צור קשר ונחזור אליך מיידית:




  בריחת שתן

  טיפול ברצפת האגן למניעת בריחת שתן

  חוסר חוזק והחלשות של שרירי רצפת האגן מושפעים מגורמים שונים כגון גנטיקה,  ספורט מאומץ, הריון, לידה וגיל. תסמינים של רצפת אגן חלשה עלולים להתבטא בדליפת שתן בזמן עיטוש, שיעול , צחוק, מאמץ וכו'. נשים וגברים בכל גיל ובכל תקופה בחיים יכולים לחוות קושי בתפקוד רצפת האגן ולסבול מהתופעה של בריחת שתן. פנו עוד היום אל ד"ר אולג שפירו, מומחה בתחום, כך תוכלו לשוב לשגרת חיים נינוחה.

  בריחת שתן - כיצד מטפלים

  החדשות הטובות הן שאפשר לחזק את שרירי רצפת האגן בעזרת טכנולוגיית ה-EMS המהפכנית והפורצת דרך, המבוססת על טיפול אלקטרומגנטי וכיווץ של שרירי האגן, עד לשיפור השליטה בשלפוחית השתן. ​​כדאי לדעת שאין סיבה לסבול, ויש דרכי טיפול אפקטיביות שיכולות להועיל ולשפר את איכות החיים– בעזרת טכנולוגיה חדשה וייחודית בקליניקה של ד"ר שפירו, מכשיר ה-EMS יבצע התכווצויות לשריר השלפוחית והאגן ובכך יאפשר הטלת שתן באופן ייזום , נשלט ובשלמות.

  גלים אלקטרומגנטיים מגרים את שרירי רצפת האגן ומבצעים כ-20,000 כיווצי שריר אינטנסיביים בכל טיפול של 30 דקות. הגירוי מאפשר להחזיר את השליטה על השרירים ושלפוחית השתן.

  פתרונות לבריחת שתן

  בריחת שתן הינה תופעה הפוגעת באיכות החיים של מי שסובלת ממנה. לכ5% ואף יותר מהאוכלוסייה בגילאים המבוגרים יותר יש בריחת שתן. בריחת שתן קרויה גם דליפת שתן. זו תופעה שרבים חשים מבוכה סביבה ולכן נמנעים מלגשת לטיפול. גם שיפור אורח החיים והתזונה יכולים לשפר את הבריחה אולם זה בחלק גדול מהמקרים לא מספיק ולכן חשוב לקבל טיפול ייעודי. מגיל 65 התופעה הולכת ומתרחבת, וקיימת שונות בעוצמת התופעה החל מאיבוד שתן מועט ועד למצב בו יש חוסר שליטה כולל על הסוגרים. גם מי שעברה ניתוח לכריתת הרחם פגיעה יותר מבריחת שתן. איבוד השתן לא נשלט. מלבד איבוד השתן הסובלות מהתופעה חשות גם דחיפות להטלת שתן מבלי שיש צורך אמיתי בהטלת שתן.

  דרכי הטיפול בתופעת בריחת שתן

  יש מספר דרכים לטיפול בתופעת בריחת שתן:

  • טיפול שמרני - משמעותו ללא מעורבות של תרופות או חומרים שמוחדרים לגוף. גישת הטיפול השמרני כוללת הפסקת עישון ומשקל תקין, שתייה מועטה של קפאין, הקפדה על זמנים קבועים להטלת שתן. אמצעי נוסף הוא תרגול של פיזיותרפיה לחיזוק שרירי רצפת האגן.
  • טיפול תרופתי - תרופות מסוימות משפיעות על פעילות השרירים וכתוצאה מכך חלה הקלה מסוימת בתסמינים. יש לציין שהטיפול התרופתי לא פותר את הבעיה במלואה אלא משפר אותה באחוזים ניכרים.
  • הזרקת בוטוקס - חומר הבוטוקס הרפואי מסייע בפתרון הבעיה, כאשר בוטוקס מוזרק אל שלפוחית השתן.
  • חיזוק שרירי האגן באמצעות מכשור - חיזוק קבוצת שרירים זו באמצעות מכשור כגון EMSאשר גורמת להתכווצויות לשריר השלפוחית והאגן ובכך יאפשר הטלת שתן באופן יזום , נשלט ובשלמות, וישפר את איכות החיים אצל הסובלות מבריחת שתן.

  בריחת שתן – טיפול אצל מומחה

  חשוב מאוד לטפל בבריחת שתן אצל מומחים בתחום. במידה ואתם מעוניינים לשפר את אורח החיים שלכם, פנו עוד היום אל ד"ר אולג שפירו, מומחה בתחום, כך תוכלו לשוב לשגרת חיים נינוחה.