צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  אולטרה

  עור מתוח ללא ניתוח .
  הדרך הטבעית להשיג עור רענן ומתוח מתמיד!

  האם גם את/ה מעוניינ/ת בטיפול בטוח, ללא זמן החלמה ממושך, ללא צלקות ובמחיר שמשתלם לכל כיס?
  אולטרפי זה הטיפול בשבילך!
  Utherapy הינו טיפול אנטיאייג׳ינג לא פולשני, מאושר משרדי הבריאות בעולם, המבוסס על גלי אולטראסאונד ממוקדים אשר מעוררים תהליכי התחדשות טבעיים ויוצרים מיצוק והרמה של העור.
  הטיפול מתאים במיוחד לאיזורים כגון המצח, הגבות, הצוואר, המחשוף ומתחת לסנטר. אולטרפי הינו טיפול שמהווה תחליף טבעי לניתוח , בעוד שרבים היום רוצים להימנע מניתוחים פולשניים וכירורגיים. הטיפול המהפכני מקנה מראה עור רענן, מתוח וצעיר יותר, לאנשים שרוצים תוצאות אמיתיות.
  טיפול האולטרפי הינו טיפול המעודד יצירת תהליכי ריפוי גנטיים של הגוף ללא זמן החלמה, ללא ניתוח, ללא שינויים דרסטיים במבנה הפנים. התהליך של טיפול האולטראסאונד מעודד יצירת קולגן ואלסטין בעומק העור.

  יתרונות ותוצאות שיטת האולטרפי (ULTHERAPY )
  • תוצאות טבעיות אך משמעותיות
  • מראה מתוח וצעיר יותר
  • טיפול לא פולשני, ללא ניתוח
  • טיפול קצר וללא צורך בסידרת טיפול
  • ללא זמן החלמה
  • טיפול בטוח וללא תופעות לוואי
  • מתאים לכל סוגי העור

  איך שיטת האולטרפי עובדת?
  השיטה מבוססת על גלי אולטראסאונד שהם גלי קול בתדירות גבוהה. ייחודיות השיטה נובעת מכך שהרופא יכול לעקוב ולטפל בשכבות העור ללא חיתוך , כך שניתן לכוון באופן ממוקד את האנרגיה לעומק העור במקום שבו נמצא הקולגן של האזור בו הטיפול מתמקד. ייחודיות השיטה של האולטרפי נובעת בעיקר מהיכולת של הרופא לראות באמצעות הדמיית אולטראסאונד את שכבות הריקמה אותה רוצים לטרגט, כדי לוודא שהאנרגיה מגיעה לאזור של מקסימום התועלת.
  גלי האולטרסאונד יוצרים חימום טרמי של שכבת העור העמוקה, בטמפרטורה האופטימלית ליצירת קולגן. כך מתחיל תהליך טבעי של התחדשות העור הגורם לצמיחת קולגן צעיר וחדש במקום הישן והפגום.
  כתוצאה מתהליך זה ניתן לראות אפקט מיידי, של מתיחה והרמת העור. האפקט הולך ומתחזק לאחר הטיפול, ומגיע למקסימום אפקט לאחר 3 חודשים מסיום הטיפול.
  התהליך אינו דורש החדרת חומרים נוספים כמו קרמים, פילרים או רעלנים; הטיפול מבצע בנייה מחדש של קולגן באופן טבעי הנראה לעין.
  לפרטים נוספים על הטיפול המהפכני לתוצאות מיידיות ומוכחות, צור עימנו קשר עוד היום וקבע פגישת ייעוץ. בטרם הטיפול הרופא יבחן את מצב עורך, מהי התוצאה הרצויה עבורך ומהם האיזורים המפריעים לך שבהם נרצה לטפל. אנחנו מקשיבים ללקוחותינו ולצרכיהם, ומבטיחים לך הסבר מפורט על התהליך ושירות מהדרגה הראשונה.
  יש לכם שאלות נוספות על טיפול האולטרפי? נשמח לענות.

