צור קשר ונחזור אליך מיידית:
מילוי שפתיים

שפתיים בשרניות ומלאות נתפסות בתרבות שלנו, וכמעט בכל תרבות אחרת, כמייצגות יופי נשי, חושניות ופיתוי. כבר לפני 5,000 שנה, בעת העתיקה בבבל, נהגו נשים לקשט ולצבוע את שפתותיהן במשחה שכללה פיגמנטים מן הטבע ואף אבני חן צבעוניות מרוסקות, כדי להדגישן.

גם בימינו - שיטוט קצר בפייסבוק יוכיח שפוזת הצילום הפופולרית ביותר אצל נשים בכל העולם היא זו שכוללת שרבוב שפתיים למצלמה. במודע או שלא במודע, נערה או אישה שבוחרת להצטלם כך ולגרום לשפתיה להיראות מודגשות ועבות יותר, לא עושה את זה סתם: השפתיים הן איבר הנחשב נשי ומושך מאוד וצורתן משפיעה רבות על רמת האטרקטיביות שלנו בעיני אחרים. לכן, אין זה פלא שעיבוי שפתיים הוא טרנד אופנתי יציב ומתמשך. נשים ברחבי כל העולם מעניקות לעצמן טיפול למילוי ועיבוי שפתיים לשיפור המראה החיצוני, קבלת מראה שפתיים מושלם ובעיקר להגדלת הביטחון העצמי.

למי מיועד מילוי השפתיים?

עיבוי שפתיים (או בשמו הנפוץ יותר "מילוי שפתיים"), מתאים לא רק לכל מי שרוצה שפתיים בשרניות, מעוצבות או פשוט יפות יותר. לנשים מתבגרות יש סיבות נוספות לבצע הליך של עיבוי שפתיים, בעיות כמו נסיגת חניכיים, ירידה בריכוז הקולגן ואיכותו באזור הפנים וכמובן הופעת קמטים או קמטוטים סביב הפה המשנים משמעותית את המבנה הטבעי של השפתיים ומביאים להתכווצותן.
בעיות אלה אינן ייחודיות רק לנשים. גברים רבים סובלים מאותה בעיה וכיום, עם המודעות ההולכת וגוברת לאסתטיקה החיצונית וחשיבותה הרבה הן בהיבטים של קריירה והן בהיבטים של יחסים בין אישיים – אנו פוגשים במרפאתנו גם גברים המבקשים לשפר את מראה השפתיים שלהם.

איך מתבצע תהליך מילוי השפתיים?

תהליך עיבוי השפתיים מתבצע על ידי הזרקת חומר מילוי במספר אזורים בשפתיים. בשלב הבא מתבצע עיסויי כדי שהחומר המוזרק לשפתיים יתפזר בצורה אחידה ובסיום התהליך נקבל שפתיים מעוצבות באופן מושלם.

ייחודה של שיטת עיבוי השפתיים נעוץ בפשטותה ובתוצאותיה המעולות: הזרקת חומר מילוי דרך מחט דקה. ההתאוששות היא מיידית, אחוז סיבוכים נמוך ואפקט של הטבה מיידית במראה השפתיים.
ניתן לבצע אלחוש לפני  מילוי שפתיים על ידי  הרדמה מקומית או על ידי משחה. משך זמן טיפול עיבוי שפתיים כולל זמן ההרדמה והזרקת חומרי המילוי הוא מספר דקות בודדות. ההתאוששות מהטיפול קלה וכבר באותו יום תחזרו לשגרת חיים רגילה. את תוצאות טיפול הגדלת השפתיים תראו כבר לאחר מספר ימים.

[embed]https://youtu.be/bN8YXpV2a4o[/embed]

יש סיכונים במילוי שפתיים?

עיבוי שפתיים הינו טיפול פשוט וללא סיכונים רבים. עם זאת, כמו בכל הליך, לעיתים נדירות נוצרות תופעות לוואי העוברות במהירות יחסית, כמו נפיחות הנובעת מטראומה של המחט (עוברת בטווח של כמה שעות עד ימים).
כמו כן, עקב מבנה יעודי של רקמת השפה לא תמיד מתפזר חומר המילוי בשפתיים בצורה רצויה ונוצרות בליטות קטנות המופיעות במקום ההזרקה.

כדי להימנע מבעיות מסוג זה בטיפול עיבוי שפתיים, אנו מבצעים את הטיפול באמצעות חומרי מילוי איכותיים ביותר, על בסיס טבעי, הנספגים בגוף ובעלי פרופיל בטיחותי גבוה. ניתן לבצע מילוי שפתיים גם באמצעות חומרים על בסיס קולגן, שהוא חומר המצוי בגוף האדם. חומרי המילוי הללו הם טבעיים, אינם גורמים לתופעות לוואי ובטוחים להזרקה בשפתיים.

 

מתעניינים במילוי השפתיים? זקוקים למידע נוסף? במרפאת ד"ר שפירו נשמח לקבוע פגישת ייעוץ מקצועי ללא תשלום, לענות על כל שאלה ולסייע לכם בהשגת מראה השפתיים המושלם שתמיד חלמתם עליו.