר עוזר לשיפור מרקם העור, לחזק טונוס, לסגור נקבוביות, להורדת או העלמת סימני מתיחה ופגמי עור.
  בניגוד לדגמים ישנים של הלייזרים לחידוש העור, דור חדש של לייזרים עם 1550 לייזר לפנים, בראשם הם נון אבלייטיב {לא מקלף}, פיקסל לייזרים שמביאים תוצאות מעולות עם זמן החלמה מינימלי.

  כיצד פועל הטיפול בלייזר?

  הלייזר משחרר אנרגיה בצורת פולסים קצרים ועוצמתיים לכיוון העור שגורמים לחימום מהיר של המים בשכבה העליונה של העור וכך מעוררים תהליך אידוי של המים בעור. עם כל שחרור גל לייזר, אזורים זעירים (פיקסלים) של שכבת עור עליונה עוברים פגיעה מבוקרת ומוגדרת, רקמת עור מסביב נשארת לא חשופה לאנרגיית לייזר ולא נפגעת. כתגובה לפגיעה על ידי לייזר 1550 גוף מניע תהליך טבעי מוגדר גנטי של ריפוי העור שמביא לבניה מואצת של קולגן ואלסטין חדשים והחלפת רקמת העור לרקמה חדשה, בריאה ,חלקה וחזקה.
  בגלל ש-לייזר 1550 ממוקד כל כך הוא מאופיין במיעוט תופעות לוואי בהשוואה ללייזרים ישנים שגורמים לקילוף שכבות עור, מה שעושה אותו מתאים לטיפול בעור פנים, צוואר, מחשוף ידיים וגוף עם מינימום גירוי.
  כל טיפול בסדרה לוקח בדרך כלל בין 10 ל -15 דקות, בהתאם לגודל השטח המטופל.

  כמה טיפולים כוללת סדרת טיפולים?

  בדרך כלל אנו ממליצים על סדרה של 3 עד 5 טיפולי לייזר לפנים, במרווחים של 4 שבועות ביניהם , אך זה עשוי להשתנות בהתאם למצב העור שלך.
  במהלך הייעוץ אנחנו דנים על מטרות הטיפול ובהתאם על כמות הטיפולים הנדרשת ,תהליכים , השלכות ותוצאות הטיפול.

  האם טיפול לייזר 1550 להעלמת צלקות אקנה כואב?

  טיפול בלייזר 1550 בדרך כלל נסבל היטב והכאב הוא מינימלי , מטופל מרגיש גלי חום ועקצוצים עדינים בזמן שהלייזר מכוון על העור.
  טיפול בצלקות עמוקות יותר עלול ליצור מעט אי נוחות ,אבל במרפאת ד"ר שפירו משתמשים בקרם אלחוש, מכשיר אלחוש שד"ר שפירו פיתח בעצמו שרואה הצלחה במרפאות מובילות בעולם ושאר דרכי אלחוש נוספים שגורמים למטופל להרגיש נינוח בזמן הטיפול.

  האם זה מתאים לכל סוגי העור?

  הטיפול מתאים לכל סוגי העור פרט לבעלי עור כהה.

  האם יש תופעות לוואי?

  טיפולי לייזר 1550 תפסו שטח רחב בטיפולי חידושי העור ונעשים בהצלחה רבה בכל העולם, קיימים דיווחים מעטים על תופעות לוואי וזמן החלמה קצר ביותר.
  אי נוחות במהלך הטיפול מינימלית, אם כי ייתכן שתהיה אדמומיות ונפיחות של העור לאחר הטיפול מצב שדומה לעור שרוף בשמש. זה יכול להימשך כמה שעות עד כמה ימים ומומלץ לעשות קירור של אזורי הטיפול בקרח במהלך היממה ראשונה. ניתן להשתמש באיפור מיד לאחר הטיפול כדי להסתיר את האדמומיות, המטופל לפעמים מבחין בקילוף קל שיימשך יום או יומיים לאחר התהליך, כל הסימנים נעלמים תוך כחמישה ימים.

  אחרי הטיפול

  מריחת מוצרי לחות חשובה ויעילה, חשוב לשמור על לחות העור שבעה ימים אחרי הטיפול . בזמן ייעוץ אנחנו נרחיב ונמליץ על תכשירי הלחות האפקטיביים ביותר לטיפול.

  לכמה זמן נשמרת התוצאה?

  כמה ימים אחרי הטיפול בלייזר לפנים, העור מקבל מראה צעיר, רענן, זוהר וחיוני והתוצאה הולכת ומשתפרת במשך מספר חודשים . השפעות ארוכות הטווח של הטיפול תלויות באופן טבעי בתהליך הזדקנות העור המשתנה מאדם לאדם . לשימור התוצאות אנחנו ממליצים על טיפולי תחזוקה.