צור קשר ונחזור אליך מיידית:
מילוי שפתיים

שפתיים בשרניות ומלאות נתפסות בתרבות שלנו, וכמעט בכל תרבות אחרת, כמייצגות יופי נשי, חושניות ופיתוי. כבר לפני 5,000 שנה, בעת העתיקה בבבל, נהגו נשים לקשט ולצבוע את שפתותיהן במשחה שכללה פיגמנטים מן הטבע ואף אבני חן צבעוניות מרוסקות, כדי להדגישן.

גם בימינו, שיטוט קצר בפייסבוק יוכיח שפוזת הצילום הפופולרית ביותר אצל נשים בכל העולם היא זו שכוללת שרבוב שפתיים למצלמה. במודע או שלא במודע, נערה או אישה שבוחרת להצטלם כך ולגרום לשפתיה להיראות מודגשות ועבות יותר, לא עושה את זה סתם: השפתיים הן איבר הנחשב נשי ומושך מאוד וצורתן משפיעה רבות על רמת האטרקטיביות שלנו בעיני אחרים. לכן, אין זה פלא שעיבוי שפתיים הוא טרנד אופנתי יציב ומתמשך. נשים בכל רחבי העולם מעניקות לעצמן טיפול למילוי ועיבוי השפתיים לשיפור המראה החיצוני, קבלת מראה שפתיים מושלם ובעיקר להגדלת הביטחון העצמי.

למי מיועד מילוי השפתיים?

עיבוי שפתיים מתאים לכל מי שרוצה שפתיים בשרניות, מעוצבות או פשוט יפות יותר. עם זאת, במרבית המקרים מי שפונות למרפאה של ד"ר שפירו לטיפול מילוי שפתיים אינן נשים שמעוניינות בשפתיים כמו של אנג'לינה ג'ולי, אלא פשוט נשים שרוצות לשמור על המראה הטבעי שלהן שעלול להיפגם ככל שאנו מתבגרים. אובדן הקולגן, הופעת קמטים ואפילו נסיגת חניכיים יכולים לגרום לשינוי או הצרה במראה השפתיים.

לפני ואחרי - טיפול עיבוי שפתיים:

volume_lips_avant copy     volume_lips_apres copy

לנשים מתבגרות יש סיבות נוספות לבצע הליך של עיבוי שפתיים, בעיות כמו נסיגת חניכיים, ירידה בריכוז הקולגן ואיכותו באזור הפנים וכמובן הופעת קמטים או קמטוטים סביב הפה המשנים משמעותית את המבנה הטבעי של השפתיים ומביאים להתכווצותן.
בעיות אלה אינן ייחודיות רק לנשים. גברים רבים סובלים מאותה בעיה וכיום, עם המודעות ההולכת וגוברת לאסתטיקה החיצונית וחשיבותה הרבה הן בהיבטים של קריירה והן בהיבטים של יחסים בין אישיים – אנו פוגשים במרפאתנו גם גברים המבקשים לשפר את מראה השפתיים שלהם.
באמצעות הזרקות של חומרי מילוי ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ולהשיב לשפתיים את המראה המלא והחושני.

איך מתבצע תהליך מילוי השפתיים?

תהליך עיבוי השפתיים מתבצע על ידי הזרקת חומר מילוי במספר אזורים בשפתיים. בשלב הבא מתבצע עיסויי כדי שהחומר המוזרק לשפתיים יתפזר בצורה אחידה ובסיום התהליך נקבל שפתיים מעוצבות באופן מושלם.
תחילה יאלחש ד"ר שפירו את אזור הטיפול ואז יזריק בעדינות באמצעות מחט דקה במיוחד את חומר המילוי (למשל, חומצה היאלורונית) בנקודה בה הוא רוצה לחולל את אפקט העיבוי. לאחר ההזרקה יעסה ד"ר שפירו את האזור כדי לוודא פיזור נכון של החומר ללא בליטות, ובזה זה מסתכם. כעבור עשר דקות ובלי שום צורך בהתאוששות, יש לך חיוך חדש.

