צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הצרת היקפים

  הצרת היקפים בהקפאה

  הצרת היקפים בהקפאה או כפי שהיא גם מכונה 'המסת שומן בקור' (CoolSculpiting) היא אחד הטיפולים הכי טרנדים שהרפואה האסתטית יודעת להציע. באמצעותה ניתן להצר היקפים באזורים קשים כמו מותניים, עכוז, ירכיים, בטן וזרועות תחתונות ולעצב אותם באופן נקודתי. הרציונל המדעי של השיטה מתבסס על העובדה שתאי שומן רגישים יותר לקור מרקמת העור שעוטפת אותם, מכאן עלה הרעיון לבצע תהליך קירור נקודתי ומבודד שמכוון רק לאזורים בהם התפתחה רקמה שומנית. אחרי טיפול הקפאת תאי שומן התאים "נשברים" ומפונים באמצעות מערכת הדם. כשחוזרים על הטיפול לאורך זמן השיטה יעילה בחיטוב איברים בהם הצטברה שכבת שומן שקשה מאוד להיפטר ממנה באמצעים אחרים.

  הצרת היקפים בהקפאה אינה תחליף לדיאטה

  ד"ר אולג שפירו, מהמומחים המובילים לרפואה אסתטית בישראל, מדגיש שהצרת היקפים בהקפאה אינה תחליף לדיאטה ואינה מיועדת לאנשים בעלי עודף משקל, אלא דווקא לאנשים בעלי משקל תקין שסובלים מבעיה נקודתית של הצטברות רקמת שומן. למשל, נשים אחרי לידה שירדו במשקל אך נותרו להם רקמות שומן שמקשות על החיטוב באזור הבטן. תופעה דומה חווים אנשים אחרי דיאטה חריפה ומוצלחת, הקילוגרמים העודפים הושלו, אבל הצטברות של רקמת שומן באזורים מסוימים עלולה להקשות על החיטוב הסופי. בתסריט זה הקפאת שומן נותנת את הטאצ' הסופי לדיאטה.

  איך זה עובד תכלס?

  ד"ר שפירו, שמבצע במרפאה שלו גם טיפולי הצרת היקפים בהקפאה הסביר לנו על הפרוצדורה. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר מתקדם שמעביר קור באופן סלקטיבי לרקמת השומן. טיפול ממוצע אורך כשעה במהלכה יעבור המטפל עם המכשיר על איבר המטרה וידחוס ויצמצם את רקמת השומן. עשר הדקות האחרונות מיועדות למיצוק וחיטוב איבר המטרה. במהלך הטיפול המטופל נמצא במנוחה ולא סובל מכאבים מיוחדים ויכול להעביר את זמן הטיפול בקריאה. בדרך כלל יידרש סט של כמה טיפולים על בסיס שבועי. החל מהשבוע השלישי התוצאות מתחילות להיראות לעין וברוב המקרים הטיפול מושלם בהצלחה אחרי שמונה שבועות. הכול בהתאם לאיבר המטופל, ברקמת השומן ובגורמים סובייקטיביים אחרים של כל מטופל ומטופל.

  המעניין בהצרת היקפים בהקפאה הוא שהטיפול למעשה מעודד תהליך טבעי בגוף, שלא נפסק גם כשסדרת הטיפולים מסתיימת. הגוף ימשיך לסלק בעצמו את התאים השומניים בקצב מואץ מהרגיל גם חצי שנה אחרי ביצוע הטיפול האחרון.

  כל טיפולי הרפואה האסתטית תחת קורת גג אחת

  אחד הדברים שמייחדים את הקליניקה של ד"ר שפירו הוא המגוון העצום של הטיפולים שהוא מציע. בשונה מרופאים רבים שמתמחים בפרוצדורה ספציפית אחת, ד"ר שפירו משתמש בכמה דיסציפלינות של רפואה אסתטית, כך שהוא יכול להציע יותר ממתווה טיפולי אחד לכל בעיה בהתאם למצב הייחודי או ההעדפה של הפציינט. כך, למשל, לצד הצרת היקפים בהקפאה מבצע ד"ר שפירו גם הצרת היקפים בגלי רדיו.

  בנוסף מתמחה ד"ר שפירו בטיפולי הזרקה (מילוי ובוטוקס), טיפולי לייזר להסרת כתמים והחלקת קמטוטים, מתיחות עור באמצעות חוטים, טיפולי מזותרופיה ועוד.

  למידע נוסף: 03-5445223

   

  הצרת היקפים בקור 

  המסת שומן בקור ניתן גם לכינוי כ- הצרת היקפים אשר נמנה כחלק מטיפולי הרפואה האסתטית. קיימות מספר טכניקות להצרת היקפים בהתבסס על המסה המבוססת על קור , אינפרא אדום, על קרני לייזר או על גלי רדיו. גם באולטרסאונד ניתן לבצע הצרת היקפים. הטכניקות השונות מתאימות למטופלים שהם בריאים, ולאלו שאינם סובלים מעודפים גבוהים של שומן ומשקל.  הצרת היקפים בקליניקה של ד"ר שפירו אולג מבוססת על מכשיר עם 4 זרועות לטיפול במצבורי שומן עקשן, מתאים לאנשים שסובלים מהצטברות שומן סרבן באזורים ממוקדים בגוף. ניתן לטפל ב-2 אזורים בו זמנית, המכשיר מייצר וואקום באזור הטיפול והאלקטרודות שמחוברות לאזור הטיפול פועלות בטמפרטורה של מינוס 12 מעלות, הקור בעצם פוגע בתאי השומן שהופכים לנוזל ונפלטים מהגוף.

  באמצעות טכנולוגיה זו מביאים לתוצאה מיטבית. לקבלת יעוץ לטיפול המתאים פנו אל ד"ר אולג שפירו מומחה בתחום הרפואה האסתטית ונחשב לאחד הרופאים המובילים בתחום .

  טיפולי הצרת היקפים

  הריון ולידה מביאים רבים מן הנשים לעלייה במשקל והיקפי הגוף. טיפולי הצרת היקפים באזור הישבן והירכיים, משפרים את פיזור השומן בגוף ומסייעים בחיטוב הגוף אחרי הלידה. ניתן להצר היקפים באזורים שונים בגוף: בבטן, בזרועות, במותניים, בישבן, בצוואר, ובירכיים.  גם בצד הגב ובאזור הלסת ניתן לבצע הצרת היקפים. באזור הצוואר הטיפול הנפוץ אף הוא הינו פייסטייט המשלב גם הידוק ומיצוק לאזור קו הלסת. מיצוק באזור הצוואר משפר את הידלדלות ורפיון העור שמתרחשים עם השנים. גם שיפור מרקם העור והאלסטיות יבואו לידי ביטוי בעקבות טיפולי הצרת ההיקפים. טיפולי הצרת היקפים הם יעילים מאוד ובטוחים. רקמות שונות מוסרות, ולא נגרם כל נזק שהוא לרקמות אחרות באזורי הטיפול.

  הצרת היקפים - הצלחת הטיפול 

  בהצרת היקפים אין תופעות לוואי מיוחדות והחזרה לשגרה הינה מיידית. לא דרוש זמן החלמה, והתוצאה תיראה לעין כעבור 6 שבועות מיום הטיפול. לצד הטיפול יש לתמוך בהשגת תוצאות מלאות על ידי שתייה רבה של מים, שמירה על משקל גוף מאוזן ויציב, כמו גם פעילות ספורטיבית באופן קבוע. פנו עוד היום "ר אולג שפירו לתאום ייעוץ רופא מומחה בתחום .