צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  מילוי כפות ידיים

  כפות הידיים הן האיבר השני הבולט בגופנו, אחרי הפנים. עור הידיים דקיק מאוד ואין תחתיו רקמות שומן. בנוסף, הידיים נמצאות בשימוש אינטנסיבי ועור הידיים חשוף לפגעי השמש ולחומרי ניקוי, לכן הוא רגיש ופגיע. בשל רגישותן, אותות הגיל נראים על כפות הידיים מוקדם יותר מאשר בשאר אזורי הגוף. עם השנים הידיים מתחילות לקבל מראה מרוקן ושקוע ועור כפות הידיים מתחיל להתכסות בכתמי פגמנטציה, בקמטים והעור מתרופף ומתדלדל.

  טיפולים להצערת כפות הידיים מעניקים לגב כף היד נפח והופכים את העור לצעיר וגמיש יותר.

  כיצד מטפלים בכפות ידיים אדומות וכתמי העור?

  לאורך חיינו אנו נחשפים הרבה לשמש, בעיקר במדינה שטופת שמש כמו שלנו. החשיפה לשמש ניכרת עם השנים על עור הידיים בצורת כתמי פיגמנטציה וכתמי שמש, לעיתים אף כפות ידיים אדומות המשווים לכפות הידיים שלנו מראה מבוגר יותר מגילנו האמיתי.

  ישנן מספר שיטות לטיפול בכתמי הפיגמנטציה. שתי הבולטות הן:

  • טיפול בפיגמנטציה באמצעות קרן אור ( I.P.L - Intense Pulsed Light)
  • טיפול על ידי קרן אור גורם לחידוש עור הידיים ולהשבת המראה הצעיר. המלנין, שהוא החומר הגורם לכתמי הפיגמנטציה, סופג את אנרגיית האור ונהרס כליל. בהמשך, העור מבצע ניקוי פנימי של החלקים הפגומים. זו שיטה בטוחה ולא חודרנית, אשר אינה פוגעת בשכבה העליונה של העור ולכן מצמצמת את הסיכוי לסיבוכים למינימום
  • טיפול בפיגמנטציה באמצעות PIXEL LASER ERBIUM
   פיקסל לייזר (לייזר "רשת") הוא אחד הפיתוחים החדשניים ופורצי הדרך בעולם טיפולי הלייזר.
   זהו פילינג לייזר בינוני, העושה שימוש בגל אור באורך  NM2940 ומפצל את קרן הלייזר המרכזית לאלומות זעירות המסודרות בגדלים אחידים ובמרחקים שווים, כאשר גודלן הוא כגודל פיקסל בגרפיקה ממוחשבת. מכאן גם השם פיקסל לייזר.
   הטיפול דורש לעתים הרדמה מקומית קלה, החולפת תוך זמן קצר. לאחר הטיפול הידיים נשארות אדומות למשך מספר ימים, אולם בסוף תהליך הריפוי נעלמים כתמי הפיגמנטציה מהעור.
   לרוב סדרה של 4-6 טיפולים אחת לשבועיים-שלושה מספיקה.

  כיצד מתבצע תהליך מילוי ידיים?

  עם השנים הידיים הולכות ונעשות "מרוקנות", משום שהעצמות, הורידים והגידים מתחילים לבלוט. טיפול מילוי ידיים משפר את מראה כפות הידיים ומטשטש את סימני הגיל, ביניהם עור דק ושקוף או גידים ומפרקים בולטים.
  מילוי ידיים נעשה באמצעות החדרת חומרי מילוי, מסוגים שונים, המחזירים לידיים את הנפח שאבד להן.
  ישנם כמה סוגי חומרי מילוי, המשמשים למילוי ידיים:

  • חומרי מילוי המבוססים על חומצות הנמצאות ממילא בגופנו ואחראיות על הענקת הלחות לעור.
  • חומר מילוי המורכב מסידן, הנמצא בשימוש הרפואה האסתטית כבר מספר שנים ומאושר על ידי ה-FDA.
  • שומן עצמי הוא חומר מילוי נוסף, בו ניתן להשתמש. לשומן העצמי מספר יתרונות: מקורו בגופו של המטופל, ביכולתו לשמור על התוצאות לאורך זמן וניתן להזריק ממנו כמות גדולה בעלויות לא גבוהות. אולם יש לקחת בחשבון, כי הליך שאיבת השומן והזרקתו מסובך הרבה יותר מחומרי המילוי האחרים. זהו הליך חודרני וכואב, ולעתים קרובות נדרשים טיפולים חוזרים כדי להשיג את התוצאות הרצויות, מה שמגדיל את העלויות וגורם לאי נוחות המטופלים.

  ישנם חומרי מילוי נוספים, שהשימוש בהם פחות רחב. אנו מקפידים להשתמש במרפאתנו בחומרי המילוי האיכותיים ביותר. החומרים והאפשרויות יוצגו בפניכם בפגישת הייעוץ שתקיימו עם ד"ר שפירו במרפאה.
  משך טיפול מילוי ידיים הוא כ-20 דקות. מיד בסיומו משתחרר המטופל לביתו.

  עלות הטיפול נקבעת על פי סוג חומר המילוי ובהתאם לכמות החומר הנדרשת לקבלת תוצאות משביעות רצון.
  בעקבות הטיפול עשויה להיגרם לעתים רגישות במקום ההזרקה, אך היא אינה דורשת התייחסות מיוחדת, מלבד משכך כאבים במידת הצורך.

   

  למידע נוסף על כפות ידיים אדומות, טיפול למילוי כפות ידיים וקביעת תור צרו קשר עם מרפאת ד"ר שפירו  03-544-5223