צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי קמטים

  אם היתה לנו האפשרות, סביר להניח שרובנו היינו בוחרים להישאר צעירים לנצח... אולם השנים עושות את שלהן וככל שאנו מתבגרים, מתחילים להופיע על עורנו קמטים. לא, אי אפשר להתחמק מהם. הופעת הקמטים מתרחשת אצל כולנו, אך במידות שונות. קמטים או קמטוטים יכולים להופיע באזור הפה, העיניים, המצח או בצורת קמטי הבעה.

  מה גורם להיווצרות קמטים בפנים?

  לגיל, לאורח החיים ולגנטיקה יש השפעה מכרעת על הופעת הקמטים:

  • גיל - ככל שאנו מתבגרים, נעלם חלק מהשומן התת עורי, הממצק את העור. העור מאבד מגמישותו והופך דק יותר, מה שיוצר מצע נוח מאוד להופעת הקמטים.
  • גנטיקה - אין ספק שלגנטיקה תפקיד מכריע בהופעת הקמטים על עורנו.
  • אורח חיים - חשיפה לשמש, מתחים שאנו חווים בחיינו, עישון, זיהום אוויר ותזונה לקויה, כל אלה משפיעים מאוד על גמישות העור והזדקנותו.

  למה לעשות מילוי קמטים?

  כאשר הקמטים והקמטוטים מופיעים באזור הפנים, הצוואר או המחשוף, יכולה להיות להם השפעה רבה על הדימוי העצמי של כל אחד מאתנו, עד כדי פגיעה בביטחון העצמי. לא לכולם קל להביט במראה, לזהות קמטים חדשים או כאלה שמעמיקים במהירות, ולהבין שאנחנו לא צעירים ומושכים כפי שהיינו בעבר. נשים וגברים רבים בגילאי 40 ומעלה מרגישים צעירים ואנרגטיים, אולם חשים כי מראה הפנים שלהם אינו תואם את תחושתם הפנימית.

  אך אל תאמרו נואש ואל תמהרו לשקוע בדיכאון! הופעת קמטים או קמטוטים אינה בבחינת גזירה, שאין דרך להתמודד עמה. היום ניתן למלא כל קמט בפנים, לשחזר תווי פנים צעירים, להחזיר נפח לשפתיים, להדגיש את הסנטר ולהבליט את עצמות הלחיים.

  טיפול למילוי קמטים בפנים

  המדע שוקד, במיוחד בשנים האחרונות, על פיתוחם של חומרי מילוי מתקדמים, שהם חזית הטכנולוגיה בתחום הכימיה ומופיעים בצורת מגוון רחב של פתרונות למילוי קמטים או קמטוטים.
  בעשור האחרון הגיעו לישראל מגוון רב של חומרי מילוי לקמטים, אשר מוחדרים לעור באמצעות הזרקה פשוטה ולא כואבת! ישנם חומרי מילוי קמטים זמניים על בסיס חומצה טבעית הנמצאת בגופנו או על בסיס סידן. חומרים אלה מהווים פתרון מושלם ובטוח למילוי קמטים וקמטוטים למשך תקופת זמן של עד שנה וחצי. חומרי המילוי מחזירים לעור חלק מהנפח, שאבד עם השנים, ומעניקים לו מראה מעוצב יותר.
  אצלנו במרפאת ד"ר שפירו איננו ממליצים להשתמש בחומרים למילוי קמטים קבועים, כגון סיליקון, משום שאין יכולת לתקן את נזקי ההזרקה, וכן קיימת סכנה שהחומרים "ינדדו" וייווצרו עיוותים מסביב לאזור ההזרקה.

  באיזה גיל ניתן להתחיל בטיפול למילוי קמטים?

  אין הגבלת גיל לביצוע טיפול למילוי קמטים, אך בהחלט ניתן לראות, כי רוב הפונים לטיפולים אלה הם גברים ונשים שחצו את גיל 30, הגיל בו כבר מופיעים קמטוטים, אולם העור עוד לא נפול.

  איך מתנהל הטיפול עצמו?

  בפגישת ייעוץ יבחן ד"ר שפירו את מצב הקמטים על עורך ויציע לך את סוג הטיפול המתאים לך. לאחר בחירת החומר המתאים לטיפול, יינתן הסבר על מהלך הטיפול, אודות התוצאות הצפויות, וכמובן, אודות הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריות. מומלץ לבוא לפגישת הייעוץ עם כל השאלות על מילוי פנים שעולות על דעתך, כדי להגיע לטיפול עצמו בביטחון מלא.

  טיפול למילוי קמטים אורך 10-20 דקות, בהתאם לאזור המטופל. ההזרקה מתבצעת ישירות לשכבות העור, באזור אותו רוצים למלא. הטיפול אינו מצריך השגחה או טיפול רפואי מיוחד, ואחריו משתחררים הביתה וחוזרים מיד לשגרת החיים, רק בהבדל אחד: עם עור בריא וחלק בעל מראה טבעי ורענן!

  ברוב המקרים, תוצאת הטיפול היא מידית. לעתים ייתכנו אדמומיות קלה או כאב מקומי באזור ההזרקה, אולם הם חולפים תוך מספר שעות או לכל היותר תוך מספר ימים.
  אל תהססו! אנו לרשותכם, התקשרו עכשיו: 03-5445223