צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי רקות

  שחזור נפח באזור הרקות

  אזור הרקות הוא אזור לא פחות משמעותי מאזור המצח ואף הוא מושפע מאורח החיים והגיל. עם זאת כשחושבים על טיפולים אסתטיים להחזרת מראה צעיר לעור הפנים, טיפול באזור הרקות הוא לאו דווקא הראשון שקופץ לראש, וזאת למרות שמדובר בסימן גיל בולט הרבה יותר משנדמה, ושיכול להשפיע רבות על ההופעה החיצונית.

  דלדול אזור הרקות - איך ולמה זה קורה?

  אזור הרקות מתאפיין בעור דק ודלדול באזור הרקות מתרחש כחלק מהשינויים בחלק הפנים העליון המופיעים עם ההתבגרות, ביניהם קמטי הבעה במצח ו"קמט כעס" בין הגבות, ירידה או צניחה של הגבות, ריסים שהופכים דקים וקצרים יותר, קמטוטים סביב העיניים ושקיעה האזור שמתחת לעיניים ושל שק הדמעות- מה שגורם לתופעה שאנו מכנים "צלליות כהות מתחת לעיניים", מראה חסר רעננות ועייף תמידית, ללא קשר למצבנו האמיתי.

  איבוד נפח באזור הרקות כשלעצמו גורם לא רק למראה מבוגר כללי אלא להופעה "עייפה" ואפילו חולנית למראה: העור שמעל הרקות הופך עם הזמן דק ושקוף יותר, וורידים מתחילים לבלוט, שקעים מופיעים בעור וכתוצאה מכך הקצה החיצוני של הגבה מתקפל אל תוך השקע והגבה מאבדת מאורכה ונופלת מטה. מכל זה מתקבל, כמובן, מראה נפול, מבוגר וחסר פרופורציות. אצל בעלי עור דק או מבוגרים העסוקים בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית (רצי מרתון, למשל) איבוד הנפח בולט אפילו יותר. כדאי אפוא לתת לאזור זה את תשומת הלב הראויה ולא להזניח את הטיפול בו במסגרת טיפולי הצערת פנים.
  (כדאי לצרף תמונה / איור להמחשת העור הנפול)

  איך מטפלים?

  החדשות הטובות הן שניתן לטפל באזור רקות מדולדל בצורה פשוטה יחסית, ללא כאבים או תופעות לוואי ותוך השגת תוצאות הנראות לעין באופן מיידי. שיפור דרמטי במראה מתקבל על ידי הזרקת חומרי מילוי על בסיס טבעי, והשינוי ניכר לא רק ברקות מלאות וחלקות יותר, אלא גם בהרמת קצה הגבה, הודות לתמיכה טובה יותר בעור שמסביב. התוצאה המשמעותית ביותר היא מראה פתוח ומואר יותר של הפנים, מבט ערני והבעה כללית צעירה יותר. התוצאה נשמרת לאורך כשנה ולרוב כמות מזרק של חומרי מילוי מספיקה לקבלת תוצאות מעולות.

  אנחנו מאמינים שאסתטיקה ומראה צעיר ובריא נמצאים גם בפרטים הקטנים, לכן מקפידים לתת מענה גם בנושא זה, שלרב אין התייחסות אליו. זכרו שלכאורה מדובר באזור זניח, אך השינוי שהוא מחולל במראה הפנים הוא לא פחות מדרמטי. וכמובן, כתמיד, נשמח לקבוע פגישת ייעוץ חינם ולענות על כל שאלה.

  11