צור קשר ונחזור אליך מיידית:
Restylane

הרסטילן, אחד מחומרי מילוי הקמטים המובילים בעולם. אם הנך מעוניינת לשפר את המראה שלך בעזרת חומר טבעי המקנה תוצאות הנראות לעין לטווח ארוך, רסטילן הוא המוצר המתאים ביותר עבורך. באמצעות ניסיון של למעלה מ- 10 שנים ו- 10 מיליון טיפולים בעולם , רסטילן הינו חומר המילוי מהותיקים והבטוחים בעולם לקמטי הפנים, המבטיח תוצאות מיידיות וטבעיות. רסטילן הינו חומר מילוי המיועד להזרקה לעור הפנים המבוסס על חומצה היאלורונית טהורה ומיוצבת המוכרת היטב לעור. רסטילן מאושר ע"י משרד הבריאות והגופים המובילים בעולם הכולל CE-MARK‏ ו- FDA‏. בין אם את רוצה להדגיש את תווי הפנים, מילוי שפתיים או העלמת קמטים, רסטילן מאפשר לך להוציא את הטוב ביותר שבך, במהירות ובאופן טבעי. בנוסף, רסטילן מאפשר לך גמישות. את יכולה לבחור בין טיפול בודד, למשל לשפתיים, או טיפול משולב של מילוי או עיצוב שפתיים והעלמת קמטים , בעת ובעונה אחת. מאחר ורסטילן נספג במשך הזמן, את חופשייה לנהוג כאוות נפשך ומתי שתרצי. את תמיד שולטת במראה שלך , זה יתרונו של רסטילן.

טבעית מבפנים

רסטילן הנו ג'ל צלול כבדולח העשוי מחומצה היאלורונית, חומר המצוי באופן טבעי בגוף.חומצה היאלורונית קושרת אליה מים, מספקת לחות ומעניקה נפח לעור. ככל שאנו מתבגרים, הולך ופוחת תהליך היצור הטבעי של חומצה היאלורונית בגוף. באמצעות הזרקה פשוטה וקלה של רסטילן אנו משלימים את אובדן הנפח בעור ומשפרים את מראך באופן של יצירת שפתיים מלאות והעלמת הקמטים. רסטילן מוסיף נפח לעורך ועדיין מותיר את פניך עם הבעה טבעית. רסטילן הינו חומר מילוי לא קבוע, אשר נספג עם הזמן. משמעות הדבר היא שאת יכולה לבחור מתי לבצע את הטיפולים לשימור התוצאה.

טבעית מבחוץ

בפחות ממשך ארוחת צהריים את יכולה לקבל טיפול רסטילן ומיד להמשיך באורח חייך הרגיל. אין כל צורך בבדיקה מוקדמת והתוצאה תתקבל מיד בתום ההזרקה. התוצאה תישמר בדרך כלל למשך חצי שנה עד למעלה משנה. עמידות הטיפול משתנה מאדם לאדם, והיא גם תלויה באזור המטופל.כבר מאז שהושק בשנת 1996, נעשה שימוש בטוח ברסטילן בלמעלה מ-6,000,000 טיפולים, ביותר מ- 70 מדינות ברחבי העולם, כך שללא ספק רמת בטיחותו הוכחה.