צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  טיפולי צוואר

  הסוד שבצוואר הברבור
  עוד משחר ההסטוריה, אישה יפה תוארה כאישה אצילית עם צוואר יפה. אידיאל היופי שהוגדר כבר ב1340 לפנה״ס, היתה אשתו של מלך מצרים: ׳נפרטיטי׳. נפרטיטי היתה אחת הנשים היפות בעולם אשר משמעות שמה הינו : ״האישה היפה הגיעה״. נפרטיטי תוארה בכתובים כאישה אצילית בעלת צוואר ברבור. הפסל המפורסם שלה במוזיאון ״ נוייס מיוזיאום״ (המוזיאון החדש) בברלין מציג את פרטומה ואת יופיה יוצא הדופן של המלכה המצרית.

  האם גם את מעוניינת בצוואר כמו של נפרטיטי?
  חלק ניכר ממראה פנינו והצוואר מושפע ממרקם העור, מצב הכתמים, הקמטים ורפיון העור. אמנם את אורכו לא נוכל לשנות, אבל בעזרת טיפול נכון וממוקד, בהתייעצות עם רופא מומחה, אפשר להגיע לתוצאות ניכרות לעין באסתטיקה של איזור הצוואר והמחשוף.

  בעבר רוב טיפולי היופי והאסתטיקה התמקדו בפנים, בעצמות הלחיים, מילוי שפתיים , אולם היום יותר ויותר מטופלים מבקשים לשים דגש על טיפולים באזור הצוואר והמחשוף.
  בעבר טיפולי צוואר היו מחוץ לתחום של אסתטיקה שאינה פולשנית משום העדינות והמורכבות של האזור, וכן משום שהטיפולים לרוב היו לא מספיק יעילים. אולם כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה הרפואית, החידושים והידע הנרחב בתחום, התגלו מגוון רחב של טיפולים לאיזור הצוואר שיצרו מהפכה בקרב רופאי האסתטיקה בעולם.

  הצוואר הוא בדר״כ האיזור הראשון המסגיר את מצב עורנו והגיל שלנו. הסיבה לכך היא קודם כל נזקי השמש, אשר אותם רואים מהר יותר בצוואר, מאשר בפנים, מכמה סיבות:
  1. דקיקות העור באיזור הצוואר
  2. יכולת חידוש העור מופחתת באיזור הצוואר
  3. אנשים רבים לא מקפידים על הגנה מהשמש באיזור הצוואר
  4. מחסור בטיפולים אנטי אייג׳ינג באיזור זה