  שאלות נפוצות על טיפול ה- Ultherapy
  מהו משך הטיפול?
  בדרך כלל נמשך טיפול האולטרפי בין 60 ל90 דקות, תלוי באיזור הטיפול, מצב העור ותכנית הטיפול המבוקשת על ידי המטופל. טיפול דקולטה אורך 30 דקות בלבד.
  מהן ההנחיות לאחר הטיפול?
  אחד מהיתרונות הבולטים של הטיפול הוא בכך שאין כלל זמן החלמה לאחר הטיפול. אין הנחיות מיוחדות לאחר הטיפול, ניתן לחזור לפעילות ותפקוד יומיומי רגיל מיד מתום הטיפול.
  האם הטיפול מתאים לכל אחד ואחת?
  הטיפול מתאים במיוחד לאנשים המאופיינים בעור שהוא מעט רפוי, כשמרגישים שהעור מתחיל להרגיש פחות מוצק. לדוגמא: צניחת גבות, צוואר רפוי, עור עודף באיזור עפעפיים עליונים, סנטר עם עור עודף וקמטים באזור הדקולטה והחזה.
  הטיפול מתאים לכל מי שמעוניין בתוצאות משמעותיות של הרמה ומיצוק, אך ללא ניתוח וללא פעילות כירורגית.
  לעיתים אנשים שכבר עשו ניתוח בעבר ומעוניינים לשמר את התוצאות של הניתוח לאחר זמן שעבר, מגיעים לעשות טיפול אולטרפי לטובת הרמה.
  הדרך המומלצת לדעת האם את/ה מתאימ/ה לטיפול היא להתייעץ עם הרופא.
  מתי אני אראה תוצאות ? כמה טיפולים נדרשים ולכמה זמן הטיפול מחזיק?
  רוב המטופלים זקוקים אך ורק לטיפול אחד של אולטרפי. מיד לאחר טיפול אחד של האולטרפי , ניתן לראות אפקט של מתיחה והרמה. התוצאה האולטמטיבית אחרי הטיפול נראית בערך 3 חודשים (90 יום) לאחר הטיפול הראשון, כתוצאה מהפעולה הטבעית בגוף של בניית קולגן צעיר. היות וחידוש הקולגן מתבצע בתהליך טבעי, שימור התוצאה משתנה לאדם לאדם, לפי תהליך ההזדקנות הטבעי שלו. לפיכך, והיות שהגוף אח״כ ממשיך להזדקן, יש צורך לחזק בטיפולים נוספים שיעזרו לשמור על התוצאה לאורך זמן. תדירות הטיפול תלויה בסוג העור, אורך החיים וגורמים נוספים המאפיינים כל אדם לגופו.
  כמה יעלה לי טיפול אולטרפי?
  עלות הטיפול נקבעת לפי מטרות ואזורי הטיפול הנדרש . הדרך הטובה ביותר לגלות מהי העלות עבורך הינה ליצור קשר לקבוע פגישת ייעוץ לטובת בחינת האפשרות שלך לטיפול, האם הוא מתאים לך, מהם האזורים שמפריעים לך ואיזה טיפול יהיה אופטימלי עבורך כדי להגיע לתוצאות המבוקשות.

  איך טיפול ה-ultherapy מרגיש?
  כאשר מופעל המכשיר, המטופלים מרגישים אי נוחות קלה מאוד כתוצאה מהפעלת האנרגיה החודרת לעומק העור. התחושה היא קצרת זמן ולא מוגדרת ככואבת על ידי המטופלים. חווית הנוחות משתנה מאדם לאדם, אך בכל אופן התחושה היא קצרה מאוד. החברה שמיצרת את המכשיר משקיעה מאמצים אינסופיים שנועדו לשפר את חוויות הטיפול.
  האם יש תופעות לוואי ?
  מיד לאחר הטיפול עלולה להיות אדמומיות קלה על העור, אולם היא נמשכת לזמן קצר וחולפת לאחר כשעה. אחוז קטן מהמטופלים חווים עקצוצים מינוריים או נפיחות קלה, אולם גם הם חולפים תוך זמן קצר מאוד.
  כמובן, שכמו בכל פרוצדורה רפואית או פרא רפואית, עשויה להיות רגישות יתר או תופעות נדירות הספציפיות לאותו מטופל. חשיבות הייעוץ וההתאמה למטופל היא חשובה ביותר, על כן אצלנו בקליניקה של ד״ר שפירו אנחנו בוחנים את ההיסטוריה הרפואית, התרופתית והטיפולית שלך בטרם הטיפול ומוודאים שהטיפול מתאים לך.
  במרפאה של ד״ר שפירו, אנו דוגלים בראש ובראשונה, בתיאום ציפיות ואיזון בין ציפיות המטופל לבין התוצאות האמיתיות שהטיפול יכול להביא. אנחנו לעולם לא נמליץ על טיפול במידה ואנו לא מאמינים שהוא מתאים לך, או שהתוצאות לא תהיינה משביעות רצון. טובת הלקוח הינה בראש סדר העדיפיות שלנו במרפאה של ד״ר שפירו.
  האם הטיפול הינו בטוח?
  האולטרפי הוא טיפול בטוח, טבעי, ללא זמן החלמה, מאושר על ידי ה- FDA ומשרד הבריאות , עם מאות אלפי מטופלים ברחבי העולם שכבר חוו את הטיפול בהצלחה.
  השימוש באולטראסאונד בעולם הרפואה והאסתטיקה כבר מוכר ומיושם למעלה מ50 שנה.
  כדי להבטיח את תוצאות הטיפול חשוב מאוד שהטיפול יבוצע תחת השגחת רופא צמודה ועל ידי צוות מקצועי שעבר הדרכה פרטנית ומתאימה.
  האם אצטרך לקחת חופש לאחר הטיפול?
  עם טיפול האולטרפי, אין זמן החלמה. אחרי הפרוצדורה שתתבצע במרפאה, אפשר להמשיך בפעילויות היום יום כרגיל ובאופן מיידי, ללא צורך בהנחיות מיוחדות.