צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  חידוש העור באמצעות לייזר

  טיפולי חידוש העור על ידי לייזר 1550 (פיקסל לייזר) :
  האם את/ה מעוניינ/ת בטיפול משמעותי לעור בהיר, רענן, מוצק וזוהר יותר וללא ניתוח?
  אם יש לך מרקם עור שדורש שיפור, טיפול זה הוא כנראה בשבילך.
  פיקסל לייזר הינו פיתוח חדשני שנועד לחדש את העור בעיקר במצבים כגון:
  צלקות
  צלקות אקנה וחטטים
  היפר פיגמנטציה
  הזדקנות העור
  נזקי שמש
  סימני מתיחה

  טיפולב לייזר פיקסל עוזר לשפר את מרקם העור, להפחית קמטים, להעלים סמני מתיחה ופגמי עור, להפחית פיגמנטציה ולסגור נקבוביות פעורות.
  לייזר זה, המבוסס על אורך גל של 1550nm מאפשר שיפור מרקם העור וטשטוש צלקות שמטרידות אנשים רבים.
  אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בטיפול זה הינו שהטיפול אינו יוצר קילוף בעור (Non ablative) ומביא תוצאות מעולות עם זמן החלמה מינימלי.
  איך עובד הלייזר 1550nm ?
  מכשיר הלייזר יוצר אנרגיה של גלי לייזר בפולסים קצרים ועוצמתיים לתוך העור שגורמים לחימום מהיר של המים בשכבה העליונה של העור וכך מיצרים אידוי של המים בעור (קואגולציה). גלי הלייזר יוצרים יוצרים פגיעה מזערית ומבוקרת, בפיקסלים (אזורים מזעריים) בשכבת העור העליונה.
  משום שמדובר בפגיעה מינורית, מבוקרת וכה מזערית, רקמת העור שמסביב לאזור לגלי הלייזר אינה נפגעת .
  כתוצאה מהליך זה נוצר הליך ריפוי טבעי של העור, שמחדש את תאי הקולגן והאלסטין והחלפת רקמת העור הישנה והפגועה ברקמה חדשה, בריאה, חלקה וחזקה.
  היתרון העיקרי בלייזר זה אל מול לייזרים אחרים (כגון CO2), הינו שתופעות הלוואי הן מעטות וכמעט ולא מורגשות. זאת משום שכאמור, ההליך אינו יוצר קילוף של שכבות העור והפציעה בעומק העור היא מזערית וממוקדת מאוד. לפיכך הוא מתאים לכל איזור, פנים, צוואר, דקולטה (מחשוף), ידיים וגוף .
  מהו אורך טיפול הלייזר?
  זמן הטיפול תלוי בגודל השטח המטופל הרצוי, אולם אורכו אינו עולה מעל 15 דקות לכל איזור.

  מהו מספר הטיפולים הנדרש כדי לקבל תוצאות בטיפולי לייזר?
  מספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם, בהתאם למצב עורו, חומרת בעיית העור והמטרה, איזור הטיפול ואורח החיים, אולם בדר״כ מדובר על פי המלצתנו על 3-5 טיפולים במרווח של 4 שבועות בין טיפול אחד למשנהו.
  מתי אוכל לראות תוצאות אחרי טיפול בלייזר?
  רבים מהמטופלים מבחינים בשיפור במרקם העור כבר לאחר הטיפול הראשון. שבוע לאחר הטיפול העור מרגיש חלק יותר, קורן ובריא יותר.
  רק לאחר סיום הסדרה ניתן יהיה לראות את התוצאות במלואן. בדר״כ כחצי שנה מסיום הטיפול האחרון בסדרה יהיה ניתן לראות את התוצאה האופטימלית, שכן בדר״כ יצירת הקולגן החדש לאחר הטיפול מתרחשת לאורך 3-6 חודשים.

