צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מזותרפיה

  לא אחת דיברנו על נושא הצערת העור, ולא בכדי. המראה הצעיר, החלק, "המושלם", הפך בעשורים האחרונים למשמעותי במיוחד. התקשורת והתפתחות העולם הדיגיטלי חושפים אותנו למידע רב, כולל פרסום שסובב אותנו מכל עבר ומבליט מאוד את אידיאל היופי. ילדים ובני נוער גדלים לתוך האידיאל הזה, אך לא רק הם, כולנו! כולנו רוצים להיראות צעירים ויפים.
  לשמחתנו, הרפואה האסתטית לא נשארה מאחור והיא נותנת פתרונות רבים להצערת העור, חלקם ללא ניתוחים או כאבים! אחד הפתרונות הוא המזותרפיה.
  המזותרפיה הינה שיטת טיפול שפותחה על ידי ד"ר מישל פיסטור מצרפת בשנת 1952. השיטה יועדה בתחילה לטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות, ביניהן: מחלות פרקים, אף אוזן גרון, מחלות עצביות, פגיעות ספורט ועוד. בשל ההצלחה הרבה של הטיפול, אימצה אותו גם הרפואה האסתטית ובעשור האחרון פרצה המזותרפיה במלוא העוצמה לתחום הרפואה האסתטית.
  מהי מזותרפיה?

  מזותרפיה הינה שיטת טיפול, המבוססת על הזרקה שטחית או תת עורית לעור, לשכבת שומן או לרקמת חיבור תת עורי באזור הרצוי או בסמוך לו. החומר המוזרק מורכב מתרופות וחומרים פעילים, טבעיים, סוגים שונים של מינרלים, קואנזימים, ויטמינים (A, B, C, D, E), חומצות אמינו, אנטי אוקסידנטים שונים ותמציות צמחים טבעיות.

  חומרי המילוי שנמצאים בבסיס טיפול המזותרפיה נמצאים בגופנו באופן טבעי ואחראים על לחות העור. דר' שפירו משתמש איכותיים ועמידים, הנשארים בגוף זמן רב מבלי להתפרק. כך נוצר השיפור אליו אנו רוצים להגיע, עם לשמירה על התוצאות לזמן רב. החומר מוזרק לעור על ידי מחטים דקות וקצרות מאוד ומתבצע באמצעות זריקות רבות, קלות ולא כואבות. כמות הזריקות תלויה באזור המטופל.
  הטיפול מתאים לשיפור מראה העור באזורים נרחבים בגוף.
  אילו שימושים נעשים במזוטרפיה במסגרת הרפואה האסתטית?
  הרפואה האסתטית עושה שימוש נרחב במזותטפיה לצורך טיפול במגוון בעיות, הנובעות מהזדקנותו הטבעית של העור:
  ● טשטוש קמטוטים וקמטים
  ● מתיחת העור
  ● העלמת פגמנטציה בפנים, בצוואר, במחשוף ובידיים
  ● הרמת עור נפול
  ● הסרת "סנטר כפול"
  ● טיפול באקנה ובצלקות שנגרמו בעקבותיו
  ● המסת שומן

  כמה טיפולים מבצעים במסגרת המזותרפיה?
  לרוב אנו ממליצים על סדרה בת שלושה טיפולים אחת לחודש. לעתים תראו תוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון. לאחר השלמת סדרת הטיפולים, מומלץ להגיע לטיפול תחזוקתי תומך אחת לחצי שנה.
  מהם היתרונות של המזותרפיה?
  מעבר למטרתה הראשונית, לשפר את מראה העור, יש למזותרפיה עוד מספר יתרונות חשובים:
  ● תהליך חידוש תאי העור מואץ
  ● סיבי הקולגן ואלסטין בעור משתקמים ומתחדשים
  ● גדלה הכמות בעור של חומרים האחראים על ספיחת הנוזלים, ולכן גם  רמת הנוזלים בעור גדלה.
  ● חידוש היכולת לנטרל רדיקלים חופשיים, שפוגעים במראה העור.
  ● נוצרים כלי דם חדשים
  ● כתוצאה מכל אלה, העור נראה צעיר ורענן וישנה האטה בתהליכי ההזדקנות של העור.
  ● תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן רב.
  ● אין כמעט תופעות לוואי לטיפול
  למי מיועד טיפול המזותרפיה?
  הטיפול מתאים החל מגיל 25, אז מתחילים להופיע סימני ההזדקנות הראשונים והעור מתחיל לאבד מהמראה הצעיר שלו. בין היתר, העור הופך דק יותר, מופיעים קמטוטים, הוא גם הופך יבש יותר ומאבד את הברק שלו.
  לקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו  03-544-5223