  שינויי גיל מתחילים לעיתים קרובות מאיזור הצוואר. סימנים כגון: יובש של העור, קמטוטים עדינים ורפיון קו הלסת קרב נשים וגברים בשנות השלושים לחייהם. התופעות המשמעותיות יותר בצוואר מתחילות להתפתח בדר״כ בגיל 40.
  תעשיית היופי בימיניו זיהתה את הצורך של מטופלים רבים לטפל באיזור זה, לפתח ולשכלל את מגוון האפשרויות לטיפולי צוואר משמעותיות עם תוצאות נראות לעין.
  מהן השיטות השונות לטיפול בחידוש , מיצוק, הידוק עור הצוואר אשר יעזרו לך לשפר את הנראות הכללית, את יופייך ויעזרו לך להחזיר את מראה הנעורים?
  ניתן להתייעץ אצלנו במרפאה לגבי כל השיטות המגוונות שנתאר כאן . אנו ממליצים להגיע לייעוץ כדי לבחור בטיפול הצוואר שמתאים ביותר עבורך.
  טיפולי לייזר לצוואר
  כדי לקבל טיפול אולטימטיבי של חידוש העור באיזור הצוואר, רופאים ממליצים על טיפול לייזר שאינו Ablaitive, כגון לייזר דיודה, נאג וכיוב׳
  Nonablative fractional lasers : diode(1410 nm), Nd: YAG (1440 nm),erbium glass (1540nm,1550nm,1565nm)
  הטיפול הזה מתאים בעיקר משום שצדדי הצוואר נשארים חשופים לגמרי לקרינה ישירה מהשמש, וכתוצאה מכך ישנה תופעה שכיחה של פגמנטציה ומראה מנומר של העור עם כתמים בצבע אדום וחום.
  תופעה זו נקראת בעולם הרפואה:
  Poikiloderma of Civatte
  תופעה זו שכיחה מאוד בעיקר בקרב ישראלים בשל החשיפה הרבה לשמש. הפגיעה של השמש אינה אך ורק באפדירמיס, אלא גם חודרת לשכבת הדרמיס (השכבה העמוקה יותר) ועל כן נדרשים טיפולים כגון לייזר המגיעים לעומק העור.
  טיפולי הלייזר הללו מעודדים בניית קולגן מחדש ובכך יוצרים מראה עור חלק יותר.
  יש לציין כי טיפולים אלו מלווים בדר״כ באדמומיות ונפיחות שנמשכת מספר ימים לאחר הטיפול.
  כמו-כן, חשוב להזכיר כי טיפול זה , הן בשל עוצמת המכשיר והן בשל איזור הטיפול העדין מחייב טיפול מסור של רופא מנוסה ובעל ידע רחב.
  טיפול הצוואר באמצעות הזרקות וחומרי מילוי
  אחת מהשיטות המוצלחות ביותר כיום לטיפולי מיצוק הצוואר, והיעילה מביניהן היא הזרקת חומרי מילוי על בסיס סידן, כגון ״רדיאס״. חומר המילוי עשוי מכדוריות המבוססות סידן המדולל עם מי מלח. החומר הזה , המאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי, דומה מאוד למינרלים המצויים בגופנו, ועל כן נספג בגופנו ביעילות וללא תגובות אלרגיות. ההזרקה מבוצעת על ידי מחט ללא חוד, המונעת דימום ולא פוגעת בכלי דם.
  הזרקת חומר זה הינה בטוחה ביותר, ומאפשרת מילוי קמטים, הוספת נפח וטשטוש סימני הגיל באופן מיידי. ההזרקה אף יוצרת תהליך טבעי של עידוד ייצור קולגן וכך גם רואים שיפור נוסף במצב העור לאחר כמה חודשים מרגע ההזרקה.
  חשוב לציין כי לאחר תקופה של חצי שנה מומלץ לחזור על הטיפול כדי להעצים את בניית הקולגן ולשפר את מראה העור.
  חומר זה, ״רדיאס״, מתאים מאוד לאיזור הצוואר בשל עדינות וכלי הדם באיזור.

  הזרקת חומצה היאלרונית לטיפולי צוואר
  עם הופעת הסימנים הראשונים של הזדקנות העור, אנשים רבים מחפשים פיתרון יעיל כדי להשביח את העור, למנוע נפילת עור ולייצר יותר נפח. אחת השיטות הנפוצות , המוכרות והיעילות ביותר, היא הזרקת חומצה היאלרונית. על ידי הזרקה בקו הלסת והצוואר ניתן ליצור מתיחה והרמה של הצוואר באופן מיידי. תחילה, נדרש לבצע את הטיפול אחת לחודש, כדי לעורר תהליכי התחדשות טבעיים של העור. לאחר שמצב העור משתפר, מומלץ לחזור על הטיפול אחת ל 3 חודשים, כדי לשמר את התוצאה.
  טיפולי בוטוקס בצוואר
  בוטוקס; שהינו קיצור לבוטולינום טוקסין, הינו הליך קוסמטי מוכר מאוד בשנים האחרונות, אשר מתאים גם לשיפור מראה הצוואר על ידי החלשה וצמצום של שרירי הצוואר והפחתת תופעת נפילה של קו הלסת. האפקט שנראה לעין לאחר הזרקת בוטוקס הינו הרמה של כל איזור קו הלסת והצוואר.
  את טיפול הבוטוקס יש לבצע כל 4-6 חודשים (תלוי במצב עור המטופל וגורמים נוספים), יש להתייעץ עם הרופא בקליניקה כדי שימליץ את תדירות הטיפולים המתאימים לך.
  תוצאות הטיפול נמשכות מספר חודשים.

