חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
  לייזר בפנים – התחדשות העור על ידי לייזר 1550

  מה זה חידוש עור על ידי לייזר 1550?

  1550 פיקסל לייזר פותח לאחרונה למטרות חידוש עור בפרט ולטיפול במצבים שונים כמו:

  • צלקות וצלקות אקנה.
  • היפר פיגמנטציה.
  • הזדקנות העור.
  • נזקי שמש.
  • סימני מתיחה.

  1550 לייזר עוזר לשיפור מרקם העור, לחזק טונוס, לסגור נקבוביות, להורדת או העלמת סימני מתיחה ופגמי עור.

  בניגוד לדגמים ישנים של הלייזרים לחידוש העור, דור חדש של לייזרים עם 1550 לייזר לפנים, בראשם הם נון אבלייטיב {לא מקלף}, פיקסל לייזרים שמביאים תוצאות מעולות עם זמן החלמה מינימלי.

  כיצד פועל הטיפול בלייזר?

  הלייזר משחרר אנרגיה בצורת פולסים קצרים ועוצמתיים לכיוון העור שגורמים לחימום מהיר של המים בשכבה העליונה של העור וכך מעוררים תהליך אידוי של המים בעור. עם כל שחרור גל לייזר, אזורים זעירים (פיקסלים) של שכבת עור עליונה עוברים פגיעה מבוקרת ומוגדרת, רקמת עור מסביב נשארת לא חשופה לאנרגיית לייזר ולא נפגעת. כתגובה לפגיעה על ידי לייזר 1550, גוף מניע תהליך טבעי מוגדר גנטי של ריפוי העור שמביא לבניה מואצת של קולגן ואלסטין חדשים והחלפת רקמת העור לרקמה חדשה, בריאה ,חלקה וחזקה.

  בגלל ש-לייזר 1550 ממוקד כל כך הוא מאופיין במיעוט תופעות לוואי בהשוואה ללייזרים ישנים שגורמים לקילוף שכבות עור, מה שעושה אותו מתאים לטיפול בעור פנים, צוואר, מחשוף ידיים וגוף עם מינימום גירוי.
  כל טיפול בסדרה לוקח בדרך כלל בין 10 ל -15 דקות, בהתאם לגודל השטח המטופל.

  כמה טיפולים כוללת סדרת טיפולים?

  בדרך כלל, אנו ממליצים על סדרה של 3 עד 5 טיפולי לייזר לפנים, במרווחים של 4 שבועות ביניהם , אך זה עשוי להשתנות בהתאם למצב העור שלך.

  במהלך הייעוץ, אנחנו דנים על מטרות הטיפול ובהתאם על כמות הטיפולים הנדרשת ,תהליכים , השלכות ותוצאות הטיפול.

  האם טיפול לייזר 1550 להעלמת צלקות אקנה כואב?

  טיפול בלייזר 1550 בדרך כלל נסבל היטב והכאב הוא מינימלי , מטופל מרגיש גלי חום ועקצוצים עדינים בזמן שהלייזר מכוון על העור.

  טיפול בצלקות עמוקות יותר עלול ליצור מעט אי נוחות ,אבל במרפאת ד"ר שפירו משתמשים בקרם אלחוש, מכשיר אלחוש שד"ר שפירו פיתח בעצמו שרואה הצלחה במרפאות מובילות בעולם ושאר דרכי אלחוש נוספים שגורמים למטופל להרגיש נינוח בזמן הטיפול.

  האם זה מתאים לכל סוגי העור?

  הטיפול מתאים לכל סוגי העור פרט לבעלי עור כהה.

  האם יש תופעות לוואי?

  טיפולי לייזר 1550 תפסו שטח רחב בטיפולי חידושי העור ונעשים בהצלחה רבה בכל העולם, קיימים דיווחים מעטים על תופעות לוואי וזמן החלמה קצר ביותר.

  אי נוחות במהלך הטיפול מינימלית, אם כי ייתכן שתהיה אדמומיות ונפיחות של העור לאחר הטיפול מצב שדומה לעור שרוף בשמש. זה יכול להימשך כמה שעות עד כמה ימים ומומלץ לעשות קירור של אזורי הטיפול בקרח במהלך היממה ראשונה. ניתן להשתמש באיפור מיד לאחר הטיפול כדי להסתיר את האדמומיות, המטופל לפעמים מבחין בקילוף קל שיימשך יום או יומיים לאחר התהליך, כל הסימנים נעלמים תוך כחמישה ימים.

  אחרי הטיפול

  מריחת מוצרי לחות חשובה ויעילה, חשוב לשמור על לחות העור שבעה ימים אחרי הטיפול . בזמן ייעוץ אנחנו נרחיב ונמליץ על תכשירי הלחות האפקטיביים ביותר לטיפול.