ייחודה של שיטת עיבוי השפתיים נעוץ בפשטותה ובתוצאותיה המעולות: הזרקת חומר מילוי דרך מחט דקה. ההתאוששות היא מיידית, אחוז סיבוכים נמוך ואפקט של הטבה מיידית במראה השפתיים.
ניתן לבצע אלחוש לפני  מילוי שפתיים על ידי הרדמה מקומית או על ידי משחה. משך זמן טיפול עיבוי שפתיים כולל זמן ההרדמה והזרקת חומרי המילוי הוא מספר דקות בודדות. ההתאוששות מהטיפול קלה וכבר באותו יום תחזרו לשגרת חיים רגילה. את תוצאות טיפול הגדלת השפתיים תראו כבר לאחר מספר ימים.

איזה סוגים של חומרי מילוי קיימים?

ד"ר אולג שפירו מבצע במרפאה שלו בתל אביב מאות טיפולים של הזרקות בשפתיים בכל שנה, הוא מסביר שקיימים בשוק עשרות סוגים של חומרי מילוי, שמתחלקים לשתי קבוצות-על: חומרים טבעיים וחומרים סינתטיים. עמדתו המקצועית של ד"ר שפירו גורסת שצריך להעדיף את החומרים הטבעיים דוגמת חומצה היאלרונית או קולגן ושכדאי להימנע מהזרקת סיליקון בשפתיים.

חומרי מילוי סינתטיים כמו סיליקון אינם מתפרקים ועלולים 'לנדוד' עם השנים. מאידך, מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית הוא תהליך שעושה שימוש בחומר טבעי וידידותי לגוף שגם מעורר תהליכי חידוש פנימיים.

תוצאות טיפולי הזרקות ועיבוי שפתיים:

הזרקות בשפתיים לפני ואחרי

עיבוי שפתיים למראה טבעי:
לפני     אחרי

יש סיכונים במילוי שפתיים?

עיבוי שפתיים הינו טיפול פשוט וללא סיכונים רבים. עם זאת, כמו בכל הליך, לעיתים נדירות נוצרות תופעות לוואי העוברות במהירות יחסית, כמו נפיחות הנובעת מטראומה של המחט (עוברת בטווח של כמה שעות עד ימים).
כמו כן, עקב מבנה יעודי של רקמת השפה לא תמיד מתפזר חומר המילוי בשפתיים בצורה רצויה ונוצרות בליטות קטנות המופיעות במקום ההזרקה.

כדי להימנע מבעיות מסוג זה בטיפול עיבוי שפתיים, אנו מבצעים את הטיפול באמצעות חומרי מילוי איכותיים ביותר, על בסיס טבעי, הנספגים בגוף ובעלי פרופיל בטיחותי גבוה. ניתן לבצע מילוי שפתיים גם באמצעות חומרים על בסיס קולגן, שהוא חומר המצוי בגוף האדם. חומרי המילוי הללו הם טבעיים, אינם גורמים לתופעות לוואי ובטוחים להזרקה בשפתיים.

הזרקות מילוי – לא רק בשפתיים

כדאי לציין ששיטת ההזרקות של חומרי מילוי מתקדמים משמשת לא רק להזרקות בשפתיים אלא גם למילוי קמטים ובטיפולים ייעודיים כמו מילוי לחיים או מילוי רקות.

ד"ר שפירו מבצע מגוון גדול של טיפולי מילוי בהזרקה, כמו גם טיפולים נוספים של רפואה אסתטית. בשונה מרופאים רבים ד"ר שפירו התמחה בכמה דיסציפלינות טיפוליות שמאפשרות להרכיב מתווי טיפול משולבים לכל מטופל ולהציע פתרונות הוליסטיים.

בין היתר מבצע ד"ר שפירו טיפולים מורכבים של פילינג בלייזר להסרת כתמים ונימי דם בולטים, הצרת היקפים בהקפאה והצרת היקפים באמצעות גלי קול, מתיחות פנים וגוף, טיפולי בוטוקס בקמטי הבעה והזרקות בוטוקס למניעה של הזעת יתר ועוד.

מתעניינים במילוי השפתיים? זקוקים למידע נוסף? במרפאת ד"ר שפירו נשמח לקבוע פגישת ייעוץ מקצועי ללא תשלום, לענות על כל שאלה ולסייע לכם בהשגת מראה השפתיים המושלם שתמיד חלמתם עליו.