  טיפולי צוואר באמצעות גלי רדיו ; RF

  טיפול בגלי רדיו (RF) הינו פרוצדורה מוכרת ואפקטיבית מאוד בכל עולם הרפואה, כאשר בשנים האחרונות החלו לראות שימוש אפקטיבי מאוד גם בתחום האסתטי, עבור מיצוק וחידוש העור.
  Facetite הינה פרוצדורה למיצוק העור, אשר מבצעת מיצוק וחידוש על ידי העברת אנרגיה של גלי רדיו ממוקדת, אל שכבת הדרמיס.
  שיטה ייחודית זו מתבצעת על ידי מוליך קטן (קנולה של 1.3 מ״מ) שמעביר אנרגיה וגורם לחימום רקמת השומן ולחימום הקולגן והאלסטין שמסביב.
  אחד היתרונות המשמעותיות של השיטה הם שבאמצעות בקרת טמפרטורה, לא ניתן להעלות מעל 72 מעלות, וזה מונע נזקים וכוויות.
  בדר״כ מטופלים משתמשים בשיטת הפייס טייט לצורך מיצוק והמסת שומן מתחת לסנטר (לסנטר כפול) ושומן בצידי קו הלבת (מראה בולדוג).
  הטיפול אינו מטפל אך ורק ברקמות השומן , אלא גם מבצע חידוש קולגן ואלסטין, שהם למעשה בתי החרושת הגורמים למיצוק העור.
  פייס טייט היא שיטה יחודית בכך שהיא מטפלת הן בהמסת שומן, הן בעודפי העור, ותורמת למראה אסתטי, מוצק, רענן וצעיר יותר.
  לאחר האפקט המיידי של הידוק והמסת השומן בטיפול, נוצר תהליך בניית קולגן ואלסטין שנמשך זמן רב לאחר הטיפול, ועל כן ניתן לראות אפילו שיפור הדרגתי במשך 6 חודשים לאחר הטיפול.
  Fractura- גם היא שיטה המבוססת על גלי רדיו. שיטה מתקדמת זו מבצעת אבלציה וקואגולציה לעור באמצעות מחטים זעירים החודרים לעור ומשחררים אנרגיית גלי רדיו.
  מחטים זעירים אלו יוצרים חום מקומי ונקודתי ברקמה התת עורית, ובכך מתבצע חידוש הקולגן והאלסטין.
  התהליך יוצר קולגן ואלסטין חדשים, צעירים, חזקים, גמישים וצפופים המעניקים לעור הפנים מראה רענן, מופחת קמטוטים, מחודש. תהליך האבלציה המתואר בטיפול מאפשר חידוש העור לא רק עבור מיצוק, אלא גם להפחתת פיגמנציה, צלקות וגוון העור.
  עור הצוואר, אשר סובל רבות מקמטים וכתמים מנזקי השמש, חוזר למראה רענן ואחיד יותר מאי פעם באמצעות טיפול זה.
  הטיפול נעשה לאחר אילחוש מקומי, ונמשך כ20 דקות בלבד.
  מיד לאחר הטיפול עשויה להיות אדמומיות ועקצוצים למשך מספר ימים ספורים.
  יש לציין כי טיפול זה נחשב הרבה יותר בטוח מלייזרים, משום שלא נעשית פציעה לשטח מסביב לאיזור הממוקד ומשום שהטיפול הוא אחיד.
  התוצאה הסופית לאחר הטיפול נראית בתום כ3 חודשים מהטיפול.
  סדרה בפרקטורה לטיפול חידוש עור הצוואר בדר״כ כוללת 3 טיפולים בהפרש של חודש עד חודש וחצי.
  רבים מהמטופלים שעברו את התהליך מתארים כי התוצאה נשמרת לאורך מספר שנים (תלוי כמובן בסגנון החיים, בחשיפה לשמש וכיוב׳)
  טיפול הרמת צוואר באמצעות חוטים -
  עולם הרפואה האסתטית מחפש חדשות לבקרים פיתרונות אסתטיים שיצמצמו את השימוש בהתערבות כירורגית פולשנית. הביקושים לטיפולים לא פולשניים גוברים מיום ליום, משנה לשנה, וכך מתעוררות שיטות חדשות לאנטי אייג׳ינג לטיפולי צוואר בפרט.
  לאחרונה נכנסה לשוק האסתטיקה שיטת אנטי אייג׳ינג להרמת הצוואר האמצעות חוטים. השיטה נקראת “Soft Lifting”, ומאפשרת לבצע מתיחה, הידוק ושיפור נפח הצוואר על ידי מתיחה ומבלי להשאיר סימנים, ללא כאב ומבלי להשתמש בתהליך כירורגי.
  הטיפול המתוחכם של מתיחה באמצעות חוטים היא הרבה פחות רדיקלית מהאופציה הכירורגית, אך יש לה תוצאות משמעותיות של הרמה ומתיחה והגברת ייצור הקולגן. שיטת המיצוק באמצעות חוטים מתאימה במיוחד לנשים וגברים בגילאי ה50, המפתחים רפיון עור, ומעוניינים בטיפול מתון. רמת המתיחה ניתן לשינוי בהתאם למצב העור ודרישת המטופל.
  השיטה תפסה תאוצה גדולה במזרח, ובשנים האחרונות החלה לצבור ביקוש רב גם בישראל.
  כמו שיטות אחרות, גם שיטת הטיפול בחוטים באזור הצוואר, דורשת מיומנות גבוהה, ולכן בחירת הרופא המטפל היא חשובה ביותר כאשר מחליטים לבצע את הטיפול.

