צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  העלמת קופרוז

  מכל סימני ההתבגרות והזקנה המוקדמת, אולי המטרידים ביותר הם כלי דם מורחבים המופיעים בעור הפנים - האף, הסנטר, הלחיים והמחשוף. בחלוף השנים, ככל שמזדקן העור, הם מוסיפים להתרבות, להתרחב ולבלוט ואף גורמים למראה עייף ומבוגר. בין אם אתם גברים או נשים, אתם עלולים להיווכח בחלוף הזמן שעורכם מפתח כלי דם עדינים או בולטים, בודדים או מרובים. לתופעה המציקה הזאת קוראים טלאנגיואקטזיס, או בשמה הנפוץ יותר, קופרוז.

  מהו קופרוז?

  מדובר בעצם בהופעת ורידים קטנים, עדינים ושטחיים המתחילים להתרחב ולבלוט לעין באופן קבוע. קופרוז הוא תורשתי בעיקרו ויכול להתפתח בזמן הריון, לידה, נטילת הורמונים וגלולות נגד הריון, חשיפה לשמש, טיפולים באמצעות סטרואידים או אפילו להוות סימן למחלת עור אחרת. כשלעצמו, בדרך כלל, הקופרוז הוא לא בעיה בריאותית אלא פגם עור אסתטי בלבד. מובן שזה לא הופך אותו לפחות מציק, מה גם שלא תמיד ניתן להסתיר אותו על ידי איפור- אך למרבה המזל, הודות לטכנולוגית הלייזר שגרמה למהפכה בטיפולים אסתטיים, ניתן כיום להיפטר ממנו לגמרי במספר טיפולים קצרים ופשוטים.

  טיפול בקרן לייזר ייעודית להעלמת קופרוז

  שאלה נפוצה שחוזרת היא: האם השימוש בלייזר לטיפול בבעיה הוא בטוח? התשובה היא חד משמעית כן. מדובר בכלי יעיל הבנוי בדיוק לצרכי הטיפול: עבור העלמת כלי דם מורחבים משתמשים היום בקרן לייזר ספציפית, בעלת אורך גל מדויק וממוקד (1064), המתמקד בהמוגלובין שנמצא בתוך כלי הדם. אנרגיית האור המכוונת הזו גורמת לפגיעה בקופרוז, לסתימתו ועצירת התרחבותו ובסופו של הטיפול גם להעלמת כלי הדם המורחבים. במקביל, עקב קליטתה בהמוגלובין בלבד היא גם שומרת שלא ייפגעו פיגמנטים אחרים של העור, מה שמפחית משמעותית את הסיכון לכוויות ופיגמנטציה. בנוסף, הסימנים אחרי הטיפול הם מינימליים והמטופל חוזר לתפקוד יומיומי רגיל מיד לאחר הטיפול.

  1-3 טיפולים, ונפטרתם מהבעיה

  תוצאת הטיפול הסופית תלויה בכמות, גודל ועומק הוורידים, אך בדרך כלל התוצאות מצוינות. רוב המטופלים זקוקים לטיפול אחד עד לשלושה טיפולים בפנים, כאשר כל אחד מהם נמשך כ- 10 דקות בלבד. הטיפול נקבע אחת לחודש ומתבצע על ידי ד"ר שפירו. הטיפול הוא נטול כאב. במהלכו תחושו עקצוצים עדינים בלבד וברוב המקרים אין צורך בהרדמה (על אף שיש אפשרות לבצע את הטיפול תחת הרדמה מקומית, לרגישים יותר שירצו בכך). מיד לאחר הטיפול העור מתאפיין באדמומיות ורגישות קלה אך רוב התופעות מינימליות ונעלמות כעבור זמן קצר. מהמראה הצעיר והבריא שהחזרתם לעצמכם, לעומת זאת, תוכלו ליהנות לזמן רב.

  זקוקים לעזרה בהעלמת סימני קופרוז מהעור? הקליניקה של ד"ר שפירו עומדת לרשותכם בכל פניה או שאלה במרבית שעות היום, ואתם מוזמנים לקבוע איתנו פגישת ייעוץ חינם. אין שום סיבה לחיות עם פגם אסתטי שמעיב על המראה החיצוני, במיוחד כאשר כל כך קל ופשוט להעלים אותו לגמרי ונשמח תמיד לעזור.