  לכמה זמן נמשכת התוצאה לאחר הטיפול?
  בזמן סדרת הטיפולים העור משתפר והתוצאה נשמרת ואף מתחזקת בחצי שנה הראשונה. לאחר מכן, שימור התוצאה תלוי במספר גורמים כגון התהליך הטבעי של הזדקנות העור וכמובן אורח החיים, שכן חשיפה לשמש ונזקים סביבתיים אחרים עלולים לפגום במצב עורנו. לשם שימור התוצאה אנו ממליצים להתייעץ עם הרופא על טיפולי תחזוקה ושימור מצב העור.
  מהם שלבי הטיפול?
  בראש ובראשונה יש להגיע לייעוץ עבור הטיפול. במהלך הייעוץ הרופא ידון איתך על מטרות הטיפול, בעיית העור שמפריעה לך ובהתאם לכך מהי כמות הטיפולים הנדרשת, התהליך, ההכנה ותוצאות הטיפול הצפויות.
  על מנת להתחיל את הטיפול הרופא ישאל אותך שאלות מקדימות כדי לבחון האם זהו הטיפול המתאים ביותר עבורך והאם ישנה קונטרה אינדיקציה ששוללת טיפול זה עבורך.
  מהלך הטיפול מתבצע ע״י ידית המקרינה גלי לייזר ממוקדים לאיזור המבוקש. בטרם הטיפול הצוות יתן לך למרוח חומר מאלחש על האיזור המטופל כדי למנוע כאב כמה שיותר.
  במהלך הטיפול מרגישים עקצוצים. תחושת אי הנוחות משתנה ממטופל למטופל.
  לאחר הטיפול חשוב מאוד להימנע מחשיפה לשמש. לכן חשוב להביא עימך לטיפול כובע רחב שוליים.
  לאחר הטיפול:
  במרפאת ד״ר שפירו אנו ממליצים לך באופן אישי ובהתאם למצב עורך, מהו הקרם שמתאים ביותר למריחה לאחר הטיפול. חשוב מאוד לשמור על לחות העור לפחות במשך 7 ימים לאחר הטיפול, בין השאר כדי למנוע גירוי ויובש בעור. במהלך פגישת הייעוץ אנו נמליץ לך על תכשירי הלחות האפקטיביים ביותר.

  האם יש תופעות לוואי לטיפול הלייזר 1550?
  ביחס לטיפולי לייזר אחרים או פרוצדורות פולשניות יותר, טיפול זה מדווח בעולם עם מינימום תופעות לוואי. כפי שתיארנו מעלה, עשויה להתרחש אי נוחות במהלך הטיפול, עם אדמומיות ונפיחות של העור, בדומה למצב של שריפה מהשמש. מצב זה עשוי להימשך מספר שעות עד כמה ימים ספורים. לשם הרגעת האיזור מומלץ להניח קומפרסים קרים של מי קרח במהלך היממה הראשונה. לעיתים המטופלים מבחינים בקילוף קל שנמשך יום יומיים לאחר הטיפול. חמישה ימים לאחר הטיפול התופעות נעלמות.
  במידה ורוצים לצאת מהבית יום לאחר הטיפול, אין מניעה להשתמש במייקאפ.

  האם הטיפול מתאים לכולם?
  הטיפול מתאים לכל סוגי העור, פרט לבעלי עור כהה .

  האם אני יכול/ה לחזור לפעילות רגילה מיד לאחר הטיפול?
  24 שעות לאחר הטיפול, רצוי לשים קומפרסים של מי קרח על העור כדי להרגיע את האזור. לרוב ניתן לחזור לפעילות יומיומית רגילה ואפילו פעילות ספורטיבית זמן קצר לאחר הטיפול.
  שחייה בבריכת כלור לא מומלצת כיומיים לאחר הטיפול. חשוב מאוד למרוח מסנן קרינה בימים שלאחר טיפול הלייזר וכן בכל אחד מהשלבים בסדרת הטיפולים.

  טיפול בצלקות אקנה; האם הוא כואב יותר מהרגיל בטיפול לייזר 1550?
  בדר״כ טיפול בצלקות הוא עמוק יותר מאשר הטיפול בבעיות עור אחרות ועל כן עלולים לחוש אי נוחות גבוהה יותר בזמן הטיפול. עם זאת, ד״ר שפירו משתמש באמצעי אלחוש אשר מאפשרים ללקוחות להרגיש נינוחים בזמן הטיפול.