  לאחר שבחרת רופא מוסמך להליך זה, יש לקבוע תור, שאורכו כחצי שעה. במהלך הטיפול, הרופא מחדיר אל מתחת לעור, באמצעות קנולה (מוליך דק) חוטים דקיקים (בדר״כ עד 16 חוטים). לפני הטיפול מבצעים אילחוש מקומי לאיזור הטיפול, להפחתת אי הנעימות.
  החוטים המוחדרים לעור נתפסים בריקמה. הרמת העור וטשטוש הקמטים מתבצעת למעשה לאחר שהרופא מותח בעדינות את החוטים לכיוון הנדרש. החוטים עצמם נמסים לאחר מספר חודשים, אולם סביב האזור הנמתח נוצרים קולגן ואלסטין חדשים היוצרים חידוש והרמה שנמשכים לאחר 10 עד 18 חודשים.
  לאחר מהלך הטיפול ניתן לראות נפיחות קלה עד בינונית, עם זמן החלמה קצר של עד יומיים. הטיפול אינו משאיר צלקת כלל ומיועד לכל מי שרוצה לקבל תוצאות נראות לעין ושאינן כירורגיות.
  טיפולי מיצוק הצוואר באמצעות HIFU
  כפי שסקרנו במאמר זה, ניתן לראות שיש אינספור פיתרונות טיפולי אנטי אייג׳ינג לכל אדם בהתאם לאורח חייו, העדפותיו, והטיפול המתאים לו ביותר.
  לפיכך במרפאה של ד״ר שפירו תוכל/י למצוא מגוון רחב של טיפולים, ובאמצעות ייעוץ מקצועי לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורך.
  נסיים את סקירה זו באחד הטיפולים המומלצים , שגם הוא מבוקש מאוד בעולם, ומבוססת טכנולוגיה המאושרת במשרדי הבריאות העולמיים.
  טיפול ה HIFU הינו טיפול שאינו פולשני, ללא ניתוח ועל כן מהווה טיפול אלטרנטיבי יעיל ביותר וידוע בקרב מטופלים רבים.
  טיפול זה מבוסס אולטרסאונד ממוקד , אשר מגיע לעומק העור בעוצמה גבוהה כדי לגרום לחימום קליני היוצר קולגן ואלסטין.
  טיפול ההיפו נועד למיצוק וחיטוב העור ומתאים מאוד לעור הצוואר והדקולטה. (המחשוף)
  טיפול ההיפו ידוע גם בשמו אולטרפי, Ultherapy, כאמור מבוסס אולטרסאונד, והוא שונה מטכנולוגיות אחרות כגון גלי רדיו ו IPL כיוון שהוא מגיע לשכבות מעבר לדרמיס (השכבה העליונה), תוך חדירה מדוייקת וטמפרטורות גבוהות יותר מהטכנולוגיות האחרות (כ65-70 מעלות).
  הטיפול באמצעות הידית של המכשיר, משחרר גלי רדיו ממוקדים ועוצמתיים אשר מחממים עד 70 מעלות צלסיוס, ובכך מפרקים קולגן ואלסטין ישנים, חלשים ופגומים. כתוצאה מתהליך פירוק הקולגן והאלסטין, נוצר מנגנון חדש לבניית קולגן ואלסטין והתוצאה המיידית היא מראה מתוח, חלק, זוהר וקורן יותר של העור סביב הצוואר או האזור המטופל.
  נרדש טיפול אחד בלבד של כשעה, והוא נשמר לאורך מספר חודשים. את התוצאה הטובה ביותר ניתן לראות 3 חודשים לאחר הטיפול .
  אין תופעות לוואי לטיפול זה, אולם לעיתים נראית אדמומיות ובצקת קלה שחולפי מעצמם תוך ימים ספורים.

  לפני:

  1

  אחרי:

  2