  לכמה זמן נשמרת התוצאה?

  כמה ימים אחרי הטיפול בלייזר לפנים, העור מקבל מראה צעיר, רענן, זוהר וחיוני והתוצאה הולכת ומשתפרת במשך מספר חודשים. השפעות ארוכות הטווח של הטיפול תלויות באופן טבעי בתהליך הזדקנות העור המשתנה מאדם לאדם . לשימור התוצאות אנחנו ממליצים על טיפולי תחזוקה.

  שתף

  חולמים על שינוי? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם ד”ר אולג שפירו!

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם
   היופי הוא במראה הטבעי

   ד"ר שפירו הינו רופא עם מעל 20 שנות עבודה בתחום. במרפאה אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים הכי איכותיים הקיימים בשוק.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים הדוקטור עונה

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם פגישת ייעוץ כרוכה בתשלום?

   פגישת ייעוץ הינה ללא כל התחייבות ואינה כרוכה בתשלום.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   באילו חומרי מילוי אתם משתמשים?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים ביותר בתחום הרפואה האסתטית ובהם: סטילאז' , רבנאס, אלנסה, לומינרה, ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס ועוד.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ד"ר שפירו מבצע הרמת פנים באמצעות חוטים?

    ד"ר שפירו נמנה בין חלוצי הרפואה בתחום הרמת הפנים באמצעות חוטים.

   עם השנים, קיימת נפילה של הרקמות הרכות בפנים , ולצורך זה ד"ר שפירו מטפל בעור הפנים באמצעות חוטים קוריאניים של אנקור שנחשבים למאד איכותיים וחזקים – להרמת הגבות או הפנים ובעצם כל אזור אחר נפול בגוף. החוטים למעשה מותחים את הרקמות הרכות והעור ובעזרת החומר שממנו החוטים מורכבים, (פולי קפרו לקטון) מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין סביב החוט שבונה רקמה חדשה לעור).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   מתי ניתן לראות את התוצאות אחרי הזרקה של חומצה היאלורונית?

   חומצה היאלורונית נועדה לטפל באזורי הפנים בהם איבדנו נפחים עם השנים. החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי שקיים בגוף ועם הגיל והזמן אנחנו מאבדים ומייצרים פחות קולגן ואלסטין וזה מה שמשפיע על הדלדלות העור וההתרוקנות בנפחי הפנים אותם ממלאים בעזרת החומצה ההיאלורונית. מילוי הקמטים, ופיזור אחיד וחלק של החומצה נראה לרוב כעבור שבועיים מיום ההזרקה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   איך מתבצעת פרוצדורת מילוי שקעי עיניים?

   אזור שקעי העיניים הינו אזור עדין ורגיש מאד , ולצורך טיפול באזור זה נדרשת מיומנות גבוהה . ד"ר שפירו מטפל באזור זה באמצעות קנולה (צינורית דקה שאינה חודרת כלי דם ולמניעת הופעת שטפי דם באזור ההזרקה).

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם הטיפול כרוך בכאב?

   טיפולי הזרקות אינן כרוכות בכאב אך במקרים מסויימים יכולה לעורר תחושת אי נוחות קלה וזאת מכמה סיבות: ראשית במרבית החומרים שבהם משתמש ד"ר שפירו קיים חומר אלחוש , שנית ד"ר שפירו מבצע את ההזרקות באמצעות מחט דקה ועדינה מאד, ושלישית , בלעדי לקליניקה של ד"ר שפירו! מתוך רצון להציע למטופלות הקליניקה חוויה טיפולית נעימה ונטולת כאבים, פיתח ד"ר שפירו טכנולוגיה ייחודית בשם המותג COOLSENSE המאפשרת הקפאה נקודתית במקום ההזרקה, פעולה המאלחשת באופן טבעי את המקום ומציעה טיפול יופי שטרם חווית!

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   האם ניתן לבצע את הטיפול במעמד הייעוץ?

   בוודאי , למעמד הייעוץ ניתן זמן מספיק ארוך המאפשר למטופל לבצע הזרקות כבר במעמד זה.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   לכמה זמן מחזיקים חומרי המילוי ?

   ד"ר שפירו משתמש בחומרים המובילים והאיכותיים בעולם , ישנם חומרים שמחזיקים כ-שנה וישנם חומרים שמחזיקים אפילו שנתיים ויותר.

   Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

   ניתן לשלם בתשלומים?

   קיימת פריסת תשלומים רחבה ונוחה ללא ריבית.