צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  הדגשת קו הלסת

  הדגשת קו הלסת

  אחד הדברים שמאפיינים מראה פנים צעיר הוא קו לסת ישר ומשורטט. כשאנחנו מתבגרים מתרחשים בפנים שלנו כמה תהליכי בלייה שפוגעים במראה החד של קו הלסת. שרירי הלסת נחלשים ואינם מחזיקים את העור באופן מתוח והעור עצמו מאבד מהאלסטית הטבעית שלו. התוצאה – קו לסת פחות מובהק וישר. הבשורות הטובות הן שלרפואה האסתטית יש מענה לבעיה. קוראים לזה הדגשת קו הלסת ומדובר בגישה טיפולית שבאמצעות הזרקות מילוי של חומרים טבעיים משחזרת את המראה הצעיר של קו הלסת.

  מתווה אישי לכל מטופל

  הדגשת קו הלסת היא טיפול שדורש מיומנות רבה מאוד מהרופא שמבצע את הפרוצדורה. בגלל שהטיפול נועד בעצם לייצב את קווי המתאר של החלק התחתון של הפנים, יש אלמנט כמעט פיסולי אמנותי בפעולה של הרופא. לכן במקרה של טיפולי הדגשת קו הלסת אנחנו ממליצים לבחור רק במומחה בעל ניסיון של שנים ומוניטין מעולים. בישראל הבחירה המתבקשת היא ד"ר אולג שפירו.

  ד"ר שפירו הוא מהמומחים המנוסים בישראל בביצוע הדגשת קו לסת. לפני הטיפול תיערך פגישת אבחון מקיפה במהלכה יציג ד"ר שפירו למטופל או המטופלת את החלופות השונות ויחד יבנו מתווה טיפולי. במהלך הטיפול יבצע ד"ר שפירו הזרקות למילוי קמטים בנקודות אסטרטגיות. חומרי המילוי בהם משתמש ד"ר שפירו הם חומרים איכותיים שגם מעודדים התחדשות טבעית של העור. כשמתבוננים בתמונות הלפני-אחרי במרפאה מבינים שהזרקת חומצה היאלורונית לפנים מחוללת פלאים.

  חומרים טבעיים בלבד

  על סוגיית החומרים שווה להתעכב, כי קיימת גם גישה פחות רפואית לטיפולים אסתטיים, שדווקא דוחפת לשימוש בחומרים סינתטיים שהמוכר מבינם הוא הסיליקון. לחומרים סינתטיים כמו סיליקון יש יתרון אחד ביחס לחומרים הטבעיים דוגמת חומצה היאלורונית או קולגן – ההשפעה שלהם קבועה ולא פגה. אבל מנקודת המבט הרפואית של ד"ר שפירו היתרון הזה דווקא טומן בחובו חיסרון. מה שהופך את החומרים הטבעיים ל'זמניים' זו העובדה שהם מתמוססים בגוף באופן טבעי. הגוף לא מזהה אותם כגוף זר ולכן לא מפתח נגדם תגובה אלרגית – מה שקורה לפעמים עם חומרים כמו סיליקון. הזמניות הזו גם מאפשרת תמיד לשפר ולתקן. במקרה של סיליקון זה יותר מסובך. אבל הסכנה הגדולה היא שמילוי סיליקון עלול 'לנדוד' ואז מופיעים עיוותים. מבחינת ד"ר שפירו המסקנה ברורה: מילוי עושים עם חומרים טבעיים בלבד.

   כל הטיפולים תחת קורת גג אחת

  אחד הדברים שמייחדים את המרפאה לרפואה אסתטית של ד"ר שפירו ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב, הוא המגוון הרחב של הטיפולים שמתבצע בה. בשונה מרופאים רבים ד"ר שפירו מומחה בכמה דיסציפלינות, כך שלצד טיפולי מילוי כמו הדגשת ועיצוב קו הלסת או הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים, הוא מבצע גם טיפולים נגד הזעת יתר והעלמת קמטים בבוטוקס, הרמות פנים עם חוט, הצרת היקפים בהקפאה, פילינג לייזר לבעיות פיגמנטציה ומזותרפיה. למידע נוסף 03-5445223